Forum

Komentarze użytkownika "Golem14"

Komentarze użytkownika: Golem14

Golem14 / 2009-12-17 12:04 / Tysiącznik na forum
Witaj Amelio,

dzieki za mile slowo :-) Na razie pisze, ale kiedys zapewne przestane...
Ale o tym zdecyduje ja sam, a nie niemonotematyczny czlowiek:-)

Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2009-12-17 12:29 / Tysiącznik na forum
Zastanawiales sie, dlaczego ludzie pisza w portfelu Big Lebowskiego? - Odpowiedz brzmi: Gospodarz trzyma zawsze fason:-)

Pozdrawiam
Golem14 / 2009-12-17 13:00 / Tysiącznik na forum
Witaj Niemonotematyczny Czlowieku,

milo, ze sie przedstawiles - doceniam to:-)
To czy kupisz Atona, czy nie jest Twoja sprawa - jesli myslisz, ze moje pisanie na forum ma jakiekolwiek znaczenie dla kursu spolki, to przeceniasz mnie: najwyzej kilkanascie osob kupilo akcje krotkoterminowo i juz ich zapewne nie ma w swoich portfelach...
Moze faktycznie "rzucam perly przed wieprze" - taki cytat biblijny pasujacy do sytuacji...

Pisze o tej spolce, bo uwazam to za jeden z ciekawszych tematow aktualnie na gieldzie i licze zawsze na dyskusje (w tym krytyczyne uwagi - to jest najwazniejsze) - rozumiem, ze niektorzy emocjonalnie podchodza do sprawy, ale to zupelnie niepotrzebne...

Zawsze jestem otwarty na kontrargumenty i wtedy chetnie podejmuje dyskusje...

Pozdrawiam
Golem14 / 2009-12-17 13:03 / Tysiącznik na forum
Jesli popierasz, to prosze, zawsze mozesz pisac - ja decyduje sam, co pisze, gdzie i kiedy..
Golem14 / 2009-12-17 13:23 / Tysiącznik na forum
Lubie wiedziec z kim rozmawiam - jak cos pisze na forum, to nigdy nie ukrywam sie pod jakimis plaszczykami: gotowy jestem na dyskusje - Ty jednak probujesz chronic swoj nick: i tak sie dmomyslam, kto tam siedzi...

Logiczna argumentacje nazywasz naganianiem, to gratuluje - przedstaw kontrargumenty, to mozemy podyskutowac... Jesli chcesz miec spokoj na Atonie, to najlepiej przejdz od razu na inna spolke: nie ten papier, nie ten moment...
Juz pisalem Tobie, zebys kupil fundusz stabilnego wzrostu i spokojnie z fotela obserwowal kurs...
Golem14 / 2009-12-17 13:29 / Tysiącznik na forum
Nie "pije" do Ciebie Flugo - pisalem o pozytywnej koegzystencji i przy tym pozostaje...
Golem14 / 2009-12-17 13:33 / Tysiącznik na forum
Pozdrawiam rowniez
Golem14 / 2009-12-17 14:36 / Tysiącznik na forum
Wiesz co, widze, ze nic nie rozumiesz... Pozwolisz, ze nie bede Tobie wiecej odpisywal i znizal sie do Twojego poziomu, bo od zginania sie beda bolaly mnie plecy....

Marnujesz moj czas...

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Golem14 / 2009-12-17 15:35 / Tysiącznik na forum
Hej Flugo,

zastanawialem sie jeszcze nad Twoja propozycja utworzenia forum tematycznego poswieconemu wylacznie Atonowi - moze faktycznie byloby najlepiej stworzyc oddzielny watek na foum, gdzie bysmy mogli dyskutowac na biezaco rozne kwestie zwiazane z firma i wszystkim wokol - w 2010 bedzie na pewno o czym rozmawiac... - nie jest to temat, ktory tak szybko przeminie...

W ten sposob odciazymy forum Biga i przyciagniemy do dyskusji ludzi zainteresowanych tematem - w tym tez oczywiscie roznych "oryginalow", ale coz, takie prawo forum...

Co sadzisz o mojej propozycji? - proponuje polaczyc sily:-)

Pozdrawiam
Golem14 / 2009-12-17 15:39 / Tysiącznik na forum
Hej Czlowieku,

zawsze chetnie dyskutuje na argumenty, wszak nie przez przypadek obralem nickname jaki obralem...
Coz moge powiedziec jednak o Twoich uwagach? - merytorycznie zawsze moge z Toba dyskutowac, jednak prosze o zalogowanie sie, zeby bylo jasne, kto mowi

Pozdrawiam
Golem14 / 2009-12-17 16:06 / Tysiącznik na forum
Ok. Flugo, ja bede od jasnej, a Ty od ciemnej strony zielonej mocy:-)

Mozemy zatem zaczynac:-)

Re: ATONHT

Golem14 / 2009-12-17 16:21 / Tysiącznik na forum
Witam na forum poswieconym Atonowi,

razem z Flugo chetnie podyskutujemy z wszystkimi Forumowiczkami i Forumowiczami o spolce, jej technologii, branzy utylizacji odpadow i roznych kwestiach wokol Atona :-)

Postanowilismy z Flugo podzielic w pewien sposob nasze role na tym Forum, ale oczywiscie bez przesady:-) Osobiscie stawiam teze, ze w roku 2010 Aton HT bedzie nalezal do najbardziej goracych spolek naszej gieldy - Flugo stawia teze, ze tez tak bedzie, ale w nieco bardziej stonowany sposob:-)

Zapraszamy Wszystkich do dyskusji
Golem14 / 2009-12-17 16:23 / Tysiącznik na forum
Tylko troche...

Pozdrawiam rowniez serdecznie
Golem14 / 2009-12-17 16:28 / Tysiącznik na forum
III czytanie ustawy i tym samym glosowanie moze odbyc sie juz dzisiaj wieczorem, a najpozniej jutro - zawsze mozna dodac nowy punkt do porzadku obrad Sejmu. Komisja Ochrony Srodowiska zakonczyla juz posiedzenie: do dyskusji mieli tylko dwie poprawki, ktore musza tylko zaopiniowac.

Jezeli uchwalanie ustawy odbedzie sie w trybie ekspresowym, to jutro ustawa moze znalezc sie juz w Senacie, a do konca roku podpis malego Napoleona... - jest to wariant optymistyczny, zobaczymy jutro jak bedzie...
Golem14 / 2009-12-17 16:29 / Tysiącznik na forum
Witaj Mlody Leszczu,

mozna i tak spojrzec - my sadzimy, ze jest jednak inaczej...

Pozdrawiam

Najnowsze wpisy