Forum

Komentarze użytkownika "gollum"

Komentarze użytkownika: gollum

gollum / 2006-07-14 14:29 / Uznany Gracz Giełdowy
Dziwni ludzie. Żeby łańcuchem??? Do łóżka? Ja to zawsze sznureczkiem do kaloryferka i jest luzik.
gollum / 2006-07-14 14:21 / Uznany Gracz Giełdowy
Też się na niego przyczaiłem. Myślicie że spadnie poniżej 20?
gollum / 2006-07-14 10:32 / Uznany Gracz Giełdowy
Siódme z lewej. Weź mi też fajki przy okazji. Są w schowku pomiędzy fotelami.
gollum / 2006-07-14 10:26 / Uznany Gracz Giełdowy
Zostawiłem portmonetkę w samochodzie niestety. A iść na parkimg mi się nie chce bo gorąco :P
gollum / 2006-07-14 10:00 / Uznany Gracz Giełdowy
Ja wczoraj zdazylem po 1,91 bodajze. Ale i tak w plery ;)

Re: Czyżby czekała nas ostra korekta?

gollum / 2006-07-13 17:53 / Uznany Gracz Giełdowy
To se ale wybrałem moment na wejście na giełdę nie ma co ;) Ale jestem twardy.

Re: Sesja kontraktowa

gollum / 2006-07-11 17:48 / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiaj i ja dołączyłem do Waszego szacownego grona "giełdniętych" ;) Zostałem szczęśliwym posiadaczem Muzy, Biotonu i Trasinturu. Witam Was wszystkich i mam nadzieję że teraz to już wspólnie poszybujemy na północ jeno :)
gollum / 2006-07-11 13:12 / Uznany Gracz Giełdowy
Nie ma księżyca. Podpieprzył go ktoś. Ups...
gollum / 2006-07-10 22:33 / Uznany Gracz Giełdowy
Dzięki. Pytałem, bo wszędzie stoi że to nazywa się Trasintur i zgłupiałem. Do jakiego poziomu wg Ciebie zmierza? Może i ja sobie kupię?
gollum / 2006-07-10 21:38 / Uznany Gracz Giełdowy
Przepraszam za głupie pytanie ale jaką spółkę masz na myśli mówiąc o Transie? TIN?
gollum / 2006-07-10 07:55 / Uznany Gracz Giełdowy
Dzięki :) Mam nadzieję, że jeszcze ktoś się wypowie. A co myślicie o spółkach, które na parkiecie są od niedawna? Na przykład o Sfinksie?

Początek przygody z giełdą

gollum / 2006-07-09 13:50 / Uznany Gracz Giełdowy
Od pewnego czasu śledzę zarówno notowania na GPW jak i Wasze dyskusje tu na forum. Postanowiłem zabawić się na giełdzie bo mnie zaintrygowała. Próbuję wytypować 5 spółek, których akcje kupię i będę patrzył co się stanie :) Mam jednak problem ponieważ moja lista potencjalnych inwestycji jest wciąż zbyt długa i sam nie dam rady bo mało jeszcze umiem. Założenia są takie:
1) Wchodzę z małymi pieniędzmi żeby się czegoś nauczyć. Jeśli się nauczę to zagram większymi. Jeśli stracę to trudno bo kasa nieduża. Możecie więc podpowiedzieć z czystym sumieniem bo Wasz błąd mnie nie zrujnuje ani nie wpędzi w depresję ;) A decyzję i tak podejmę sam.
2) Ponieważ pieniądze są małe nie mogę sobie pozwolić na wielką dywersyfikację bo nie zarobię na prowizje. Dlatego mogę kupić 3 do 5 spółek.
3) Niech to będą firmy na tyle mocne, żeby można domniemywać że nawet jak spadną to prędzej czy później odbiją się. Jeśli moje akcje teraz stracą na wartości to trudno - będę wszystkim znajomym gadał że przyjąłem strategię inwestowania długoterminowego hehehe

Poza tym, jestem ciekawy jak poszczególni forumowicze postrzegają rynek i jakie typy wskażą. Ciekawe jak bardzo będą się różniły Wasze wskazówki.

Może coś podpowiecie? Spróbujcie wskazać 3-5 spółek, które według Waszej oceny można spróbować kupić.
Pozdrawiam
gollum / 2006-07-09 12:36 / Uznany Gracz Giełdowy
Zgadzam się z Twoim tekstem osesek w pełni, aczkolwiek z pierwszym zdaniem bym polemizował ;)
gollum / 2006-07-07 14:37 / Uznany Gracz Giełdowy
We czterech. Orzeł już sprzedał :D
gollum / 2006-07-07 12:03 / Uznany Gracz Giełdowy
Następnym razem jak pójdziesz siku to zostaw numer komórki ;)

Najnowsze wpisy