Forum

Komentarze użytkownika "gollum"

Komentarze użytkownika: gollum

gollum / 2007-03-04 01:15 / Uznany Gracz Giełdowy
COMA

Tonacja

Re: GPW poddaje się ostatnia

gollum / 2007-03-04 01:24 / Uznany Gracz Giełdowy
Ja też idę spać.

Trzymajcie się ludzie.
gollum / 2007-03-04 01:28 / Uznany Gracz Giełdowy
Ojjj, damy w rurę.

Dobranoc ;)
gollum / 2007-03-04 09:49 / Uznany Gracz Giełdowy
Psychoanalityk z kursów korespondencyjnych :)

Zapomniałeś o hi hi hi ;)

Re: GPW poddaje się ostatnia

gollum / 2007-03-04 09:52 / Uznany Gracz Giełdowy
Warren browca walnij jak ci czapa dymi.
gollum / 2007-03-04 10:21 / Uznany Gracz Giełdowy
:D
gollum / 2007-03-04 10:30 / Uznany Gracz Giełdowy
Od początku czułem że musisz mieć coś wspólnego z szarpaniem ścierwa. To po prostu widać z daleka.
gollum / 2007-03-04 11:30 / Uznany Gracz Giełdowy
O tak i ja będę z moją deskorolką ;)
gollum / 2007-03-04 11:44 / Uznany Gracz Giełdowy
Topol wczoraj zniknąłeś i nie zdążyłeś odpowiedzieć. Powiesz kiedy według Ciebie osiągniemy to dno o którym wczoraj pisałeś?

Re: GPW poddaje się ostatnia

gollum / 2007-03-04 11:58 / Uznany Gracz Giełdowy
Widzę że choć nasz pierwszy zjazd przeszedł do historii wciąż pojawiają się na forum zatroskane naszym zdrowiem trolle, którym nie było w życiu dane poznać jak to jest mieć kumpla. Dziwią się i snują chore teorie o jakiejś toczącej się walce, drapieżnikach, ścierwie i tym podobnych głupotach. Naczytali się pier_dół o żabach i teraz na siłę próbują zainteresować tym innych.
Wiem, że są tacy, którym w dzieciństwie rodzice musieli wieszać na szyi kiełbasę żeby choć psy się chciały z nimi bawić ale Jezus uczy, żeby pochylić się nad każdym stworzeniem i tak musimy postępować i tłumaczyć wciąż i wciąż.
.
Mi na przykład zachciało się opcji. Może i nie zaczynałem od zera bo coś jednak wiedziałem i coś poczytałem ale nigdy nie miałem serca żeby się nauczyć porządnie i w praktyce. Aż w końcu nudy spowodowane chorobą i zwolnieniem z pracy sprawiły, że wziąłem się za robotę. I co się okazało? Okazało się że mam kumpli. Mam Samuraja, Gabrika i Pablo na gadulcu, którzy się opcjami bawią. Okazało się że w ciągu kilku dni przeszedłem drogę, którą samotnie musiałbym pokonywać tygodniami i płacąc za to słono kapitałem – bo nauka kosztuje. Wciskanie jakichś dupereli o rzekomej wzajemnej wrogości uczestników giełdy jest śmieszne. Ja na giełdzie może się nie dorobiłem wielkiego majątku ale zarobiłem kilka złotych i nie narzekam. Cóż jednak z tego skoro zyskałem prawdziwych kumpli? Z krwi i kości, którzy mi pomagają tam gdzie potrafią? Ktoś z Was umie to wycenić w złotówkach? Ja nie.

I tak to jest. Jak Samurajowi albo dżejowi się zepsuje samochód w promieniu 150 kilometrów od Katowic to nie będą dzwonili na psiarnię żeby pomoc drogową przysłali tylko zadzwonią do kumpla a ja przyjadę ze sznurkiem i będą chłopaki mieli gdzie przekimać i z kim się wódki napić dopóki im auta nie naprawią. O to w tym chodzi a nie o giełdę.

Takie są rzeczywiste korzyści z bycia członkiem jakiejś społeczności. A bzdety o nawozie sobie można w tyłek wsadzić bo tam miejsce nawozu.
gollum / 2007-03-04 11:59 / Uznany Gracz Giełdowy
Ja rozumiem topol. Nie chodzi mi o to żebyś to dno teraz wskazał, tylko wtedy kiedy je osiągniemy. To miałem na myśli.
gollum / 2007-03-04 12:25 / Uznany Gracz Giełdowy
Oczywiście. Ale taki z niego drapieżca jak z koziej dupy trąba więc sam wiesz :)
gollum / 2007-03-04 13:07 / Uznany Gracz Giełdowy
Przekombinowałeś :D

A co zrobisz jak nie puszczą reklam? ;)

Re: GPW poddaje się ostatnia

gollum / 2007-03-04 14:24 / Uznany Gracz Giełdowy
A ja się zgadzam i z topolem i z warrenem i z bigiem. Mamy korektę. Może być długa i głęboka. Ale nie grozi nam prawdziwa bessa i tyle. Przynajmniej jeszcze nie.

Najważniejsze jest teraz zachować spokój i nie świrować pawiana. Nie panikować i nie biegać jak kot z pęcherzem po parkiecie.

Bo jak się wytworzy panika to zrobią z nas jogurt z ekstradużymi kawałkami inwestorów.

Ot co.
gollum / 2007-03-04 14:38 / Uznany Gracz Giełdowy
Emocje dotyczą wszystkich, mnie też. Chodzi tylko o to, żeby pod ich wpływem nie podejmować decyzji.

A Big o ile pamiętam nie ma wszystkiego spieniężonego - wręcz przeciwnie zdaje się?

Najnowsze wpisy