Forum

Komentarze użytkownika "gollum"

Komentarze użytkownika: gollum

gollum / 2007-04-22 19:34 / Uznany Gracz Giełdowy
Widać że trzeźwiejesz :P

Znam to - paskudne uczucie :P

Re: Hossa w cieniu RPP

gollum / 2007-04-24 16:48 / Uznany Gracz Giełdowy
A ja złapałem dziś krótką przed fixingiem. Zobaczymy.
gollum / 2007-04-24 17:03 / Uznany Gracz Giełdowy
Ssssskarba nie oddam. On przeczeka korektę zakopany :)
gollum / 2007-04-25 21:42 / Uznany Gracz Giełdowy
Warka.
gollum / 2007-04-25 22:00 / Uznany Gracz Giełdowy
Głębsze?

To znaczy zacieśnić czy poluzować bo nie kumam?
gollum / 2007-04-25 22:24 / Uznany Gracz Giełdowy
Oni się nie znają :P
gollum / 2007-04-25 22:31 / Uznany Gracz Giełdowy
Grube te plasterki?


Biedny osiołek :(

Re: Na rynku akcji spadki

gollum / 2007-04-25 22:39 / Uznany Gracz Giełdowy
No nic.

Dobranoc.

Re: To była zdrowa sesja

gollum / 2007-04-26 20:25 / Uznany Gracz Giełdowy
Was wzywam!!!!!

Forumowicze, którzy nabijali się wczoraj z moich krótkich pozycji i stoplossów!!!!!

Stańcie do apelu!!!!!!

Re: To była zdrowa sesja

gollum / 2007-04-26 21:13 / Uznany Gracz Giełdowy
A ja to widzę tak:

1) MACD dał sygnał sprzedaży 24 kwietnia.
2) STS jeszcze wcześniej (jak zwykle).
3) 20 kwietnia na RSI pojawiła się misia dywergencja. 24 kwietnia była kolejna misia dywergencja. 25 i 26 to następne misie dywergencje choć te już raczej bez znaczenia były. Na pięć ostatnich świec mamy cztery misie dywergencje.
4) Jeszcze 4 sesje temu macaliśmy się w górnych partiach z kolegą Bollingerem.

I najważniejsza rzecz. Wskaźniki Doła Dżonsa są gorące jak pośladki Jennifer Lopez. Już przedwczoraj MACD był powyżej 100. Dziś jest ponad 150!!!! Wszyscy o tym wiedzą i trzeba się liczyć z korektą w Stanach. Jednak cholera wie czy ona bedzię zwykła i cywiizowana czy może dupnie jak szwedzka kolubryna. Tego nikt nie wie. I teraz wyobraźcie sobie co się stanie gdyby Ameryka w poniedziałek poleciała się korygować. Przecież u nas we wtorek i czwartek nie ma sesji. Kto się u nas odważy iść w takim momencie na taki weekend z długimi pozycjami?

A teraz druga strona kija.
Przyznaję, rano miałem pełne galoty. Ale pozycję utrzymałem. Zdaję sobie sprawę że wszystko wokół rośnie a my nie. I jestem ostrożny. Ale swoje wiem.
Jak wiecie moja przygoda z futures to tylko część działalności. Przede wszystkim mam akcje i nie taki ze mnie niedźwiedź jak mnie malują. Ale wiem jedno. Wykres Dow Jonesa chce rozpieprzyć wstęgę Bollingera w drobny mak. 9 maja 2006 otworzył się z piękną luką i wyrysował białą świecę. Wszyscy byli zachwyceni. To mnie niepokoi i boję się o akcje. Ale nie sprzedam. Mam nadzieję na korektę do 3400 i luzy w majtach jak łapnę długą.

Pozdrawiam
gollum / 2007-04-26 21:21 / Uznany Gracz Giełdowy
Oczywiście. Tak ma być. Ważne żeby cie ciulło jak to mówią :)
gollum / 2007-04-26 21:24 / Uznany Gracz Giełdowy
Nie jest. Technicznie możemy od tego miejsca gdzie jesteśmy się odbić. Ale te święta u nas podczas gdy reszta świata będzie handlować - czy poważni gracze zaryzykują?
gollum / 2007-04-26 21:29 / Uznany Gracz Giełdowy
Pośladki boskiej Jennifer som najpienkniejsze na śfiecie. I kiep ten co tego nie widzi :D
gollum / 2007-04-26 21:33 / Uznany Gracz Giełdowy
Hm.

Ceny mogą rosnąć tylko kiedy są kupujący czyli trzymacze długich pozycji. Inaczej nie urosną ni cholery.

Ale spadać potrafią pod własnym ciężarem bez straszliwej presji podaży. Wystarczy że mało jest kupujących czyli trzymaczy długich.

Dlatego na Wall Street mówią że byk drepcze po schodach a colargole przez okno wychodzą :)
gollum / 2007-04-26 21:34 / Uznany Gracz Giełdowy
Ona wie o moim uczuciu do boskiej Dżej Lo. Od lat nie potrafi na nie poradzić :)

Najnowsze wpisy