Forum

Komentarze użytkownika "gollum"

Komentarze użytkownika: gollum

gollum / 2006-09-21 14:06 / Uznany Gracz Giełdowy
Spoko stary. Tylko musze czasem zmienic rece.

Re: Wschód kontra zachód

gollum / 2006-09-21 15:53 / Uznany Gracz Giełdowy
Ludzie czy Wam nie wstyd? Jak my z Warrenem mamy nie pić w tych warunkach? Toż to się inaczej nie da...

Warren jakie masz plany na wieczór?

Re: GPW nadal pod wpływem wydarzeń na Węgrzech

gollum / 2006-09-21 21:26 / Uznany Gracz Giełdowy
Warren ja nie wiem czy my aby tak dobrze z tym Jago zrobili. Niedawno była informacja o rezygnacji członka Rady Nadzorczejze skutkiem na dzien WZA czyli kolo 10 pazdziernika. Mysle ze to ten ktoś vomit akcjami, co w takiej sytuacji jest raczej naturalne. No, było minęło zobaczymy.

A tak w ogóle to już wieczór i jak to mówiono w lepszych czasach: "Sieliodka wsiech zakusok mat, no aguriec jewo otiec". Oby nam się.
gollum / 2006-09-22 08:10 / Uznany Gracz Giełdowy
Heya brachu.
gollum / 2006-09-22 11:30 / Uznany Gracz Giełdowy
Spoko osesek na razie nie jest z borkiem wcale tak źle. Poza wczorajszym brykiem do 25,50 wygląda dobrze.

A poza tym, wczoraj mnie littlephobos ostrzegał że niech tylko spadnie jeszcze 100 punktów to forum zacznie sobie do gardeł skakać. Cóż, pomylił się ino o 50. Co to będzie jak dojdzie do 2700? Strach się bać. Swoją drogą Kenobi straci wtedy robotę.

A my Warren? Nam na browca to chyba zawsze styknie nie? Najwyżek przeciepnymy sie na piwo marki "Biedronka" :P
gollum / 2006-09-22 12:20 / Uznany Gracz Giełdowy
Ja ci powiem jak to się skończy.

Wszyscy nam obiecają że zniosą. Publicznie w telewizji.

A po wyborach nawalą na nas kupę. Zawsze tak robią, od początku lat 90. Każda jedna ekipa. Ale w obiecywaniu są dobrzy.

Re: Co nas nie zabije to nas wzmocni.

gollum / 2006-09-25 07:20 / Uznany Gracz Giełdowy
Wiedz, że to bujda, granda zwykła,
gdy ci wołają "broń na ramię"
że im gdzieś nafta z ziemi sikła
i obrodziła dolarami
że coś im w bankach nie sztymuje,
że gdzieś zwęszyli kasy pełne
lub upatrzyły tłuste szuje
cło jakieś grubsze na bawełnę

Rżnij karabinem w bruk ulicy
Twoja jest krew, a ich jest nafta
I od stolicy do stolicy
Zawołaj, broniąc swej krwawicy


"Bujać to - my, panowie szlachta!"
gollum / 2006-09-25 12:17 / Uznany Gracz Giełdowy
Hehe to śpiewał Rewiński czy ten z Wałów Jagiellońskich?
gollum / 2006-09-25 14:08 / Uznany Gracz Giełdowy
O przepraszam, browary walimy kulturalnie i w przyjaznej atmosferze budując sympatyczne rilejszynsszipy. Lepsze to niż skakanie sobie do gardeł na trzeźwo.

Poza tym podczas sesji nie pijemy tylko wieczorkiem prawda Warren?
gollum / 2006-09-25 14:27 / Uznany Gracz Giełdowy
My już mamy od dawna :D

Ja od lipca.

Re: Co nas nie zabije to nas wzmocni.

gollum / 2006-09-25 14:43 / Uznany Gracz Giełdowy
Slaw, orzech. Ja też w czwartek wskoczyłem w borka po 26,18 bodajże.

Według mnie nie dzieje się z nim nic złego... Cierpliwości chłopaki.
gollum / 2006-09-25 14:44 / Uznany Gracz Giełdowy
TIN, BRS, EUF, SRX.

Re: Na GPW wzrosty, ale przy niskich obrotach

gollum / 2006-09-25 20:53 / Uznany Gracz Giełdowy
Skrócona nazwa emitenta
TRASINTUR
Temat
Rejestracja podwyższenia kapitału przez sąd
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Treść raportu:
Zarząd TRAS-INTUR S.A. informuje, iż do Spółki wpłynęło postanowienie Sądu Rejonowego w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z dnia 21 września 2006 roku, sygn. akt. BY . XIII NS-REJ.KRS/008809/06/003, rejestrujące zmianę wysokości kapitału zakładowego z 19 196 980 zł na 25 356 980 zł. Ogólna liczba głosów wynikająca ze wszystkich wyemitowanych akcji, po zarejestrowaniu zmiany wynosi 12 678 490. Powyższa zmiana związana jest z dokonaniem przez Sąd rejestracji akcji serii K, wyemitowanych przez Spółkę w związku z konwersją obligacji serii C (wydawanych w zamian za obligacje serii A i B - emisja Tras Tychy S.A. z 2002 r.).
Powyższa operacja spowodowała znaczące obniżenie zobowiązań długoterminowych oraz zwiększenie kapitałów własnych Spółki. Stworzyła również stabilne podstawy do dalszego rozwoju działalności operacyjnej, co umożliwia pozyskanie finansowania rosnącej produkcji. Tym samym Spółka nie ma obowiązku wykupu 770 sztuk obligacji serii A i B w 2007 roku, co spowodowałoby odpływ środków w wysokosci blisko 10 mln zł. Oprócz korzyści kapitałowych pojawiają się również korzyści dla wyniku finansowego - koszty finansowe bieżącej obsługi zadłużenia obligacyjnego wynosiły bowiem ponad 600.000 zł rocznie. Zarząd liczy również, w najbliższym czasie, na odbudowę bazy inwestorów instytucjonalnych zainteresowanych długoterminowym charakterem współpracy z TRAS-INTUR S.A.

No to chlup.
gollum / 2006-09-25 20:58 / Uznany Gracz Giełdowy
Ueeeeeee. Sie zdziwisz :D

Re: Na GPW wzrosty, ale przy niskich obrotach

gollum / 2006-09-25 21:06 / Uznany Gracz Giełdowy
Eurofilms opublikował raporta ciekawego.

http://demo.e-pap.pl/raport.comp?url=dane/20060925/20060925_174747_0000029547_sprawozdanie_Zarzadu_za_I_polrocze_2006ok.pdf

Zaczynam się cieszyć że kupiłem i to w niezłej chyba cenie ;)

Najnowsze wpisy