Forum

Komentarze użytkownika "GREEDisGOOD"

Komentarze użytkownika: GREEDisGOOD

Re: TVN

GREEDisGOOD / 2012-07-03 19:46
A gdzie jest tajny informator ?

Re: NEWWORLDR

GREEDisGOOD / 2012-07-02 17:02
dobrze powiedziane

Re: CORMAY

GREEDisGOOD / 2012-06-29 00:22
Gorzej jak jutro będzie po 10 i wczasów nie będzie.
A tak co do spółki to kończy się drugi kwartał a planowanej restrukturyzacji nie widzę, nie wiem czy jutrzejsze walne coś zmieni ale jak pokazuje historia nawet dobre informacje mogą wpłynąć negatywnie na kurs. Moim zdaniem, może mylnie , niedługo kurs albo pójdzie sporo w dół lub w górę i powrót do obecnych poziomów będzie trudny.Wszystkim życzę by były wzrosty jednak moim zdaniem 14-15 PLN na tej spółce prędko nie zobaczymy o ile w ogóle.

Re: CORMAY

GREEDisGOOD / 2012-06-21 19:39
To sobie nie chcą może aktualizować strony i co , jaki mają obowiązek informowania na stronie ? Mi się wydaję że żaden , miałeś komunikat że PZU nabyło akcje i ich zaangażowanie wzrosło do ponad 5 % ? Miałeś a wykaz akcjonariuszy ponad 5 procentowych to dostaniesz po walnym

Re: CORMAY

GREEDisGOOD / 2012-06-21 15:25
http://ir.pzcormay.pl/index.php?id_kategorii=1&idp=7&lang=_pl

jak to nie ma ;d mieści się w POZOSTALI

Przedstawieni są dwaj główni akcjonariusze i już, mogłeś się zapisać na walne to byś miał wykaz nie tylko ponad 5 % ale i innych zapisanych na WZA

Re: TVN

GREEDisGOOD / 2012-06-20 22:30
Dokładnie tajny prędzej zobaczy 9 PLN niż to 7,2

Re: CORMAY

GREEDisGOOD / 2012-06-20 22:26
Jeszcze nie został

Re: CORMAY

GREEDisGOOD / 2012-06-20 22:23
PZU to miało ponad 5 % już w tamtym roku
http://www.money.pl/gielda/komunikaty/komunikat/CORMAY,CRM,komunikaty;gieldowe,pz;cormay;sa;transakcje;osob;zobowiazanych,260823.html

Teraz po prostu chcą mieć człowieka w RN

Re: CORMAY

GREEDisGOOD / 2012-06-04 22:11
Wybiera się może ktoś z mniejszościowych na walne ?

Re: TVN

GREEDisGOOD / 2012-05-26 16:10
Ja wracam tylko uwagę że takie wypowiedzi nie mają sensu, spójrz na wypowiedzi "tajny informator".Po co wypisywać nie wiadomo ile komentarzy których autor podnieca się swoimi przepuszczeniami. Niech napiszę raz że uważa iż do końca sierpnia będą miedzy jego 5-6 PLN a nie raz wypisuję do końca wakacji 4PLN a zaraz zupełnie coś innego. Forum służy do przekazywania opinii i informacji a nie do składania słów pozbawionych sensu. Czemu ma służyć komuś innemu wypowiedź "4zł do wakacji pewne " ? Jeśli ktoś tak piszę to niech pokaże jakieś argumenty ku temu i inni będą może wdzięczni.

Re: TVN

GREEDisGOOD / 2012-05-06 21:43
Ale nie rozumiem czemu każdego forumowicza sprowadzasz do poziomu idioty który nie wie co kupuje ? Przedstaw fakty - nie wiem że spada im oglądalność , sprzedają n ale nie pisz że są bankrutem bo to nie jest fakt a tylko ... no właśnie nie wiem jak to nazwać , każdy kto inwestuję to sam zobaczy wskaźniki i raporty a przynajmniej powinien a Twoje BANKRUT BANKRUT to w tym momencie gówno warte słowa .

Re: TVN

GREEDisGOOD / 2012-05-05 20:50
No ale ja nie rozumiem o co Ci chodzi ? Jeśli jest to nieopłacalne to niech sprzedają , spłacają zadłużenie i oddają spółkę francuzom. Po co trzymać na siłę onet, n i Legię ? A co do planów sprzedaży Legii to nie są to jakieś newsy bo gdybyś interesował się iti lub klubem to doskonale byś o tym wiedział.

Miałeś akcje ? Jak tak to je już chyba sprzedałeś skoro taki bankrut według Ciebie a inni i tak zrobią co chcą bez pomocy i Twoich rad więc przekazuj tu informację i swoje spostrzeżenia a nie tylko że bankrut w każdym poście .

Re: TVN

GREEDisGOOD / 2012-03-23 22:04
ha ja nie mam fb ;d jak pójdą na starcie do góry o 30 % to założę i się odezwę ;d

Re: PBG

GREEDisGOOD / 2012-03-22 22:13
W tvn cnbc jakiś gość mówił że to raczej jeszcze nie koniec spadków ,no ale zobaczymy po chętnie też bym wszedł a teraz mam jednak obawy.

Re: PBG

GREEDisGOOD / 2012-03-22 22:09
http://www.money.pl/gielda/komunikaty/komunikat/PBG,PBG,komunikaty;gieldowe,pbg;sa;zawiadomienie;przez;pioneer;pekao;investment;management;s;a;o;spadku;zaangazowania;w;akcje;pbg;sa,268252.html

masz odpowiedź każdy spada a do tego stop lossy lecą

Najnowsze wpisy