Forum

Komentarze użytkownika "gregorek0163"

gregorek0163 / 2010-03-23 19:01 / portfel
Dobry wieczór Bigu. Szczere pozdrowienia śle. pozwoliłem sobie wkleić mój ranny wpis, głównie skierowany do Ciebie, w końcu Ty tu jesteś szefem. oczywiście szacunek dla wszystkich UGG i bywalców

2010-03-23 10:52:31 | gregorek0163
Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski" [2]
Dzień dobry.Uszanowanie dla gospodarza. Pozdrawiam wszystkich z tego kącika i miłego
dnia życze. Czytam was od 2007 jeszcze na głównym, potem znikneliście ale znalazłem was
tu u Biga i czytam codziennie. Bessa mocno mnie skopała ale z czasem nabrałem zaufania do
waszych sugestji i wreszcie zacząłem odrabiać. Czy przyjmiecie pod swoje skrzydła
początkującego leszczyka? nie oczekuje prowadzenia za rączke ale dobra rada czasem
przydałaby sie.
gregorek0163 / 2010-03-23 12:37 / portfel
mam akcje borka średnio 1.63 pp nie mam i chyba go oddam , jutro może być sporo niżej dobrze myśle ? pozdrawiam
gregorek0163 / 2010-03-23 11:00 / portfel
Dzięki, pozdrawiam
gregorek0163 / 2010-03-25 19:41 / portfel
Dobry wieczór Bigu, szacunek i pozdrowienia z wawy śle

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gregorek0163 / 2010-03-26 00:05 / portfel
jutro midasek 9 z przodu miał będzie. Poczytałem, posłuchałem , przemyślałem i stwierdziłem że czas na lulu. Dobrej nocki wszystkim życze. ps. { moja przytulanka jaszcze pod prysznicem a mnie sie ckni
gregorek0163 / 2010-03-30 21:10 / portfel
Dzięki. pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gregorek0163 / 2010-03-30 20:46 / portfel
Krótko zapytam- czy u hamburgerów sesja skrócona, czy jakaś inna przyczyna? bo na moneyu wykres o 13.15 się zatrzymał
gregorek0163 / 2010-03-30 20:26 / portfel
Witam i pozdrawiam Gospodarza. Zostały dwie sesje, chyba już nic szczególnego się nie wydarzy. Wygląda na to że inwestorzy jajka malują :) Ja dzisiaj też........mówię do żony- Hania, bierz się do malowania, jajka mi trzeba ozdobić jak ja tak będę chodzić, wszyscy już mają swoje pisanki, a ja nie mogę doprosić się Hanki. Żeby choć w kropki albo w przecinki, a ona stroi głupie minki. Wygląda na to że w tym roku nie będzie wzorków w moim kroku.
gregorek0163 / 2010-03-29 19:13 / portfel
Witaj Bigu wieczorkiem. Pozdrowienia ze stolicy.
gregorek0163 / 2010-03-28 11:22 / portfel
Witaj Dude, witajcie Wszyscy. Przespałem wyścig :( włączyłem pudło na ostatnie 5 min. Należy zwrócić uwagę że sprzęt nie najlepszy , tym bardziej wynik super. Kiedyś Robert zasiądzie w Ferrari, a w tedy........wiele razy będziemy słuchać mazurka. miłego dnia Dude i Wszystkim życzę

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gregorek0163 / 2010-03-27 21:22 / portfel
puk puk , dobry wieczór. jest tu ktoś? portfel spłodziłem tak jak obiecałem Bigowi tylko coś popieprzyłem . nie wszystko jest zgodne z rzeczywistością. prawdziwe są ; śred. cena zakupu i %-towy udział w portfelu. wolna gotówka już nie i okres inwestycji MDS i BRS też nie jest zgodny z prawdą. te dwa papierki zbierałem przez stycz. luty. Mam wrażenie że Biga w tej chwili tu nie ma, ale serdeczności dla Gospodarza i Wam wszystkim przesyłam. Miłego wieczoru i udanej niedzieli
gregorek0163 / 2010-03-27 00:52 / portfel
w tej chwili wróciłem. już pisze jak jest. ludzie mają sadek - śliwki wiśnie czereśnie. z tych owoców robią równie bajeczne wina. klarowne przejrzyste nie jakieś męty, ale tylko słodkie za to naprawde mocne . senior ma długoletnią praktyke i nie popełnia błędów , ale junior dopiero się uczy od tatusia i czasami winko nie wyjdzie. wówczas destyluje to nie udane winko. a że robi to dla siebie to destyluje kilka razy nie bacząc na ubytki. wreszcie uzyskuje czyściutki przejrzysty alkohol . moc około 70volt. pijąc wyczuwa sie owocową nutke ale to bardzo delikatny posmak. czasami dostaje kilo na wynos ale preferowane miejsce spożycia to sadek czyli u żródła. nie trudno sie domyśleć że gorzałka bywa raczej rzadko ponieważ tylko wtedy jak junior spieprzy wino. Musze juz lulu o 6tej musze wstać. Dobrej nocki
gregorek0163 / 2010-03-26 20:07 / portfel
Dobra. Dziś już nie dam rady bo zaraz jade za Radzymin po prawdziwy wiejski nabiał ale przez łikend postaram sie założyć portfel. Chyba że trzeba będzie czekać do niedzieli wieczór aż ser odcieknie :)) ps.( samogon mają bajeczny.) pozdr.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gregorek0163 / 2010-03-26 19:47 / portfel
Dobry wieczór Bigu. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkich bywalców. Dziś z samego rana pogoniłem befsana, straciłem do niego cierpliwość. następnie nabyłem agrome po 0.04 .chciałem jeszcze digitala po 0.76 i wungla 0.80 . DGLa mi nie dali a GPH wpadło tylko troszku 98 szt. w przyszłym tygodniu przypilnuje. Nieśmiało spytam czy zechcesz Bigu ocenić te ruchy ?

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gregorek0163 / 2010-03-23 10:52 / portfel
Dzień dobry.Uszanowanie dla gospodarza. Pozdrawiam wszystkich z tego kącika i miłego dnia życze. Czytam was od 2007 jeszcze na głównym, potem znikneliście ale znalazłem was tu u Biga i czytam codziennie. Bessa mocno mnie skopała ale z czasem nabrałem zaufania do waszych sugestji i wreszcie zacząłem odrabiać. Czy przyjmiecie pod swoje skrzydła początkującego leszczyka? nie oczekuje prowadzenia za rączke ale dobra rada czasem przydałaby sie.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy