Forum

Komentarze użytkownika "guci0"

Komentarze użytkownika: guci0

guci0 / 2006-08-10 14:00 / Bywalec forum
PIS i lewica ;) Brawo!

Dlaczego jest ciasno?!?!, no proste 7 tys. pln to dla typowego "LIBERALA - swoje juz ukradl/zarobil" to stawka na dzienne wydatki. Wiec nie dziwi mnie to, ze na listach jest ciasno.

Pozdrawiam
guci0 / 2006-08-11 18:44 / Bywalec forum
Brawo za wypowiedz, ja tez (juz) zyje w IV RP, wszystkim inny tez polecam - jest o niebo lepiej.

Jeszcze proponuje przeznaczyc +- 1 miliard zlotych na efektywne budownictwo drug (technologie). Zapewne nie kazdy wie, ze Polska jezeli chodzi o warunki klimatyczne wlasnie z technologia budowy drug ma problemy.

Nie bede sie rozpisywal glownie chodzi o zmiany temperatury i krzepniecia wody. Mysle, ze tym problemem powinni zajac sie "mozgi" z POLIBUD i innych.

Na koniec dodam, ze oba "produkty" (bron i drogi) to super produkty exportowe, Polska zawalona jest ogumieniem z Niemiec i innych krajow, wiec surowca nie zabraknie.

Pozdrawiam!
guci0 / 2006-08-12 13:32 / Bywalec forum
ty to jak napiszesz, to mi sie przelewa ... Myslisz, ze normalni zwyczajni (czyt. nie ogladajacych tv trwam) nie kupuja tych produktow.

Nie wiem jaki target ma TV Trwam, podejrzewam, ze stosunkowo dobry do prezentowanych produktow. Sprzedaz zapewne to 6-8% (na ogol to standard), moze byc nawet wiecej ...

Pozdrawiam
guci0 / 2006-08-24 11:52 / Bywalec forum
mozesz to jakos uzasadnic?
guci0 / 2006-08-24 11:56 / Bywalec forum
"tylko że dzięki polityce tego rządu wyjechali z kraju" najwiekszej bzdury dawno nie slyszalem. Chcesz mi powiedziec, ze jak panstwem rzdziolaby tonaca Platforma to porzucili by mozliwosc zarabiania konkretnych pienazkow? Chyba jestes niesprawiedliwy w swoich osadach, przeciez walsnie po to (rowniez) wstapilismy do UE aby moc pracowac zagranica ...
guci0 / 2006-08-24 12:23 / Bywalec forum
dokladnie
guci0 / 2006-08-25 10:52 / Bywalec forum
oby nie :) Wszystko jest na najlepszej drodze. Zreszta nie zastanawiacie sie czemu Prezydent Tusk w wyborach na prezydenta dzien wczesnijej juz sie nim oglosil? A jakos wyszlo inaczej :) Kto dal tylka, no chyba nie PIS tylko osrodnki badania opinii publicznej. Tak wiec zastanow sie co piszesz... Druga sprawa, powtorze sie i zadam pytanie: "Jeden argument dzieki, ktoremu mialbym popierac PO" jak juz znajdziesz go w glowie, to napierw go przemysl a potem pisz. Strzalka

Re: Cała władza w ręce Platformy?

guci0 / 2006-10-16 10:13 / Bywalec forum
takie kity to niech oni turystom wciskaja ... czy naprawde nie widac jak ZW idzie za PO ? Odrazu widac, kto za kim stoi :) Brawo, ale sie POpisaliscie

A gdyby jednak tak sie stalo, to wspolczuje ... Uklad Warszawski II wroci :)

Re: Była minister kultury zatrzymana przez CBŚ

guci0 / 2006-10-19 10:31 / Bywalec forum
jazda jazda jazdaaaa ... :)
guci0 / 2006-10-19 15:29 / Bywalec forum
@pytajnik - wystarczy poszukac :)

Re: Gilowska chce odejść z rządu

guci0 / 2006-12-07 19:09 / Bywalec forum
Jedzie mi tu czolg ?

najpierw LPR potem SO, (poropozycja Tusk'a) teraz Gilowska?

Ciekawe, ciekawe ...

Pawel

Re: Platforma chce wejść w układ z PiS

guci0 / 2006-12-08 15:30 / Bywalec forum
Od pewnego czasu sie odlaczylem od tych bzdur, ktorymi co jakis czas probuja nas zalac ...

Co do propozycji skompromitowanego Tuska, to jakais kosmiczny pomysl specjalnie pod publiczke...

Ah, ta polska demokracja - mam tylko nadzieje, ze ludzie na UKLAD SLD i PO juz nie pojda...

Pozdrawiam i nie chce mi sie tego komentowac

Przypominam tylko, ze wkrotce mamy:

1. Nowelizacja ustawy lustracyjnej
2. CBA i raporty z prywatyzacji
3. WSI, ujawnienie agentow
4. Rosnace poparcie dla PiS'u
5. Problem z Rokita i elektoratem PO
6. Koalicja PO i SLD calym prawie kraju

Nazbieralo sie troche, ktos chce to poprostu wyczyscic i czy mu sie uda - szczerze mowiac watpie, nawet jakby byly wybory to PiS jak Warszawy bez walki nie odda, zreszta po co wybory PO i SLD koalicjantami, ja tam wole potulnego Leppera i Giertycha pod JK. Cel jest i jest realizowany i tego sie boja najbardziej, ze ludzie przedzej czy pozniej zdadza sobie sprawe, ze jest lepiej i lepiej jeszcze moze byc :)

Jeszcze raz pozdrawiam

Pawel
guci0 / 2006-12-12 10:55 / Bywalec forum
spokojnie :)

Re: CBA zatrzymało policjanta współpracującego z bandytami

guci0 / 2006-12-12 16:12 / Bywalec forum
Oj, zadnych komentarzy?

Az jestem w szoku... CBA, tak naprawde jescze nie zaczelo w 100% dzialac, ale jak zacznie to radze nikomu niekombinowac - bo szybko do niego zapukaja funkcjonariusze CBA - tyle ode mnie ...

Pawel

Re: Nadciąga wielka prywatyzacja

guci0 / 2006-12-14 15:34 / Bywalec forum
A jak zaczna prywatyzowac to co powiecie? Czemu zawsze zakladacie, ze wszyscy maja zle intencie - najzabawniejsze jest to, ze wlasnie ten RZAD w koncy te intencje ma dobre...

Pozdrawiam

Najnowsze wpisy