Forum

Komentarze użytkownika "guci0"

Komentarze użytkownika: guci0

Re: PiS: "Gazeta Polska" odsłania kulisy prowokacji polityc...

guci0 / 2006-10-03 14:04 / Bywalec forum
Brawo! Teraz sie zacznie, TVN + PO + SO + SLD utworzylo koalicje w celu obalenia rzadu, to sie nie uda. Teraz pileczka jest po stronie PiS, oni wladzy dobrej dla Polski nie oddadza i beda walczyc, zreszta w cale sie nie dziwie.

Teraz TVN tlumaczy sie "kwalek prawdy", gdzie tam jest prawda? Nie zapomnie jak Sekielski pokazywal ponoc ta kamere :) Wszystko fajnie, tylko kamery byly dwie i byly to kamery bez nosnikow danych, kamery wysylajace droga radiowa dane do wozu transmisyjnego. Sekielski pokazal obudowe gdzie byla wsadzony ten nadajnik.

Hmmmm... poleca i to szybko. Teraz jest czas, aby zajac sie to sprawa i to najlepszy czas. Od dluzszego czasu TVN24 bylo bardzo stronnicze, temu tez cieko sie jest dziwic. W koncu ludzie juz na sadaze nie patrza, wiec trzeba zrobic to w inny sposob aby "narod to kupil".

Narod tego nie kupi, tylko sie przeciwko takim sytuacja zmobilizuje. Szkoda zreszta gadac, przeciez jestem moherem i gosciem od Rydzyka :) Brawo i jeszcze raz brawo!!!

Pozdrawiam
guci0 / 2006-10-04 13:04 / Bywalec forum
Rosja nie wchodzi w gre ...
guci0 / 2006-10-05 10:21 / Bywalec forum
czy ja wiem czy dla TV Trwam taki wolny :) Nie bronie, patrze na to ogolnie z boku (media).

Pozdrawiam

Re: Minister edukacji na celowniku prokuratury

guci0 / 2006-10-06 10:03 / Bywalec forum
"Zawiadomienie złożył minister edukacji Roman Giertych". Bardzo dobrze

Re: Samoobrona kusi PiS

guci0 / 2006-10-06 11:49 / Bywalec forum
Hehe ale bzdura... Moze kilku poslow z SO przejdzie i poprze dobry dla Polski rzad, wiem jedno Lepperek jest juz politycznie skonczony.
guci0 / 2006-10-09 12:10 / Bywalec forum
to sie dopiero zacznie ;) Nikt nie ma dosyc, przynajmniej ja i mysle, ze znaczna grupa rowniez. Grupa, ktora interesuje sie owczesna polityka, a nie udaje ze sie interesuje - jak wiekszosc komentatorow. Pozdrawiam

Re: Rząd porządkuje finanse publiczne

guci0 / 2006-10-09 18:07 / Bywalec forum
Brawo! Czyzby koniec "koryta" ?
guci0 / 2006-10-10 10:31 / Bywalec forum
pewnie, ze trzeba ... Brawo!
guci0 / 2006-10-12 10:05 / Bywalec forum
Niby jak? Poprosze o konkret NoDucks (swoja droga fajny nick), bo taka bzdure to kazdy potrafi napisac :)
guci0 / 2006-10-12 10:30 / Bywalec forum
Nawet za rzadow PiS'u reprezetacja gra o niebo lepiej :) Drobna prowokacja, ale kto sie nie zgodzi z moim zdaniem... Polacy udowodnili i caly czas udowodniaja, ze mozna - a na okolo slychac tylko pogarde, ciekawe co teraz powiecie

Pozdrawiam
guci0 / 2006-10-12 14:57 / Bywalec forum
Czemu nie warta nawet spluniecia?

Ja sie na przyklad w 100% z J. Kaczynskim zgadzam. W naszym interesie jest aby ten rzad mogl realizowac plan naprawy Polski. Moze to smiesznie brzmi, ale PO naprwy nie chce. PO z Schetynami i Tuskami na czele (Rokity nie wymieniam, bo jest skonczony) dla nas Polkow nic nie zrobi, czy chodziaz RYBKA znasz program PO????? Bo ja wiem tylko jedno, obnizyc podatki :)

Zawsze to trafialo, jednak ciezko jest niezauwazyc, ze PiS te podatki rowniez zmniejszy - w drugim etapie REFORMY FINANSOW, pierwsza wlasnie przesla ... Gdyby kto nie wiedzial, to MF od kilku dni jest przejrzyste jak lza. Kazdy kto ma watpliwosci moze dociec oszustwa w Ministerstwie Finansow, jezeli takowe bedzie ... Tutaj proponuje zwrocic uwage, gdzie PiS szuka oszczednosci ... Caly zabieg zmiany zaoszczedzi w przyszlym budzecie 6-8 mld zlotych, czyli +- 1/4 dziury budzetowej. Zmian jest wiele, ale dla kogo ja to pisze ...

Pozdrawiam

Pawel

Re: Cała władza w ręce Platformy?

guci0 / 2006-10-16 10:13 / Bywalec forum
takie kity to niech oni turystom wciskaja ... czy naprawde nie widac jak ZW idzie za PO ? Odrazu widac, kto za kim stoi :) Brawo, ale sie POpisaliscie

A gdyby jednak tak sie stalo, to wspolczuje ... Uklad Warszawski II wroci :)

Re: Była minister kultury zatrzymana przez CBŚ

guci0 / 2006-10-19 10:31 / Bywalec forum
jazda jazda jazdaaaa ... :)
guci0 / 2006-10-19 15:29 / Bywalec forum
@pytajnik - wystarczy poszukac :)
guci0 / 2006-10-19 15:38 / Bywalec forum
pokaz mi te klamstwo! Co za bzdura ...

Najnowsze wpisy