Forum

Komentarze użytkownika "Gucioo"

Komentarze użytkownika: Gucioo

Gucioo / 2009-06-16 19:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no wlasnie szkoda ze do 21:30 nie mozna jak zwykle chyb a ze ryzyko akle jak bedzie znowu blokada no to zonk;/ ja mysle o ml5 albo o polskiech obligacjach pio i arka a wy?

Re: 15.06-19.06

Gucioo / 2009-06-16 19:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jeszcze mozna konwersje zrobic system dziala sprawdzalem

Re: 15.06-19.06

Gucioo / 2009-06-16 20:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ml5 i ml6 lekko spadly

Re: 15.06-19.06

Gucioo / 2009-06-16 20:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja ucieklem i arka 2 50% pio2 40% ml5 10% na zaczepne czas pokaze czy slusznie pozdrawiam

Re: 15.06-19.06

Gucioo / 2009-06-18 11:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
zobacznie co mi skandia odpisala wczoraj na moja reklamcję:
Szanowny Panie,



uprzejmie informujemy, że brak możliwości wprowadzenia dyspozycji spowodowany był wcześniejszą aktualizacją naszego systemu. Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Jednocześnie informujemy, że wprowadzona przez Pana w dniu wczorajszym dyspozycja konwersji jest w trakcie realizacji.



Z poważaniem,



Małgorzata Ziemba



Zespół ds. Obsługi Umów Ubezpieczenia

Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeń SA

ul. Cybernetyki 7

02-677 Warszawa

Re: 15.06-19.06

Gucioo / 2009-06-18 11:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
kurde wczoraj pogrom byl na GPW wolumen wysoki i obrot tez cofajac sie klika dni wstecz rosl czy to nie oznacza poczatek wiekszej korekty? ;/

Re: 15.06-19.06

Gucioo / 2009-06-18 21:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zobaczcie co im wysmarowalem :)
Odpowiedzieliście mi Państwo tak jak ostatnio czyżby aktualizacja
waszego systemu często się zdarza czy może inne czynniki wchodzą w grę?.
Skutek jest taki że z powodu niemożliwości wykonania konwersji w
poniedziałek poniosę stratę związaną z czwartkowa a nie środowa wyceną !!
Firma Skandia powinna dbać i troszczyć o dobro klientów a nie
lekceważyć i oszukiwać, ale widocznie Polityka i Misja Firma jest inna!!
Dodatkowo klamie Pani bezmyslnie odpisując mi nastepująco:
Szanowny Panie,

uprzejmie informujemy, że brak możliwości wprowadzenia dyspozycji spowodowany był wcześniejszą aktualizacją naszego systemu. Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację.Jednocześnie informujemy, że wprowadzona przez Pana w dniu wczorajszym dyspozycja konwersji jest w trakcie realizacji.

Z poważaniem,
Małgorzata Ziemba

A mojemu koledze, który ma również polise w waszej firmie następująco:

Szanowny Panie,

uprzejmie informujemy, że w wymienionym przez Pana czasie nie były przeprowadzane żadne aktualizacje systemowe, które mogłyby uniemożliwić składanie dyspozycji.
W przypadku podobnych problemów w przyszłości prosimy o przesłanie numeru Pana Polisy bądź numeru PESEL oraz zrzutu ekranowego wraz z informacją o wyświetlanym komunikacie.

Z poważaniem,

Małgorzata Ziemba

Jak Pani wytłumaczy taki fałsz? Brakuje Pani kompetencji i kompletnie nie nadaje się Pani na to stanowisko!!
Gucioo / 2009-06-18 22:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie wydaje mi sie privy zebym popelnil blad jak wczesniejsza akrtualizacja moze zaklócic dzialanie systemu w dniach poźniejszych, zreszta juz kilak razy ta baba lala mi wode odpowiadajac , mi natomiast nie mogla napisac o peselu lub nr polisy bo na zrzucie wyraznie widac nr polisy . Ja osobiscie uwazam ze z hamstwem oszustwem icwaniactwem trzeba walczyc, bo prawda o tych doradcach finansowych jest taka ze inrteresuja sie tylko nowymi klientami, a pozyskani ida juz w niepamiec , pomijajac wysylane raz na miesiac lakoniczne sprawozdania z rynku. Prawde mówiac jest to glupota z ich strony,ponieważ im wiecej klienci zarobia kasy tym oni sciagną wiecej za zarzadzanie ale widac polityke projakościowa maja do dupy pozdro :)
Gucioo / 2009-06-19 16:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nio takiego wolumenu to dawno nie bylo ale mam farta jak wyszedlem z polskich akcyjnych to akurat wzrosty;/ choc to moze byc sztuczne na podpuche i zjazd ale czas pokaze jak narazie sluchajcie odpowiedzi na moj email nie mam pozdro i milego weekendu choc pogoda kiepska;/

Re: 22.06-26.06

Gucioo / 2009-06-22 15:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak dobrze ze sie ulotnilem z poskich akcji uf :P cociaz cos uratowalem obrot niski ale zobaczymy ile zleca fundy

Re: 22.06-26.06

Gucioo / 2009-06-25 21:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wiecie jakie jaja uznali mi reklamacje wtedy co nie moglem zrobic konwersji i oddali 200zl zobaczcie:
Szanowny Panie,
w odpowiedzi na poniższy e-mail pragniemy Panu zaproponować przeanalizowanie transakcji, po jej zrealizowaniu. W przypadku powstania straty na Pana koncie dokonamy stosownej korekty, realizując transakcję według wyceny z dnia poprzedniego. Prosimy o potwierdzenie, czy nasza propozycja jest dla Pana satysfakcjonująca.
Ale zeby nie bylo tak pireknier to w srode zrobilem konwersje na scan3 i ml5 a oni mi ja odblokowali i skutkiem tego dzis zrobilem tracac 1 dzien wiec zobacze czy na tym dobrze wyjde pozdro :)

Re: 29.06-03.07

Gucioo / 2009-07-01 14:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dolar przelamal juz granice 3,12 pytanie czy poleci dalej czy odbije 50% mam w scan3 ;/ jak myslicie ?
Gucioo / 2009-07-01 21:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
tomek myslisz ze warto jeszcze wejsc w ml5 z wycena piatkowa? dzis lekko spadl
Gucioo / 2009-07-01 21:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
tylko dolec narazie kosi ;/
Gucioo / 2009-07-01 21:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dokupilem ml5 i reszta w skan3 zobaczymy czy to dobry ruch pozdro :)

Najnowsze wpisy