Forum

Komentarze użytkownika "JanuszPOlikot"

Re: Nowak skieruje sprawę publikacji "Wprost" do sądu

JanuszPOlikot / 2013-04-24 22:57 / Tysiącznik na forum
Wyjaśnienia ministra Nowaka mnie przekonały – oświadczył premier Donald Tusk. Odnosząc się do tekstu „Wprost”, gdzie zostały opisane relacje Sławomira Nowaka z dużym biznesem oraz używanie „pożyczonych” mu drogich zegarków, szef rządu uznał, że nie ma problemu........

POtem dalej czytamy......Pan Nowak oświadczył, że" Oddam je (zegarki) tygodnikowi Wprost, po cenach, które zadeklarował w artykule (poza prezentem - pamiątką od żony i rodziców), a całkowity dochód z tej transakcji przeznaczę na wsparcie fundacji opiekujących się ofiarami wypadków drogowych - czytamy w oświadczeniu.


Skoro pan Nowaki POżyczał zegarki to jak je może oddać gazecie Wprost skoro POdobno nie są jego własnością tylko POżyczone..?

To naprawdę trzeba mieć "musk" jak Thusk aby uwierzyć w te bajki?

POzdrawiam redakcję "obiektywnego" POrtalu money.pl ,która usuwa POsty nieprzychylne temu "Amber-rządowi".......

Re: Będą dalsze zmiany w rządzie. Wielka rekonstrukcja, czy niewielka...

JanuszPOlikot / 2013-04-21 20:05 / Tysiącznik na forum
Panie Tusk może wystarczy POdmian tych swoich "debeściaków" :):):).....Najwyższy czas samemu POdać się do dymisji?....Tak honorowo..

Re: Rostowski: rentowność obligacji pięcioletnich rekordowo poniżej 3 proc.

JanuszPOlikot / 2013-04-18 21:37 / Tysiącznik na forum
Łysy ty się tak nie POdniecaj bo Japończycy luzują politykę monetrarną to i kapitał w ramach carry trade POjawił się u nas...Ciekawe na jak długo......?......POzdrawiam wszystkich miłośników POlityki prowadzonej przez tego bakałarza po licencjacie....:):):)

Re: Rodziny ofiar odsłuchają nagrania z Tu-154M

JanuszPOlikot / 2013-04-16 21:14 / Tysiącznik na forum
Ja bym wysłał na te przesłuchania jeszcze Szechtera aby POsłuchał sobie kopii z "lądującymi debeściakami"......

Re: MFW obniża prognozę dla Polski. Przy niej szacunki rządu brzmią jak żart

JanuszPOlikot / 2013-04-16 21:11 / Tysiącznik na forum
No to POwcy sobie nie tylko z nas POżartowali.....

Re: Prawica krytykuje Europę Plus. "Chodzi tylko o wybory do Europarlamentu"

JanuszPOlikot / 2013-04-14 19:47 / Tysiącznik na forum
Oleki POlej no PO jednym POlmosie.....Tak rzadzi POstkomuna wraz z "nową jeszcze lepszą "lewicą........Eutanazja..aborcja ..geje....świat się śmieje...:):):):)

Re: Katastrofa awionetki. Zginęła jedna osoba

JanuszPOlikot / 2013-04-13 22:04 / Tysiącznik na forum
Jak widać awionetka POdobnie jak TU 154 rozpadła się na tysiące części.....

Re: Raport zespołu Macierewicza pod ostrą krytyką

JanuszPOlikot / 2013-04-10 23:39 / Tysiącznik na forum
Tak jak zrobił Lasek ukrywając TAWS 38 który nie pasował do jego koncepcji trajektorii lotu samolotu..?

Re: Raport zespołu Macierewicza pod ostrą krytyką

JanuszPOlikot / 2013-04-10 23:35 / Tysiącznik na forum
I tak to właśnie wygląda jak kucharze wypowiadają się na tematy techniczne wypisując głupoty typu "odczyt z rykoszetu"...Znajomośc propagacji fal radiowych się kłania....Samolot nie "glebnął" odwrócony o 180 %....Odwrócony był kadłub....Kokpit i część ogonowa były w normalnej pozycji(kołami w dół). Swiadczy to o tym że samolot rozpadł się w powiertrzu. Samolot nie spadł na ziemię w całości bo wtedy na grząskim terenie powstał by krater po upadku 80 tonowego obiektu w całości..Krateru nie było.
Jak masz jakieś problemy to pytaj bo widzę że nie masz rzetelnych informacji..

Re: Raport zespołu Macierewicza pod ostrą krytyką

JanuszPOlikot / 2013-04-10 23:02 / Tysiącznik na forum
Widzę że niektórzy się POchorowali na tym forum..:):):)

Re: Raport zespołu Macierewicza pod ostrą krytyką

JanuszPOlikot / 2013-04-10 22:58 / Tysiącznik na forum
Satelity z pewnością stosują lampę błyskową aby skrócić czas ekspozycji..:):):)
Załosne...żałosne....:):):)

Re: Raport zespołu Macierewicza pod ostrą krytyką

JanuszPOlikot / 2013-04-10 22:56 / Tysiącznik na forum
Automatyczna sekretarka..:):):)

Już ci raz powiedziałem że jak chcesz merytorycznie technicznie dyskutować to zaczynaj teraz....Skoro masz niewiele do powiedzenia to daj sobie spokój bo widzę że jesteś laikiem w sprawach technicznych więc się nie ośmieszaj....

Re: Raport zespołu Macierewicza pod ostrą krytyką

JanuszPOlikot / 2013-04-10 22:44 / Tysiącznik na forum
PO pierwsze to raczej ty może nie wklejasz ale z pewnością POwielasz głuPOty....PO drugie gdyby samolot był obrócony o 90 % to dawno bu stracił skrzydło bo rozstaw skrzydeł jest większy niż owe 6m.....PO trzecie widzę że nic nie zrozumiałeś z opisu który wyżej zamieściłem...Własnie może mi wytłumaczysz dlaczego inne sąsiednie brzozy nie zostały wycięte...Jedyny przypadek to dolot do drzewa w pochylonej POzycji...Ale wtedy wysokościomierz radiowy pokaże niewłaściwą wysokośc bo pomiar odległości gruntu jest wykonywany pod kątem i fala odbita zgodnie z prawami optyki nie wraca do anteny radaru wysokościomierza ale odbija się zgodnie z kątem padania w przeciwną stronę....Nie wiem czy cokolwiek zrozumiałeś z tego co napisałem ....Mam nadzieją że masz wykształcenie techniczne a nie "gastronomiczne"

Re: Raport zespołu Macierewicza pod ostrą krytyką

JanuszPOlikot / 2013-04-10 22:27 / Tysiącznik na forum
Może niedługo zatrudnią astrologa..?...Bo ten fizyk to ma licencję POczątkującego pilota. Więc jak on może oceniać pracę zawodowych pilotów..?

W tej PO to widocznie wszyscy tacy fachowcy.....Fryzjerzy zarządzają stadionami...Pani pianistka stoi na czele PCNiG...POlitolog zarządza infrastrukturą.....Filozof jest ministrem sprawiedliwości....itp..itd...

Re: Raport zespołu Macierewicza pod ostrą krytyką

JanuszPOlikot / 2013-04-10 22:24 / Tysiącznik na forum
No widzę po stwierdzeniach typu "automatyczna sekretarka" że kolego nie masz pojęcia o informatyce albo elektronice ,mechanice itp.
Więc pytam dlaczego zabierasz głos w dyskusjach skoro nie masz pojęcia o zagadnieniach technicznych...?
Jak chcesz to możemy podyskutować na te tematy...Tylko proszę o merytorykę....Bo na razie się ośmieszasz

Najnowsze wpisy