Forum

Komentarze użytkownika "Kai"

Komentarze użytkownika: Kai

Kai / 2007-04-11 20:49 / Tysiącznik na forum
Aha, jeszcze do kompletu Swarzedz, trzymam i czekam na te 2zl, moze teraz bedzie latwiej, jak zarzad wywalil juz to co mial wywalic, a fon, masters i ibs zniecheca do ich kupowania. Oby tylko nas amerykance nie zniechecili do kupowania czegokolwiek :)

Re: Na rynku akcji kolejny dzień hossy

Kai / 2007-04-11 20:44 / Tysiącznik na forum
Dobry wieczor! Probuje opanowac swoj smietnik, ktory wczoraj przedstawilem na forum. W sumie sesja rewelacyjna, jak dla mnie. Budopol sprzedalem na porannej gorce, Ferrum zredukowalem o 50%, Swissmed - dokupilem, Dwory ciesza i pewnie to nie koniec wzrostu, Odlewnie - myslalem ze dzis sie rusza, ale cos im to idzie ociezale, Zetkama - delikatna korekta wyjdzie tej spoleczce na zdrowie, Fam - tez lekka korekta,czekam na 10zl, Instalkrk - probowal dzis sie zaczac wzbijac, ale zostal szybko ujarzmiony, moze jutro,. Moje wczorajsze nabytki - Interferie i Zdzich nie zachwycily, ale jestem spokojny. Nabylem Nafte, jak zobaczylem rano ewidentne "trzepanie leszcza", kontrakty dla NATO zrobia swoje.

Re: Hossa napędzana pieniędzmi TFI

Kai / 2007-04-11 13:59 / Tysiącznik na forum
Na Swissku sternik pogrozil paluszkiem... " na dzis ma byc ponizej 4" :)) Teraz pykaja po 1 akcji
Kai / 2007-04-11 13:18 / Tysiącznik na forum
Supermarkety raczej cierpia na brak ludzi do pracy
Kai / 2007-04-11 12:09 / Tysiącznik na forum
moja lepsza: "kto po 60 nie oddal Tupa ten d... " :)

Re: Hossa napędzana pieniędzmi TFI

Kai / 2007-04-11 11:23 / Tysiącznik na forum
Swissek sie ruszyl, ale nie skusi mnie do sprzedazy, jeszcze dlugo nie :)
Kai / 2007-04-11 10:34 / Tysiącznik na forum
jego dni jeszcze nadejda, podobnie jak teraz masters, fon i ibs bedzie ulubiencem spekuly. Wczesniej czy pozniej 2zl zaliczy. Mam i trzymam, moze dokupie.

Re: Hossa napędzana pieniędzmi TFI

Kai / 2007-04-11 10:21 / Tysiącznik na forum
Chyba dzis "stopy" pokazaly niektorym swoja zla strone.
Wywalilem na rannej gorce Budopol i polowe Ferdka.
Dwory ciesza, dobrze ze nie ma gwaltownych ruchow.
Zastanawiam sie nad dokupieniem Fama.
Kai / 2007-04-11 10:15 / Tysiącznik na forum
witam :)
Kai / 2007-04-10 21:46 / Tysiącznik na forum
wlasnie na espi opublikowali wyniki za 2006r.
Kai / 2007-04-10 21:32 / Tysiącznik na forum
Nie ma sie czego wstydzic, Budimex ma super marne wyniki, a smialo je publikuje :)
Kai / 2007-04-10 21:11 / Tysiącznik na forum
Hmm, czyli razem masz 109% :)
Kai / 2007-04-10 20:56 / Tysiącznik na forum
Tak juz sie porobilo na tej naszej GPW, ze spolki sprzedajace marzenia sa wiecej warte od firm o naprawde solidnych fundamentach.

Re: Wymuszony rekord

Kai / 2007-04-10 20:51 / Tysiącznik na forum
Dobry wieczor :) Wielu z Was odslania dla ogolu swoje portfele, w moim wypadku jest to troche trudne, bo jego sklad ulega ciaglym zmianom. Ten rok generalnie traktuje jako czas eksperymentow i potrosze dobrej zabawy :) Przeznaczylem na to 20% srodkow i staram sie tego nie przekraczac, choc czasami straaaasznie kusi :))) Ci co stoja z boku, wiedza jak to jest. Generalnie moj portfel oparty jest teraz na Ferrum (sredni termin), Swissmed (dluzszy termin), Zetkama (pokladam w tej spoleczce duze nadzieje, zaczalem kupowac ja w samym dolku i nadal dokupuje). Poza tym: Instalkrk, Budopol, Fam, Odlewnie, Efekt. Dzis sprzedalem PPWK (takie ladne DT, choc koncowka mnie zaskoczyla) i Bytom (po raz drugi oddalem garniturek do pralni, poprzednio udalo mi sie odkupic 10% taniej moze i teraz sie uda, a jak nie to trudno :))) ) Moje dzisiejsze zakupy to DWORY (wpadly rano w dobrej cenie), INTERFERIE (bedzie dobrze :) ) i 14ZACH (jakis taki tani mi sie dzis wydal) Aha, jeszcze w tym smietniku mam troche Swarzedza, mysle, ze z racji niskiej ceny nominalnej i znanej marki moga byc na nim "niezle jazdy" (patrz fon i ibs). Na jutro tez juz sobie cos upatrzylem na DT :) Oby jutrzejszy dzien byl podobny do dzisiejszego, czego i Wam wszystkim zycze.

Re: Czas na rekordy

Kai / 2007-04-10 16:13 / Tysiącznik na forum
no to dokupilem zetkamy, chyba ta spoleczka jeszcze pokaze lwi pazur.

Najnowsze wpisy