Forum

Komentarze użytkownika "KAP"

Komentarze użytkownika: KAP

KAP / 2007-10-23 10:17 / Tysiącznik na forum
nie sadz wg swoich postepków PiSiorku.
KAP / 2007-10-23 10:17 / Tysiącznik na forum
ciesze sie ze jestem kompletnym idota, mój idiotyzm mi odpowiada!!!!
KAP / 2007-10-23 10:16 / Tysiącznik na forum
tj , potwierdzili to Lis, Wolek i jeszcze jeden pan: Wladyka. Zaprzeczyl Kurski, któregop prawdomównosc jak wiadomo jest niepodwazalna.
KAP / 2007-10-23 10:13 / Tysiącznik na forum
no dobrze juz Jarek, wiem ze nie masz dzis najlepszego nastroju. Kot sie tez jakos dziwnie patrzy. Moze Steinbach przeslala mu zatruty whiskas?
KAP / 2007-10-22 11:39 / Tysiącznik na forum
2 lata temu mianowalismy 'psa ogrodnika' :)
KAP / 2007-10-22 10:01 / Tysiącznik na forum
oby tak. wypowiadam sie jako zyjacy w kraju.
KAP / 2007-10-22 09:59 / Tysiącznik na forum
tak jak Micjhnik wynosil pod niebo decyzje PO o nieprzystepowaniu do rzadu mniejszosciowego z LiD, SO i LPR?

Re: Bonek: PO też będziemy patrzyć na ręce

KAP / 2007-10-22 09:57 / Tysiącznik na forum
jak najbardziej. patrzec na rece trzeba. dziennikarze i opinia jest wlasnie od tego. popieram.

Re: Ziobro: Słowo honoru Tuska niewiele znaczy

KAP / 2007-10-18 14:36 / Tysiącznik na forum
witamy Jedynego Sprawiedliwego podsluchiwacza kolegów z akademika. Jak chcemy miec podsluch iprowokacje w kazdym Polskim domu glosujmy na PiS. Bedzie duzo zabawy.
KAP / 2007-10-18 10:43 / Tysiącznik na forum
w bagnie to tonie a i owszem. od 2 lat. jak Bialorus za czolowego przeciwnika korupcji: Lukaszenki. Jesli ktokolwiek sie ludzi iz idziemy do dyktatury jedynej slusznej przwodniej sily narodu to proponuje przyjrzenie sie ustawicznemu szczuciu jednych na drugich. To stara rewolucyjna taktyka. Wiec wybór jest cywilizacyjny: czy ascetyczni rewolucjonisci, czy zgnily zachód Unii Europejskiej.
KAP / 2007-10-18 10:36 / Tysiącznik na forum
miedzy wadami a s..synstwem i nieograniczonym parciem na wladze niemniej pewna róznica. Czlowiekime , który uziemnil mafie we Wloszech byl Mussolini. Tez mial pare drobnych wad.
KAP / 2007-10-18 10:31 / Tysiącznik na forum
ale przedtem PiS przez 'przypadek' nakrecil spot o prywatyzacji szpitali. Od poczatku bylo zaplanowane wykorzystanie CBA jako organizacji kreujacej spoty wyborcze. Komisja nic tu nie zmieni. Bylaby jedynie wstepem rozgrzewajacym.
KAP / 2007-10-16 14:57 / Tysiącznik na forum
zgadza sie.

Re: CBA pokazało, jak Sawicka bierze łapówkę

KAP / 2007-10-16 14:57 / Tysiącznik na forum
co absolutnie nie ma nic do czynienia z kampania wyborcza. Tak samo jak wypowiedzi JE Brata Premiera.

Re: Rząd: W 2010 roku bezrobocie spadnie do 4,8 procent

KAP / 2007-10-16 14:55 / Tysiącznik na forum
przy tak rosnacych kosztach pracy nie spadnie, chyba ze wiecej osob wyjedzie do innych krajów UE. Mamy bardzo duzo niewykfalifikowanych pracowników i wobec wzrostu ich stawejk bedzie oplacac sie 'zatrudnienie' maszyn, trzeba bedzie tez zrezygnowac z oferty opartej jedynie o tansza sile robocza a operujacej na waskim marginesie zysku. Czesc tej sily zostanie jak zwykle wchlonieta przez czrny rynek pracy kwitnacy przecie juz i tak mocno.

Najnowsze wpisy