Forum

Komentarze użytkownika "KAP"

Komentarze użytkownika: KAP

Re: Kolejne starcie prezydenta i premiera - o gospodarkę

KAP / 2009-05-22 11:35 / Tysiącznik na forum
jest dziura w budzecie wiec zmniejszmy jego przychody. jak rzad bedzie chcial wprowadzic oszczednosci to sie stanie na czekle protestujacej klasy robortniczej.

a w ogóle czemu nikt nie panikuje ? przeciez jest coraz gorzej. ludzie panikujcie !!! to jedyna szansa b=y wa rozum przestawilo i byscie wybrali mnie i mojego brata.

o wielka wojne i kleske modlimy sie o Panie !?

no a poza tym takie swiatle umysly w Angliii wpompowaly juz nieistniejaca kase w gospodarke. Ten Rstowski to z Anglii a na Anglii sie nie zna ? Czemu my nie ? przeciez jestesmy najbogatsi w Europie a i najsilniejsi duchem...?

szybciej , szybciej zróbcie cos bo PiS tego krysysu nie przezyje jak ludzie podejda do niego z zimna krwia, a niedaj boze zacisna zeby i przetrwaja. ...
KAP / 2009-05-22 11:37 / Tysiącznik na forum
zgadnij czemu wymienilem tylko pierwsze cztery pozycje z Twojego wyliczenia?
KAP / 2009-05-22 13:37 / Tysiącznik na forum
w sumie razem trafne streszczenie przewazajacej metody i strategicznego celu.
KAP / 2009-05-22 13:43 / Tysiącznik na forum
Jesli ludzie rzuca sie do banków to nie ma gwarancji na nic. Dlatego wazne jest panowanie i nad kasa i nad nastrojami. wiem ze to marzenie PiS by ani jedno (Prezydent: zwiekszyc wydatki zmniejsztc przychody) ani drugie (Prezydent: trzeba ludziom uswiadaomic jak jest zle bo nie wiedza ) sie nie udalo.

Re: Kolejne starcie prezydenta i premiera - o gospodarkę

KAP / 2009-05-22 20:48 / Tysiącznik na forum
naprawde nie rozumiem dlaczego wielokrotny , skazany w sadzie pospolity łgarz Jacek Kurski ma czelnosc wypowiadac sie jeszcze o czymkolwiek na forum publicznym Patrzac sie na niego a wspominajac Łyzwinskiego i paru innych luminarzy IV RP nie mam zamiaru ani na moment pochylic sie nad zdaniem prezydenta tego szemranego i maniakalnego towarzystwa. Jest wiele osób mjacych przeciwstawne poglady dot ekonomii. Jest Rostowski, Balcerowicz ale sa tez Borowski, Hausner. Nie rozumiem dlaczego mam zwracac uwage na belkot dyletantów, ktorzy na dodatek wiarygodnoscia osobista naleza raczej do mentalnosci 2go garnituru aparatczyków powiatowych.
KAP / 2009-05-22 20:51 / Tysiącznik na forum
przy okazji wspolczuje Olsztynianom Kurskiego. To tak jakby wam przyslali przeterminowana konserwe rybna na Wigilie...

Re: Budżet to science fiction. PiS chce głowy ministra

KAP / 2009-05-25 13:59 / Tysiącznik na forum
niestety glos PIS mozna interpretowac jedynie w kontekscie parcia na wladze.
KAP / 2009-05-25 14:19 / Tysiącznik na forum
dolaczam sie. zwlaszcza trudno szasta sie pieniedzmi jak sie ich ma malo. nie daj nam populistów kupujacych glosy za rozdane pieniadze ,pozyczone na konto nas i naszych dzieci.
KAP / 2009-05-25 14:21 / Tysiącznik na forum
zapomniales o obsadzie prezesa NBP. to byl niezly , mimowolny, prezent dla narodu na ewntualne trudne czasy.
KAP / 2009-05-25 14:24 / Tysiącznik na forum
no i mogl rozdac kase jak GordonBrown albo Putin i mielibysmy teraz jesien sredniowiecza a nie budzet.. Reakcja panikarska na niewiadome polegajaca na panicznym pozbywaniu sie jedynych rezerw? czy ty w ogóle masz pojecie o czym stukasz?
KAP / 2009-05-25 14:26 / Tysiącznik na forum
tu nie Zoliborska piaskownica kolego. pomyliles forum z zabawa w berka -:)
KAP / 2009-05-25 14:27 / Tysiącznik na forum
nie banki tylko SKOKI
KAP / 2009-05-25 14:29 / Tysiącznik na forum
ciesze sie ze ci ulzylo

Re: "Puls Biznesu" o stoczniowcach

KAP / 2009-05-26 10:16 / Tysiącznik na forum
proponuje sobie to zapamietac na wypadek nastepnych wystapien oszolomow z S80 albo S z wsród palonych opon. kiedys juz pisalem ze musielismy w mojej fabryce zwolnic okolo 200 osób i naprawde bardzo bym chcial im dac takie odprawy (nb byli dobrzy i mam nadzieje ze znajda prace) Stad niech zwiazkowcy wykaza sie refleksem i zamilcza. I niech zamilczy przede wszystkim czolowy "obronca" stoczni, sadowy łgarz oraz znany beczelny mitoman Jacek Kurski.
KAP / 2009-05-26 10:20 / Tysiącznik na forum
nie mierz wszystkich miara Kownackiego.

Najnowsze wpisy