Forum

Komentarze użytkownika "KAP"

Komentarze użytkownika: KAP

KAP / 2007-10-04 16:51 / Tysiącznik na forum
zycze powodzenia
KAP / 2007-10-05 12:06 / Tysiącznik na forum
nie wiem po co kopiujesz ta sama wstawke na kazdy temat.
KAP / 2007-10-05 12:08 / Tysiącznik na forum
myslisz ze ciemny lud kupi Twoje wypociny?

Re: Drogi ekspresowe będą płatne

KAP / 2007-10-05 12:10 / Tysiącznik na forum
ciekawe czy te 3 miliony mieszkan bedziemy budowac na przymusowy kredyt? pamietam takie haslo sprzed wojny z sasiedniego kraju: -"Volkswagen dla kazdego obywatela"-
KAP / 2007-10-05 12:16 / Tysiącznik na forum
no dobrze juz , uspokój nerwy, nie wolno tak sie emocjonowac, wszyscy juz dawnio zrozumielismy ze bez Kaczynskiich i Olszewskiego nie byloby solidarnosci, chrztu Polski zreszta tez nie.
KAP / 2007-10-05 12:18 / Tysiącznik na forum
wredni cyklisci, el commendante, bardzoi wredni ci cyklisci i Michnik i niedobry Geremek...
KAP / 2007-10-05 15:39 / Tysiącznik na forum
tez bylbym za taka debata. pytanie jaka mialaby ogladalnosc? poniewaz nie daloby sie zagwarantowac wysokich slupków powinna taka debate zorganizowac TV publiczna jako neutralna i oplacana z podatków a majaca realizowac miscje wyksztalcenia i podnoszenia swiadomosci obywateli. no i tu dochodzimy do miejsca w jakiejs kraju innym niz nad Wisla. Pozdrawiam.
KAP / 2007-10-05 15:44 / Tysiącznik na forum
to wspolczuje firmie szefa. z takim nastawieniem do pracowników mozna zorganizowac głównie przedsiebiorstwo panstwowe lub strukture mafijna.
KAP / 2007-10-05 15:45 / Tysiącznik na forum
gratuluje inspiracji latami planu 6-letniego.

Re: Winiecki: Kaczyńscy zrobią wszystko dla utrzymania władzy

KAP / 2007-10-08 10:09 / Tysiącznik na forum
Celem Kaczynskich jest REALNA WLADZA. Jesli ktos analizuje ich postepowanie z innego punktu widzenia popelnia blad. Pytanie : po co ta wladza? Biorac pod uwage osoby które sa najaktywniejsze w srodowisku PiS odpowiedz nasuwa sie nastepujaca: dla WLADZY. Obsesyjne potrzeba zgnojenia przeciwników i paranoiczne postrzegannie swiata powoduje zae taka wladza prowadzi po prostu do dyktatury w typie Putinowskim. To jest rzeczywiscie wybór miedzy bizantyjskim zamordyzmem a zachodem.
KAP / 2007-10-08 10:10 / Tysiącznik na forum
o ile dobrze pamietam Bierut i Gomulka walczyli z tzw szodnikami i sabotazystami gospodarczymi. Stad metody sa juz wypracowane.
KAP / 2007-10-08 10:12 / Tysiącznik na forum
a ja myslalem ze stalinowscy politrukowie sa juz na emeryturach. gratuluje sprawnosci umyslu Towarzyszu. Razem , zgodnie zwalczymy ta inteligencka holote, pseudoprofesorów i pseudomagistrów.
KAP / 2007-10-08 10:16 / Tysiącznik na forum
alez nieprawda, ja tylko chcialbym tez w swojej okolicy miec ekspres. ale mam problem. . nie mamy tu torów. Gosiu pomóz!
KAP / 2007-10-08 11:04 / Tysiącznik na forum
nie z Warszawy. W warszawie ma wygrac Kaczynski. Zwariowales?
KAP / 2007-10-08 11:08 / Tysiącznik na forum
lekko przydlugie. jak widac wlepianie tekstów weszlo juz w nalóg.proponuje jakis portal literacki. tu zdecydowanie smiecisz.

Najnowsze wpisy