Forum

Komentarze użytkownika "KAP"

Komentarze użytkownika: KAP

KAP / 2008-01-25 10:13 / Tysiącznik na forum
po trzecie (3) dodam ze ten wypadkowy 'PR' jest nieobcy wszystkim rzadzacym w demokracjach (i nie tylko) na swiecie . wynika z tabloidyzacji zycia w którym rozwód Dody jest wazniejszy od udanej zbiórki pieniedzy na operacje chorego dziecka. tabloidyzacja wynika z tempa w jakim jestesmy bombardowani informacja. idziemy na skróty i wybieramy duze litery w naglówkach. A tam: zaloba narodowa, katastrofa, nowy kochanek Mandaryny, hak na Miodka itp... Pytanie jak dotrzec do ludzi bez duzych liter w czsach w których malo kto czyta artykuly wieksze niz jedna kolumna, a najchetniej wlacza TV. Tak ze refleksja nad nieproporcjonalnosci medialnosci smierci (jak u Sabre ponizej) jest tak na prawde refleksja nad stanem naszej wlasnej tabloidalnej kondycji.
KAP / 2008-01-26 17:28 / Tysiącznik na forum
jestem czwarty , mnie to tez rajcuje.
KAP / 2008-01-26 17:32 / Tysiącznik na forum
no wlasnie, czy lepszy belkot non stop na trzezwo czy od czasu do czasu po glebszym?

Re: Brudziński: Protest celników zapłatą za kampanię PO

KAP / 2008-01-28 09:52 / Tysiącznik na forum
Celnicy, jak kazda grupa zawodowa majaca pozycje monopolistyczna wykorzystuje ja do realizacji swoich interesów i nie bedzie tu zmiluj sie. Polityka powinna prowadzic do uzmyslowienia tym monopolistom ze rozmowy prowadza do skutków pozytywnych, a wymuszanie nie. Zwlaszcz aniebezpieczne sa protesty panstwowych sluzb wobec panstwa bo pozbawia to panstwo swoich podstawowych funkcji. PiS wslawil sie propozycja umieszczenia kapelanów w sluzbach celnych, oraz przygotowywal nas do wejscia do Schengen wiec teraz lepiej by zmilczal. Ale nie zmilczy bo musi odwrócic uwage od swojej prezydenckiej histerycznej pyskówki nad grobami zmarlych lotników.
KAP / 2008-01-28 10:39 / Tysiącznik na forum
PiS przygotowywal sluzby celne do wejscia do schengen przez 2 lata. skutki widzimy. Balagan typowy dla spuscizny partii rewolucyjnie nawiedzonych kanapowców.
KAP / 2008-01-28 10:52 / Tysiącznik na forum
oni to wiedza. reszta to PR. przeciez jak bachora wyrzucajaja koledzy z piaskownicy to zawsze mówi ze oni sa zli i sie bija pse mamy...
KAP / 2008-01-28 12:08 / Tysiącznik na forum
raczej histerycznego Marka Kaminskiego na BBN'em
KAP / 2008-01-28 12:15 / Tysiącznik na forum
PiS przygotowywal sluzby celne do wejscia do schengen przez 2 lata. skutki widzimy. Balagan typowy dla spuscizny partii rewolucyjnie nawiedzonych kanapowców. A jesli kiedykolwiek przejmowales kierowanie jakims kawalkiem firmy lub co gorzej nowo zakupionej firmy to wiesz ze piszesz kompletne bzdury na temat Gabinetu Cieni. Jesli nie przejmowales to nie wiesz o czym piszesz.
KAP / 2008-01-28 12:20 / Tysiącznik na forum
pytanie czy takich spraw nie powinna regulowac kultura osobista? przeciez jak jakis gosciu stoi obok mnie i spluwa non stop albo wyciera nos bez hustki czy stoi w tramwaju i sie 4 dni nie myl.... to trudno wprowadzac od razu przepisy.
KAP / 2008-01-28 15:35 / Tysiącznik na forum
mam wizje, natomiast nie znam ludzi, nie znam szczególów zarzadzania, zwyczajów, kultury i poziomu motywacji (totalnie niedoceniane a mogace polozyc wszystko) zalogi , szczegółów obowiazujacych umów i kontraktów, szczegołów czekajacych mnie wydatków. Poznanie i pierwsze wieksze zmiany to przynajmniej 3miesiace do 1/2 roku. Efektywne zmiany 1/2rok-rok. Jesli chodzi o poziom balaganu i obnizenie poziomu kultury i motywacji firmy PiS ze swym TKMem byl absolutnie niedoscignionym mistrzem. A przejecie takiej 'firmy' naprawde nie jest latwe. Wszyscy pracownicy w kólko mysla nie o tym co powiedziales i napisales, tylko o tym, jak icgh chcesz wyrolowac. Zapraszam do zdobycia doswiadczenia w realu a nie w wirtualnych PISteoriach spiskowych.
KAP / 2008-01-28 15:41 / Tysiącznik na forum
podkreslana stalym powtarzaniem watku facynacja wibratorem zwolenników radiomaryjnych daje sporo do myslenia...:)

Re: BBN: Zawiódł oficer łącznikowy?

KAP / 2008-01-28 15:50 / Tysiącznik na forum
proponuje wybudowac w palacu prezydenckim piaskownice. do zarzadzania bezpieczenstwem zas wynajac jakichc profesjonalnych ochroniarzy.
KAP / 2008-01-28 16:04 / Tysiącznik na forum
sadze iz siegniecie az do czasów saskich da wieksza perspektywe. dla mnie niestety , bo wolalbym bys mial racje mowiac ze to tylko niemcy, rosjanie i komunisci ale jak patrze na historie narutowicza to musze nieco zwatpic..

Re: W styczniu Polacy stracili optymizm

KAP / 2008-01-28 16:51 / Tysiącznik na forum
po swietach zawsze optymizm spada. ale jest news. tylko po co?
KAP / 2008-01-28 16:55 / Tysiącznik na forum
gratuluje poziomu koledze - czyzby byl szlachetnym kandydatem na trolla?

Najnowsze wpisy