Forum

Komentarze użytkownika "Lechu66"

Komentarze użytkownika: Lechu66

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Lechu66 / 2009-03-13 17:35 / portfel / Pecunia non olet
Witam wszystkich !

Raport Stalexportu chyba dobry ? :)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Lechu66 / 2009-04-27 20:37 / portfel / Pecunia non olet
Witam wszystkich !

Znacie może jakieś strony internetowe gdzie można znaleźć analizę fundamentalną konkretnych spółek lub coś co ją przypomina ??? Potrzebuję do pracy magisterskiej. Z góry dziękuje za informacje :)

Re: GPW: Jak wygląda strach?

Lechu66 / 2009-04-27 22:57 / portfel / Pecunia non olet
Witam wszystkich !

Znacie może jakieś strony internetowe gdzie można znaleźć analizę fundamentalną
konkretnych spółek lub coś co ją przypomina ??? Potrzebuję do pracy magisterskiej. Z góry
dziękuje za informacje :)

Notowania na żywo w CDM ?

Lechu66 / 2009-08-24 18:08 / portfel / Pecunia non olet
Aktywowałem usługę 1 darmowej oferty, ale nie wiem jak ją podglądać w opcji "notowania" i czy mogę wybierać różne spółki do podglądu na żywo ???

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Lechu66 / 2009-08-26 21:59 / portfel / Pecunia non olet
Witam wszystkich !

Nie zaglądałem do kącika Biga już długi czas. Jak zaczynałem swoją przygodę z giełdą to często odwiedzałem forum i sugerowałem się wypowiedziami niektórym forumowiczów. Potem zacząłem zgłębiać swoją wiedzę na temat inwestowania na giełdzie i dziś mogę powiedzieć że moja wiedza już jest dużo większa. Od kiedy wszystkie decyzje podejmuje samodzielnie moje sukcesy inwestycyjne są dużo większe. Jak teraz czytam wasze wpisy to patrze na nie z większym dystansem niż dawniej. Więc moi drodzy najważniejsze jest podejmować decyzję zgodnie ze swoją strategią i trzymać się jej !
Zastanawiacie się jak wysoko zajdzie wig20 i kiedy będzie większa korekta .....Hm. Tego nikt nie wie i nie ma sensu większego o tym myśleć...Jesteśmy w zdecydowanym trendzie wzrostowym i dopóki on jest trzeba się cieszyć i obserwować.

Pozdro dla wszystkich i gospodarza ! :)
Lechu66 / 2009-11-20 20:30 / portfel / Pecunia non olet
PPWK to jak na razie moja najlepsza inwestycja...Myślę że po zmianie nazwy nie będzie gorzej... :)
Lechu66 / 2009-11-26 22:26 / portfel / Pecunia non olet
ustaw stopy, one rozwiążą same Twoje dylematy :)
Lechu66 / 2011-01-16 10:35 / portfel / Pecunia non olet
Witam Bigu !

Podzielam Twoje zdanie, też uważam że to pierwsza faza hossy...Może jakieś typy spółek na ten rok ? Osobiście uważam że czas sektora chemicznego skończy się w tym roku (już jest za głośno o chemii), a wiadomo że pieniądz lubi cisze...
Lechu66 / 2011-01-16 10:45 / portfel / Pecunia non olet
hm... pomyśle o energetyce. Jak na razie to sektor finansowy testuje moją cierpliwość :)

Re: GPW: Czas na dalsze wzrosty

Lechu66 / 2011-01-17 09:25 / portfel / Pecunia non olet
Co sie stało z Beefsanem, zmienił nazwe, bo mi wywaliło z listy notowań ???

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Lechu66 / 2011-01-17 09:26 / portfel / Pecunia non olet
Co sie stało z Beefsanem, zmienił nazwe, bo mi wywaliło z listy notowań ???
Lechu66 / 2011-01-17 10:38 / portfel / Pecunia non olet
Dzięki za informacje, ostatnio jakoś o nim zapomniałem i stąd ten brak wiedzy :)
Lechu66 / 2011-01-19 23:06 / portfel / Pecunia non olet
Przeczytałem...korekta może i bedzie niebawem, ale czytając Twój wpis to można odnieść wrażenie że będzie armagedon ! Myślę że aż tak źle nie będzie :)
Lechu66 / 2011-02-01 19:30 / portfel / Pecunia non olet
Sie ma Bigu ! Twój ulubiony papier petrolek wystrzelił w kosmos :)
Lechu66 / 2011-02-01 19:44 / portfel / Pecunia non olet
zastanawiam sie nad małym DT jutro, RSI jeszcze nie jest wyśrubowane więc może jeszcze troche podskoczyć do góry...

Najnowsze wpisy