Forum

Komentarze użytkownika "Mieczysław"

Komentarze użytkownika: Mieczysław

Historia kredytowa-jak to jest?

Mieczysław / 2011-08-04 11:50
Mam takie pytanie: jaka instytucja zapisuje naszą historię kredytową i czy wszelkie problemy np. ze spłatą kredytów za zapisywane w naszej historii kredytowej i czy ma to duży wpływ na późniejsze wzięcie kredytu?

Re: Błaszczak: Tusk wprowadzał nas w błąd

Mieczysław / 2011-08-03 14:09
I tak właśnie wygląda kampania wyborcza u nas w kraju, dwie nic nie warte partie, któ¶e nie potrafią sformułować żadnych konkretów, co do naprawy sytuacji w RP, za to z zamiłowaniem obrzucają się błotem (lub czym innym) jak małpy w zoo.

augustów dziękuje za obwodnicę. torfy i zuki obronione.

Mieczysław / 2011-08-02 13:24
No proszę wielkie dokonania za kadencji PO!!

Redukcja etatów w fabryce

Mieczysław / 2011-07-29 14:48
Prawdopodobnie niedługo w fabryce w Starachowicach gdzie pracuję nastąpi redukcja etatów, z tego względu że fabryka ma jakiś zastój. Przez poprzednie dwa tygodnie miałem przymusowy urlop!! Czy w razie zwolnienia mnie z pracy, mam się ubiegać o jakąś odprawę? A co z moim ubezpieczeniem?

Raport Millera już dzisiaj

Mieczysław / 2011-07-29 13:54
Dzsiaij popołudniu ma być przedstawiony , raport Millera, eksperci sądzą że nie należy się spodziewać , jakiś nowych informacji, których byśµy nie znali. Więc po co powstawał ten raport?

Propozycja remontu dachu, a brak pozwolenia...

Mieczysław / 2011-07-13 14:01
Mieszkamy w kamienicy, która totalnie nie jest remontowana, pradopodobnie przez takei zanedbania , właściciel chcę się pozbyć lokatorów. Ostatnio zaczął przeciekać dach, jednak właściciel stwierdził że teraz tego nie naprawi, gdy zaproponowaliśmy że na własną rękę naprawimy dach, w odpowiedzi dostaliśmy że jak to zrobimy to pozwie nas o samowolkę!! Czy w ogóle właściciel może odrzucić prośbe lokatorów o naprawienie przeciekającego dachu? Przecież normalnie płacimy za czynsz!! Proszę o pomoc!!

kto waszym zdaniem był najlepszym prezydentem w wolnej Polsce?

Mieczysław / 2011-04-22 14:59
Według rankingu? jakiego rankingu? widzę że kolejny sposób na mydlenie ludziom oczu!!

Francja uważa, że NATO robi za mało w Libii

Mieczysław / 2011-04-14 14:17
Francja czeka kiedy będzie mogła sprzedawać broń rebeliantom!!

świadczenia przedemerytalne

Mieczysław / 2011-04-11 12:29
Dobry Państwu!! Doznałem bardzo przykrej krzywdy! Zostałem zwolniony przez mojego pracodawcę 2 lata przed emeryturą , mam 59 lat, przepracowłem w firmie przez około 23 lata!! Czy istnieją jakieś prawne możliwości abym jednak otrzymał emeryturę? Czy też jakieś inne świadczenia oprócz zasiłku dla bezrobotnych? Z góry dziękuję Państwu za pomoc!!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy