Forum

Komentarze użytkownika "MoretaCvetans"

Re: Korekta zawitała na GPW

MoretaCvetans / 2009-05-21 20:16 / _
Uwierzycie, że kiedyś można było pisać na tym forum o różnych niekoniecznie zwiazanych z giełdą rzeczach? Dopiero później zawładneli tym miejscem j profesjonalisci a później zwykłe chamy. Historia..naturalna:)
MoretaCvetans / 2009-05-21 20:00 / _
To straszne. Mieliśmy jakis trend?
MoretaCvetans / 2009-05-21 19:51 / _
To po coś sobie takiego nicka wybrał? a teraz sklerotycznego dziada obsmiewasz?

Re: GPW pozostaje bezsilna

MoretaCvetans / 2009-05-21 18:49 / _
A swoją drogą. Obstawiacie bardziej 1500 ,czy wynikające z rysuneczków 1350-1400?
MoretaCvetans / 2009-05-21 18:42 / _
Macie okazję do nabywania walorków w promocji. Przecież zaklinacz mówił.

Re: GPW: Za wcześnie by świętować

MoretaCvetans / 2009-05-19 22:48 / _
Dzień Dobry! To z czym mamy w zasadzie do czynienia? Atak na lokalne szczyty? Konsolidacja? (realizacja zysków to nie jest ,bo leszcze za mało straciły- nawet ja ,głupia to wiem). To co to jest u licha?
Z Janków zachowania tyle wiadomo co z zachowania alkoholika potraktowanego paralizatorem. Kupować?Sprzedawać? Trwać przy lkach czy eskach?

Jeden dobry człowiek doradzał mi tutaj abym zaczęła używać rozumu(naiwnie sądził ,że takowy posiadam). No nie wiem.

Czytam czasem rekomendacje. Czytam też newsy w czasie sesji. Ludzie redagujący te brednie pozbawieni są honoru i poczucia przyzwoitości. Dobrze ,że mnie brakuje tylko rozumu:)

Mogłabym próbować zrozumieć te kilkadziesiąt opisujących matematykę,logikę i alchemię rynków kapitałowych ,przeczytanych dzieł(:)).

Ale będę się,jak dotychczas, powodować instynktem.Czuję się głupsza ale przybywa mi kasy. Sama nie wiem co lepsze.

Jakby się tam gdzieś przecałuśne Bebe przewinęło. -Nikt mi nie podprowadził nicka!,źle mnie zrozmiałaś,miła moja! Niemniej przepraszam za dyskomfort.
MoretaCvetans / 2009-05-18 00:40 / _
iżby była jasność. Chociaż żyjemy w Najjaśniejszej Rzeczypospolitej ,jestem tolerancyjna wobec wszelkich inności. I tych kragłych i tych z ..wypustkami. A ponieważ wyrok Sądu Penitencjarnego w sposób ostateczny przerwał moją odsiadkę to mam zamiar korzystać z życia jak mi sie podoba no i wypisywać co mi do łba wpadnie:)

Re: Tydzień spadkowy, ale poziomy obronione

MoretaCvetans / 2009-05-18 00:29 / _
słuchaj ,Bebe. Ktos wrócił z tego,no,przedstawienia i mi mówił ,ze był tam jakiś rozentuzjazmowany pedzio. To Ty???
MoretaCvetans / 2009-05-18 00:03 / _
a co Ci było? Jakies nieszczęście? Choroba ? Wypadek?Lekka psychoza?
Zostałeś własciwie zaprotezowany? Korzystasz z sieci gabinetów psychoterapeucznych majacych podpisana umowę z NFOZ?
MoretaCvetans / 2009-05-17 23:53 / _
jak myślisz,wchodzenie w KGHM po 72 zeta(cena po jakiej wychodziłam z papieru rok temu) to racjonalne działanie? pytam ,bo tym ścierwem handlowałam na wielu poziomach cenowych. Jak myślisz?

Re: Tydzień spadkowy, ale poziomy obronione

MoretaCvetans / 2009-05-17 23:26 / _
wieczorne ożywienie leszczy

Re: Tydzień spadkowy, ale poziomy obronione

MoretaCvetans / 2009-05-17 23:24 / _
Dobry Wieczór
MoretaCvetans / 2009-05-12 23:32 / _
:) derywat :) zawsze mi się myli z lewatywą:)

Re: GPW: Byki odrabiają straty

MoretaCvetans / 2009-05-12 23:15 / _
Regres intelektualny i emocjonalny ,będący po części skutkiem wyników inwestycyjnych dzieci hossy w czasie kryzysu zamienił forum Money w guano. Wielu tutaj bredzi,oplata androny,bezczelnie nagania lub poprostu daje upust swoim mało lotnym,często gęsto podkrapianym alkoholem frustracjom.
Fakt ,że jeśli na forum dyskutuje się w hossie to nawet skończone chamy i bydlęta usiłują udawać ,że są lepsi i mądrzejsi. Bo zarabiają:)
Ale tak naprawdę wygląda jak białe skarpetki do lakierek i złoty łańcuch do smokingowej koszuli. Pewnych nawyków i braku lotności(nie mylić ze sprytem) cham się nie pozbędzie nigdy. To po prostu nie ma rynkowej ceny:)

Najnowsze wpisy