Forum

Komentarze użytkownika "MoretaCvetans"

MoretaCvetans / 2009-05-28 19:17 / _
Pozdrawiam! Groźba gwałtownej dystrybucji ,tym większa im gorsza sytuacja ogólna. To bardzo możliwe. Zakaz zbywania? Możliwe ,ale mocno niepewne .To raczej dobry zwyczaj i pobożne życzenie niż obowiązek lege artis. Dzieki za naświetlenie sytuacji.
MoretaCvetans / 2009-05-28 19:10 / _
Musiałam Ci kiedyś powiedzieć coś nieprzemyślanego...hmm..co to mogło byc? Chyba ,że rzeczywiście ten tekst jest jakiś trudno przyswajalny?

Re: Próba sił na GPW

MoretaCvetans / 2009-05-28 18:52 / _
Witam. Ja taka ogólnie nieiteligentna jestem .No to mądrzejszych od siebie zapytam-

-Zarząd Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa Spółka Akcyjna ("PGNiG", "Spółka") informuje, że
dzisiaj powziął wiadomość, iż w związku z realizacją procesu nieodpłatnego udostępniania akcji
Spółki uprawnionym pracownikom na podstawie przepisów ustawy z dnia 30 sierpnia 1996 roku o
komercjalizacji i prywatyzacji, w dniu 26 maja 2009 roku zmniejszeniu uległ udział Skarbu Państwa w
ogólnej liczbie głosów oraz w kapitale zakładowym PGNiG.

W dniu 26 maja 2009 roku doszło do objęcia 59.178.875 akcji Spółki przez uprawnionych pracowników,
co spowodowało zmianę udziału Skarbu Państwa w ogólnej liczbie głosów o ponad 1%.

Przed zmianą udziału Skarb Państwa posiadał 4.647.759.397 akcji Spółki, co stanowiło 78,78% w
ogólnej liczbie głosów oraz w kapitale zakładowym PGNiG. W wyniku objęcia akcji Spółki przez
uprawnionych pracowników udział Skarbu Państwa obniżył się do poziomu 4.588.580.522 akcji dających
prawo do 77,77% w ogólnej liczbie głosów oraz w kapitale zakładowym PGNiG.

Kolejne zawiadomienia przekazywane będą stosownie do zrealizowanych umów nieodpłatnego zbycia akcji.

kom espi amp/


Źródło: PAP

Co to może oznaczać dla ceny papierka i w jakim czasowym horyzoncie?

Dzięki za cenne wskazówki.

Re: Korekta zawitała na GPW

MoretaCvetans / 2009-05-21 23:58 / _
Witaj ,Bebe. Tak chciałabym rzucić Ci się na szyję.Tak chciałabym ,żeby mnie ktoś ,jak małego smarka ,przytulił do cycka. Nie umiem być dobrą przyjaciólką czy kumpelą. Do dupy jest ten świat.

Re: GPW: Za wcześnie by świętować

MoretaCvetans / 2009-05-19 22:48 / _
Dzień Dobry! To z czym mamy w zasadzie do czynienia? Atak na lokalne szczyty? Konsolidacja? (realizacja zysków to nie jest ,bo leszcze za mało straciły- nawet ja ,głupia to wiem). To co to jest u licha?
Z Janków zachowania tyle wiadomo co z zachowania alkoholika potraktowanego paralizatorem. Kupować?Sprzedawać? Trwać przy lkach czy eskach?

Jeden dobry człowiek doradzał mi tutaj abym zaczęła używać rozumu(naiwnie sądził ,że takowy posiadam). No nie wiem.

Czytam czasem rekomendacje. Czytam też newsy w czasie sesji. Ludzie redagujący te brednie pozbawieni są honoru i poczucia przyzwoitości. Dobrze ,że mnie brakuje tylko rozumu:)

Mogłabym próbować zrozumieć te kilkadziesiąt opisujących matematykę,logikę i alchemię rynków kapitałowych ,przeczytanych dzieł(:)).

Ale będę się,jak dotychczas, powodować instynktem.Czuję się głupsza ale przybywa mi kasy. Sama nie wiem co lepsze.

Jakby się tam gdzieś przecałuśne Bebe przewinęło. -Nikt mi nie podprowadził nicka!,źle mnie zrozmiałaś,miła moja! Niemniej przepraszam za dyskomfort.

Re: GPW: Wczoraj były wzrosty, dziś też będą

MoretaCvetans / 2009-08-21 19:49 / _
Witam!
Ale tu reklam,coś ten Money cienko przędzie.I chwyty na reklamy poniżej pasa.

Tak ,to poważne forum ,już sie dostosowuje.

Wykres świecowy,tfu,może by kto uczony zapodał?
Albo inne uczone głupoty?

Re: GPW: Sytuacja za Oceanem sprzyja naszym graczom

MoretaCvetans / 2010-07-25 18:07 / _
Taka piękna pora... A tutaj widzę jakieś społeczeństwo znerwicowane.
MoretaCvetans / 2010-07-19 20:26 / _
Byłam też z moim chłopakiem na giełdzie samochodowej(ale to chyba się nie liczy?)
Po powrocie do domu długo spółkowaliśmy.
MoretaCvetans / 2010-07-19 20:23 / _
Raz byłam na giełdzie warzywnej. Było fajnie.
MoretaCvetans / 2010-07-19 20:21 / _
A te bzdety przekopiowywane z ogólnodostępnych portali to są merytoryczne?

Re: GPW: Kolejne dane i wyniki w centrum uwagi

MoretaCvetans / 2010-07-19 20:18 / _
Frustracja to okropna rzecz.
Witam wszystkich serdecznie.

Re: GPW: Letnia hossa na razie nie nadeszła

MoretaCvetans / 2010-07-18 18:48 / _
Najpiękniejsza pora dnia i dzień tygodnia. Niedzielne przedwieczorne pobudzenie leszczy.

Witam serdecznie.
MoretaCvetans / 2010-07-17 23:38 / _
a później różne Tadki alimenty płacą
MoretaCvetans / 2010-07-17 23:33 / _
Żeby nie być gołosłowną: W następnym tygodniu wszyscy spodziewają się osłabienia złotego. Wszystkie wskaźniki jednoznacznie pokazują kierunek.
Cóż prostszego jak zająć właściwą pozycję?
A że trzeba do tego odrobinkę cierpliwości?
No cóż . Aby ktoś zarobił to drugi musi mu oddać swoje pieniążki.
MoretaCvetans / 2010-07-17 23:26 / _
Popełniasz błąd Tadeuszu.
To żadna gra. Tak naprawdę to tylko skompresowana logika + cierpliwość.
Nawet przy tej logice nie upierałabym się zanadto :)
Cierpliwość. Przy poprawnych założeniach to prawie 70% pewności .

Najnowsze wpisy