Forum

Komentarze użytkownika "MoretaCvetans"

Re: Indeks WIG20 nie wytrzymał presji

MoretaCvetans / 2007-11-02 00:33 / _
Sukces bożkiem jest dziś- on czarnoksięstwo Swe rozwinął jak globu kartę;Ustąpiło mu nawet i Z W Y C I Ę S T W O. Starożytne-wiecznie coś warte.Az spostrzeze ten tlum u swej mogily,Aż obłędna ta spostrzeze zgraja:Że-Zwyciestwo wytrzezwia ludzkie sily.Gdy sukces-i owszem...-rozpaja!...
MoretaCvetans / 2007-11-02 00:01 / _
bravo!sprobuj i zamelduj.pokryje koszta./niniejsza obietnica nie jest wiążąca w świetle prawa,na gruncie jakiejkolwiek judyfikacji nie zoobowiązuje do zadnych zachowan,wynagrodzen czy roszczeń/ powiedz tylko,jak Ci było?
MoretaCvetans / 2007-11-01 23:48 / _
też próbowałeś!!!!??? do duuupy..
MoretaCvetans / 2007-11-01 23:43 / _
moim-tak. ale kto kupi nastepne?

Re: Indeks WIG20 nie wytrzymał presji

MoretaCvetans / 2007-11-01 23:31 / _
no to inny konkurs-na co mozna zamienic duuza kasę?tylko rozsądnie!,tj lubie langusty,chlopakow i dziewczyny,łódki i luksusowe hotele.bryczki z pelnym AC.Śmigulce z kopem.Jety-z fajnymi pilotami.Ciuchy i fryzjerow.Prywatne wysepki i bilety po 6000bagsow/ta filantropia!/.Odessac mi tu zaraz-i dossac ,gdzie potrzeba!Jakis gmach ufundowac?,Fundacje wykluczam,nie lubie obludy...

Re: Indeks WIG20 nie wytrzymał presji

MoretaCvetans / 2007-11-01 23:04 / _
drogi Marlowe! bez tragedii! oddadzą nam swoją kase przy innej okazji!
MoretaCvetans / 2007-11-01 22:58 / _
dziwne upodobania..
MoretaCvetans / 2007-11-01 22:53 / _
teraz znowu bedzie robił za debilona. fajo?

Re: Indeks WIG20 nie wytrzymał presji

MoretaCvetans / 2007-11-01 18:02 / _
schlaliscie sie w czasie uroczystych obchodów? Malo spodziewane -1,5 popsulo wyniczki? Zaprawde,zaprawde-to pikuś. Puszczaliscie kiedy kolejke z brzegu stolu? Bez szyn?Zamknijcie oczy.Myslimy,myslimy...jeden frant okreslil moje wypowiedzi mianem belkotu filozoficzno-zyczeniowego!?pewnie racje mial-to tak ladnie brzmi,ale -osocodzii?
MoretaCvetans / 2007-08-14 21:47 / _
2 posty? tak uznanych? az mnie przechodzą dreszcze! mily Krepku ,czasami przez 99 % wolnego czasu wpatruje sie w tabelki.glupiego robota. wiem, powinnam ten czas poswiecic na doskonalenie. czlowiek glupi jest. w akcje wrąbalam 80%
MoretaCvetans / 2007-08-14 19:10 / _
i oto sprawiedliwy! podawane przez Niego prawdy i zasady! nikt jeszcze tak trafnie nie ujął zasad roztropnego inwestowania! zapamietajcie! K.Kowalski 2007-08-14 Teraz juz wszystko jasne! dziekujemy!
MoretaCvetans / 2007-08-14 18:56 / _
komentator,jak komentator.darmo tutaj nie robi.,procesu o wygląd tez nikomu nie wytoczy.,chyba. ale ,ale gringo ,zaspokoj moją ciekawosc,prosze. - co to jest *tzw.twarz* ?

Re: Powrót spadków na GPW

MoretaCvetans / 2007-08-14 18:35 / _
z calym szacunkiem, Obi Van. mam nadzieje ,ze .pojutrze emeryci/co prawda przetrzebieni-bo co poniektorzy po lekturze Twoich wypowiedzi- zejdą/, tlumnie rusza do TFI w celu rozpieprzenia swoich oszczędności. jakem ubrana w akcje ! niemniej i ten wariant interesujący!

Re: Jest szansa na dalsze wzrosty?

MoretaCvetans / 2007-08-14 18:06 / _
przepraszam Pedro! i wykres powiedział Ci o wpadce hedge na subprime? toz to czarodziejska kula! bądżmy powazni.zachowania w bieżącym trendzie są przewidywalne i jako takie -dobrze opisane .ale mamy turbulencje,i?

Najnowsze wpisy