Forum

Komentarze użytkownika "niepopisowa"

Komentarze użytkownika: niepopisowa

Re: Kaczyński narzeka: Muszę się włóczyć po sądzie

niepopisowa / 2010-06-15 14:43
Po prostu pękam ze śmiechu. Biedny Kaczyński, przez wredne PO nie wróci na ziemie swojej młodości.
zamiast jechać na ziemię łomżyńską, skąd się wywodzi moja rodzina, gdzie spędziłem niemały kawałek dzieciństwa, będę się musiał włóczyć po korytarzach sądowych.
Ja tu widzę granie na ludzkich sentymentach. Ciepły, rodzinny Kaczyński, nękany przez chcących wojny POwców, którzy go po sądach ciągają...
Nie musiałby się włóczyć, gdyby nie oskarżał Komorowskiego.
niepopisowa / 2010-06-14 14:41
Czyli przyznajesz że TVP nie jest obiektywna skoro mówisz, że go tam nie chcą.

Re: Zaskakujący skład debaty, marszałek zmienił zdanie

niepopisowa / 2010-06-14 11:15
Prawda jest taka, że w debacie najlepiej pokazał się Napieralski. Jak patrzyłam kiedy Kaczyński się wije przy odpowiedzi na pytanie o in vitro to aż szkoda było patrzeć. Pawlak zawsze mówi jak robot, a Komorowski chyba się nie przygotował bo głównie zaczynał wypowiedź od tego co inni zrobili albo co PO zrobiła co nie było odpowiedzią na pytanie.
niepopisowa / 2010-07-22 12:24

CHORĄGIEWSKA, CZŁOWIEK
BEZ HONORU I HIPOKRYTA - czy mu ufasz i czy taka osoba powinna być posłem RP?

Nie ufam i uważam, że nie powinni tacy ludzie być posłami RP. Dlatego też nie chcę Kaczyńskiego w parlamencie.
niepopisowa / 2010-06-08 11:01
A jakich konkretów się spodziewałeś?
niepopisowa / 2010-06-07 19:08

Kiedy chamem się urodzisz,

To i umrzesz nim niestety.

Nikt się nie rodzi chamem, to kwestia wychowania.
Bowiem klasa z krwi pochodzi,

Z łona matki, z urodzenia,

Kolejna bzdura...
Hitler, Stalin i komuna,

Przynieśli nam chamstwo w darze,

Mam 24 lata i nie czuję się obdarowana ani przez Hitlera, ani przez Stalina, ani przez komunę.
Pożyjemy i mam nadzieję, że z czasem przestaną nas ludzie takimi farmazonami obdarzać.
niepopisowa / 2010-06-08 20:03
W artykule jest napisane kandydata PO na prezydenta Bronisława Komorowskiego i jego kolegów partyjnych pokazywano od 10 do 27 maja 672 razy. Byli na antenie ponad 17 godzin.
I jego kolegów partyjnych. W związku z tym, że PO jest główną partią polityczną i wraz z PSL sprawuje obecnie władzę to chyba trudno się dziwić, że o nich mówią najczęściej.
W ogóle cały ten rozklad godzinowy mówi o partiach politycznych a nie o osobach per se, więc nie manipuluj informacją.
niepopisowa / 2010-07-22 11:39
Różnica pomiędzy Palikotem a Kaczyńskim jest taka, że pierwszy w ten sposób pokazywał obłudę drugiego, a drugi chciał ludziom wodę z mózgu zrobić, żeby na niego głosowali. Każdy kto brał zmianę Palikota na poważnie musi mieć problemy z logicznym myśleniem. Palikot zwalcza PiS ich własną bronią i tyle.
niepopisowa / 2010-06-15 14:38
Ma do rzeczy to, że Kaczyński wytyka innym to co sam chciał zrobić.
niepopisowa / 2010-06-21 21:13
Przecież on musi sobie zdawać z tego sprawę. Nie może się powstrzymać? :/
niepopisowa / 2010-07-16 18:13
Jestem z Warszawy, ala mazowieckie było za Kaczyńskim... proszę, nie zostawiacie nas z Pisowcami;_;
niepopisowa / 2010-06-15 14:46
O, to już wiesz kto będzie sędzią w tej sprawie? To moze się podziel nazwiskiem;)
niepopisowa / 2010-06-15 19:38
Moja mama pracuje w szpitalu i widzi ile rzeczy tam się po prostu marnotrawi, mimo że mają wielkie długi. Żaden prywaciarz by sobie na to nie pozwolił. A tak wymienią dyrektora raz na parę lat za niegospodarność i w koło Macieju. Szkoda słów. A najważniejsze jest to że prywatny szpital to nie jest to samo co płatny szpital. Niektórzy tego nie rozumieją.
niepopisowa / 2010-06-14 14:43
Lis zapowiedział w zeszłym tygodniu, że zaprasza Kaczyńskiego i Komorowskiego.
niepopisowa / 2010-06-22 01:13
Publiczne szpitale się źle gospodarzą... Prywaciarz wie, że jak nie podoła to wypadnie z interesu i tyle. Ma większą mobilizację. Własność publiczna zawsze skłania do większej patologii...

Najnowsze wpisy