Forum

Komentarze użytkownika "niepopisowa"

Komentarze użytkownika: niepopisowa

niepopisowa / 2010-06-14 14:43
Lis zapowiedział w zeszłym tygodniu, że zaprasza Kaczyńskiego i Komorowskiego.
niepopisowa / 2010-06-15 14:38
Ma do rzeczy to, że Kaczyński wytyka innym to co sam chciał zrobić.

Re: Kaczyński narzeka: Muszę się włóczyć po sądzie

niepopisowa / 2010-06-15 14:43
Po prostu pękam ze śmiechu. Biedny Kaczyński, przez wredne PO nie wróci na ziemie swojej młodości.
zamiast jechać na ziemię łomżyńską, skąd się wywodzi moja rodzina, gdzie spędziłem niemały kawałek dzieciństwa, będę się musiał włóczyć po korytarzach sądowych.
Ja tu widzę granie na ludzkich sentymentach. Ciepły, rodzinny Kaczyński, nękany przez chcących wojny POwców, którzy go po sądach ciągają...
Nie musiałby się włóczyć, gdyby nie oskarżał Komorowskiego.
niepopisowa / 2010-06-15 14:46
O, to już wiesz kto będzie sędzią w tej sprawie? To moze się podziel nazwiskiem;)
niepopisowa / 2010-06-15 19:38
Moja mama pracuje w szpitalu i widzi ile rzeczy tam się po prostu marnotrawi, mimo że mają wielkie długi. Żaden prywaciarz by sobie na to nie pozwolił. A tak wymienią dyrektora raz na parę lat za niegospodarność i w koło Macieju. Szkoda słów. A najważniejsze jest to że prywatny szpital to nie jest to samo co płatny szpital. Niektórzy tego nie rozumieją.

Re: Wyborcze starcie PO z PiS w sądzie, trwa rozprawa

niepopisowa / 2010-06-15 19:43
Widziałam rozprawę na TVPInfo. Ładnie się Kaczyński tłumaczył co to on miał na myśli, jak to często chodzi do szpitala i widzi, ze obcokrajowcy zabierają nam miejsca. Co to miało wspólnego z jego zdaniem że Komorowski = prywatne szpitale = płatna służba zdrowia to nie mam pojęcia. Ale na wyjściu powiedział jeszcze, że sąd mu bardzo ważne materiały dowodowe odrzucił.
I widać obraził się na sztab Komorowskiego, że go ciąga po sądach, bo teraz to jego ludzie będą pozywać...
naprawdę ta skarga wyborcza powinna być wykorzystywana w wypadkach skrajnych - mówił Kaczyński

Jak widać on skrajny przypadek znalazł w pięć minut...
niepopisowa / 2010-06-16 11:16

Sad moze decydowac sobie, a POLACY
znaja prawde jak to bylo.

Sąd sądem, ale racja musi być po naszej stronie, ech...

Re: Dziś sąd zdecyduje czy Jarosław Kaczyński skłamał

niepopisowa / 2010-06-16 11:24
Dlaczego mówi się tylko o prywatyzacji a pomija się fakt, że oskarżenie zawiera również protest w stosunku do stwierdzenia, że wybór Komorowskiego to wybór płatnej służby zdrowia?
niepopisowa / 2010-06-16 11:28
Komorowski to, wbrew temu co niektórzy imputują, nie jest jest całe PO. Całym PO nie była również Sawicka.
niepopisowa / 2010-06-16 11:31

Wpisz w Google słowo kłamca.

Jeszcze niektórych to cieszy? Z każdym politykiem można to samo zrobić jak ktoś jest wredny.
niepopisowa / 2010-06-16 11:48
Kto jest autorem powyższego tekstu?
Przede wszystkim każdy kłamie. J. Kaczyński powiedział, że niektórymi rzeczami się nie spodli ale z Samoobroną i LPR "kolaborował".
niepopisowa / 2010-06-16 11:51
W jaki sposób jest to manipulacja? Pozew był o kłamstwo i sąd zdecyduje...
niepopisowa / 2010-06-16 12:38
Szczerze mówiąc mam nadzieję, że płaci, a nie z własnej inicjatywy to robią...
niepopisowa / 2010-06-16 12:46
Jako kobieta nie będę głosować na człowieka, który chce żebym nie miała prawa głosu. Czy jestem niemądra?
niepopisowa / 2010-06-16 13:39
W sprawie wypowiedzi Kaczyńskiego jest. Słyszałeś jak on się bronił w sądzie? Wstyd.

Najnowsze wpisy