Forum

Komentarze użytkownika "on231"

Komentarze użytkownika: on231

ubezpieczenie z urzedu pracy?

on231 / 2012-08-08 09:37 / Bywalec forum
Czy jeśli byłem zarejestrowany w Urzędzie Pracy tylko przez 7 dni to po wyrejestrowaniu mam jeszcze przez kolejne 30 dni prawo do bezpłatnej opieki zdrowotnej z tego tytułu?

okres wypowiedzenia przy umowie zlecenie?

on231 / 2012-08-08 09:34 / Bywalec forum
Pracuję w pewnej firmie od kilku miesięcy na umowę zlecenie, jednak otrzymałem propozycję pracy w innej firmie w oparciu o umowę o pracę, dodam, że jest to praca lepiej płatna i bardziej korzystna dla mnie. Chce zrezygnować z umowy zlecenie, jednak mam w umowie zapis, iż obowiązuje mnie miesięczny okres wypowiedzenia na koniec miesiąca. Kiedy złożyc najlepiej wypowiedzenie?

błędny przelew na konto

on231 / 2012-08-02 10:49 / Bywalec forum
no wyladuja u osoby do ktorej je wyslalas, wiec moze udaj sie do banku zeby wyjasnic ta sytuacje, mam nadzieje, ze uda sie pani odzyskac te pieniadze, pozdrawiam

czy mozna pracowac i pobierac rente?

on231 / 2012-07-31 09:49 / Bywalec forum
czy ktoś wie czy osoba, ktora otrzymuję rentę z zus moze podjac jakakolwiek prace? ,ile można zarobić,czy zus nie zabierze jej wtedy renty? bede wdzieczny za odpowiedz w tej kwestii

posiadanie palki teleskopowej-legalne?

on231 / 2012-07-26 11:24 / Bywalec forum
a jak mozna sie starac o takie pozwolenie? to policja je wydaje? nie czuje sie bezpiecznie, miesiac temu zostalem ciezko pobity, boje sie, ze znowu moge zostac...czy to dobra argumentacja?

urlop wypoczynkowy po urlopie ojcowski

on231 / 2012-07-23 09:36 / Bywalec forum
sluchajcie mam pytanie, za niedlugo ide na urlop ojcowski, chce sie dowiedziec czy po jego trwaniu moge sie udac pozniej na urlop wypoczynkowy? bede wdzieczny za odpowiedz

OFE a staz z urzedu pracy

on231 / 2012-07-18 09:43 / Bywalec forum
Rozpoczęłam niedawno staż z PUP, również niedawno wybrałam OFE. Mam w związku z tym pytanie - czy muszę poinformować PUP jakiego wyboru dokonałam? bede wdzieczny za odpowiedz

co moze zabrac z domu komornik?

on231 / 2012-07-16 10:55 / Bywalec forum
komornik ma niestety prawo z mieszkania zabrac wszystko...czytalem nawet ostatnio w gazecie, ze moze zabrac nawet jakies zwierze... co do ubran to jak najbardziej je tez moze zabrac

odpis KRS przez internet?

on231 / 2012-07-10 09:37 / Bywalec forum
Ministerstwo Sprawiedliwości uruchomiło internetową usługę pozwalającą na pobranie wydruku informacji odpowiadającej aktualnemu odpisowi o podmiocie wpisanym do Krajowego Rejestru Sądowego.

kredyt studencki w jakim banku?

on231 / 2012-07-06 10:02 / Bywalec forum
sluchajcie mam pytanie, chce sie starac o kredyt studencki, bo niestety nie staz mnie za bardzo na oplacenie sobie studiow, mam wiec prosbe do Was czy ktos z Was moglby mi polecic jakis dobry bank w tej kwestii?

smartfony kradna dane z kart zblizeniowych

on231 / 2012-06-28 09:30 / Bywalec forum
Wyczytalem, ze przy użyciu smartfonów hakerzy mogą ukraść dane kart zbliżeniowych i dokonać zakupów na konto ich właścicieli. Przyczyną jest m.in. brak szyfrowania danych karty...od dzis na pewno nie bede juz korzystal z tej formy platnosci

zerwanie umowy o dzielo?

on231 / 2012-06-15 09:28 / Bywalec forum
Chce sie dowiedziec w jaki sposób można przerwać umowę o dzieło? Jakie grożą konsekwencje? Czy jest jakiś czas 'wypowiedzenia' takiej umowy jeśli nie zostało to wpisane w umowę? prosze o porade, pozdrawiam

kredyt pod zastaw domu

on231 / 2012-06-13 09:30 / Bywalec forum
Chcemy z żoną wziąć kredyt pod zastaw domu moich rodziców, ale nie bardzo wiemy na co możemy ich narazić w przypadku kłopotów z jego splata? czy ktos moze sie orientuje w tej kwestii? bede wdzieczny za odpowiedz

kredyt gotowkowy przy umowie zlecenie?

on231 / 2012-06-12 10:58 / Bywalec forum
moze byc problem, glownie rpzez ta umowe, ze jest an czas nieokreslony...

potracenie komornika z wynagrodzenia

on231 / 2012-06-11 11:08 / Bywalec forum
moze udaj sie do komornika i jakos sie dogadaj abys nie zostal bez grosza

Najnowsze wpisy