Forum

Komentarze użytkownika "on231"

Komentarze użytkownika: on231

czy mozna pracowac i pobierac rente?

on231 / 2012-07-31 09:49 / Bywalec forum
czy ktoś wie czy osoba, ktora otrzymuję rentę z zus moze podjac jakakolwiek prace? ,ile można zarobić,czy zus nie zabierze jej wtedy renty? bede wdzieczny za odpowiedz w tej kwestii

błędny przelew na konto

on231 / 2012-08-02 10:49 / Bywalec forum
no wyladuja u osoby do ktorej je wyslalas, wiec moze udaj sie do banku zeby wyjasnic ta sytuacje, mam nadzieje, ze uda sie pani odzyskac te pieniadze, pozdrawiam

okres wypowiedzenia przy umowie zlecenie?

on231 / 2012-08-08 09:34 / Bywalec forum
Pracuję w pewnej firmie od kilku miesięcy na umowę zlecenie, jednak otrzymałem propozycję pracy w innej firmie w oparciu o umowę o pracę, dodam, że jest to praca lepiej płatna i bardziej korzystna dla mnie. Chce zrezygnować z umowy zlecenie, jednak mam w umowie zapis, iż obowiązuje mnie miesięczny okres wypowiedzenia na koniec miesiąca. Kiedy złożyc najlepiej wypowiedzenie?

ubezpieczenie z urzedu pracy?

on231 / 2012-08-08 09:37 / Bywalec forum
Czy jeśli byłem zarejestrowany w Urzędzie Pracy tylko przez 7 dni to po wyrejestrowaniu mam jeszcze przez kolejne 30 dni prawo do bezpłatnej opieki zdrowotnej z tego tytułu?

Mała Madzia uduszona?

on231 / 2012-08-08 11:14 / Bywalec forum
to jednak nie wypadla z kocyka? jak to jest, ze po tylu miesiacach dopiero teraz to ustalili? uwazam, ze sledztwem powinna zajac sie prokuratura z innego wojewodztwa, bo ta widac sobie nie radzi

Amber Gold wypłaty

on231 / 2012-08-13 11:17 / Bywalec forum
slyszalem dzisiaj, ze amber gold ma robil wyplaty z odstetkami za zwloke, ciekaw jestem czy faktycznie tak bedzie, dobrze, ze tak nie ulokowalem swoich pieniedzy, bo chcialem kiedys

kalkulator płac?

on231 / 2012-08-16 10:50 / Bywalec forum
http://www.money.pl/podatki/kalkulatory/plac/ wlansie an tym portalu polecam Ci ten kalkulator plac, szybko i sprawnie obliczyc ile Ci wyjdzie na reke wyplaty:) pozdrawiam

Michal Tusk zarabial 10tys.zl

on231 / 2012-08-16 10:53 / Bywalec forum
no prosze to zarabia prawie tyle samo co jego tatus na stanowisku premiera, niezle sie ustatkowal, cos mi tutaj nie gra ten zwiazek z plicha olt, moze jakies lapowki bral?

nowy alkohol Buddha o smaku czarnego Frugo.

on231 / 2012-08-17 10:45 / Bywalec forum
o kurcze, a wiadomo kiedy ebdzie u nas dostepny, mam ochote juz go wyprobowac, widze, ze firma ruszyla pelna para, ja widzialem wogole lody frugo oraz kisiel:)

ruchomy czas pracy

on231 / 2012-08-27 11:09 / Bywalec forum
ja pracuje na umowe o dzielo i pracuje kiedy chce, mam nienormowany czas pracy, bardzo mi to pasuje powiem szczerze, lubie dlugo pospac:) a tak to ok 14 ruszam do pracy:)

poreczenie pozyczki

on231 / 2012-08-31 09:42 / Bywalec forum
Poręczyłem wraz z kolegom pożyczkę w pracy koledze, w międzyczasie niestety kolega-pożyczkobiorca zmarł. Dłużnik ma rodzinę żonę i dzieci , co w takiej sytuacji. W jaki sposób możemy odzyskać ewentualne potrącone pieniądze z pensji ? i zmusisc jego rodzice aby placila za niego pozyczke?

Kubica wrocil na tor

on231 / 2012-09-11 14:19 / Bywalec forum
bardzo fjanie, ze powoli wraca do zycia rajdowego, gdzie on wogole obecnie mieszka dalej w Krakowie czy we wloszech tam gdzie mial operacje? pozdrawiam

jak przygotować dobry biznesplan

on231 / 2012-09-25 09:23 / Bywalec forum
Dotacje unijne to dla mnie szansa na zalozenie firmy....wiem, ze aby ja dostac musze napisac dobry biznesplan, jednak nie wiem jak go dobrze napisac, prosze o porade w tej wkestii

pieniądze na lokacie czy bezpieczne?

on231 / 2012-09-25 09:28 / Bywalec forum
chce ulokowac swoje 50tysiecy zlotych, na lokacie bankowej, wiecie moze czy pieniadze beda tam bezpieczne? czy ich nigdy tak nie strace? bardzo prosze o odpowiedz...

fundacja Wisławy Szymborskiej

on231 / 2012-10-01 09:46 / Bywalec forum
Fundacja Wisławy Szymborskiej rusza pelna para. Zadecydowano, ze dwa razy w roku będzie przyznawać zapomogi pisarzom i tłumaczom w trudnej sytuacji życiowej. We wrześniu 2013 r. po raz pierwszy wręczona zostanie Nagroda Wisławy Szymborskiej....

Najnowsze wpisy