Forum

Komentarze użytkownika "Pilsener"

Komentarze użytkownika: Pilsener

Pilsener / 2009-04-01 19:42 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A co za różnica? Stołki obsadzają wszystkie opcje.
Pilsener / 2009-04-01 15:45 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Nie zapominajmy o NOP'ach, FRONTACH itp.
Pilsener / 2009-04-01 15:44 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Kawa czy debata :)
Pilsener / 2009-04-01 15:41 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"Nie ulega wątpliwości że, Kwaśniewski był czynnym pracownikiem agenturalnym w PRL-u" - a co mnie to obchodzi jakim był pracownikiem i gdzie jakiś Kwaskowski? Czy tylko dlatego mam płacić grubą kasę na IPN? Niech lepiej polacy się uporają choćby z czystością wody w kranach! Ciągle tylko jak nie bóg, to agenci a reformować kraju nie ma komu. Może zaczniemy wydawać publiczne na drogi a nie partyjnych towarzyszy charkoczących o agentach?

IPN trzeba zlikwidować

Pilsener / 2009-04-01 15:38 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
I inne kuźnie partyjnych kadr, czy źródła stołków dla partyjnych towarzyszy, takie choćby ARiMR, CBA czy KRRiTv - takich tworów w polsce jest kilkadziesiąt, ale kto je zlikwiduje? Partia, która żyje z tego, co centralno-katolicko-narodowe urzędy wydoją z podatników?
Pilsener / 2009-04-01 15:35 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"Dlaczego tylu ludzi wciąż żyje przeszłością i nie potrafi normalnie funkcjonować bez tej dziennej
dawki nienawiści, złości i zawiści" - bo z tego jest kasa. Budżet IPN'u to kilkaset milionów - zobacz, ilu partyjnych działaczy i ich rodzin można za to zatrudnić.

Re: Rządowe strony www - internetowe manowce

Pilsener / 2009-04-01 10:13 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A ktoś mierzył szybkość działania tych stron, liczbę zapytań http czy wagę? I na jakiej zasadzie określano błędy HTML? Przy doctype TRANSITIONAL? Przecież to kpina, robić nowe strony, które już na starcie definiuje się jako wsteczne (zawierające zdeprecjonowane znaczniki i atrybuty). A optymalizacja grafiki, styli czy choćby skryptów? Od kiedy skrypty JS (w dodatku często w olbrzymiej ilości) dołączamy na początku strony? By zaburzyć progresywne jej ładowanie? I po co strony, które zawierają inwazyjny JS czy Flash? Na dzień dobry nie mogę korzystać z takich stron, a IE od razu wywala błędy JS.
Pilsener / 2009-04-01 09:56 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Nie pierwszy i ostatni raz w polsce.
Pilsener / 2009-04-01 09:56 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A co mają powiedzieć? Tacy sami analitycy, jak ekonomiści opłacani przez partię - czyli zwykli politycy z dyplomem uczelni po prostu.

Re: Tylko 39 procent Polaków chce iść do urn eurowyborów

Pilsener / 2009-04-01 09:54 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Ja nie chodzę na wybory (chyba, że mi ktoś za to zapłaci), bo to marnowanie czasu i oczywiście głosu - i tak to paryjna nomenklatura decyduje kto, gdzie, kiedy i jaki ma dostać stołek, więc co mi do tego?
Pilsener / 2009-04-01 09:51 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A czego można oczekiwać od kolejnego rządu starych komuchów, ludzi wywodzących się z sektora publicznego, wrogo nastawionych do demokracji i gospodarki wolnorynkowej?

Mówiłem, że tak będzie

Pilsener / 2009-04-01 09:47 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Dotowanie przedsiębiorstw z pieniędzy podatników to najkrótsza droga do niesprawiedliwości i socjalizmu a stąd już tylko krok do biedy i starej, poczciwej komuny, za którą opowiadają się rzesze korzystających z dobrodziejstw kapitalizmu lewaków i pseudoekologów, którzy właśnie protestują na szczycie G20.
Pilsener / 2009-04-01 08:23 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A oczywiście rząd nie mógł przygotować ustawy wcześniej, boby nie było na kogo zwalić - zresztą takie ustawy nie są w interesie partii, grożą ograniczeniem biurokracji i administracji, kręgosłupa i krwiobiegu partii.

Co znowu za psuedoekologiczne bzdury

Pilsener / 2009-04-01 08:20 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Nie prościej po prostu obniżyć podatki i akcyzę, zamiast dopłacać? Z powodu wysokich podatków i barier administracyjnych Mercedes zrezygnował z budowy fabryki w polsce, a oni proponują ochłap w wysokości 5 tysięcy - no ale jakiś polityk z rodziną znajdzie dzięki temu pracę.

I jak ma to nie obciążyć budżetu? Na takiej samej zasadzie, że składka to nie podatek? Czyli skąd te 5 tysięcy? Z nieba spadają?

Re: PO zapomina o obietnicach. Łatwo i szybko

Pilsener / 2009-04-01 08:14 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"rządu na konferencji pod hasłem Spełniamy obietnice" - hahaha, powinni raczej zwołać konferencję "dlaczego jak każdy polski rząd, nie spełniamy obietnic i nie robimy kompletnie nic". Który główny punkt z kampanii wyborczej został zrealizowany? Olali nawet Palikota i jego przyjazne państwo. Jak chcą, żebym zaczął chodzić z rodziną na wybory niech sami najpierw ruszą swoje zady i pchną kraj w kierunku wolnego rynku i demokracji.

Najnowsze wpisy