Forum

Komentarze użytkownika "Pilsener"

Komentarze użytkownika: Pilsener

Pilsener / 2008-11-07 19:38 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Jak mam ich nie olewać, jak stoją najczęściej na długich prostych, tam gdzie można się rozpędzić? Cel tego jest wiadomy - nie bezpieczeństwo, a drenaż portfela. Jakoś nie widziałem, by fotoradary powstawały tam, gdzie jest niebezpiecznie i dochodzi do wypadków. I jak mają zapobiegać wypadkom to dlaczego nie maluje się ich tak, by były widoczne z daleka? Czym to się różni od czajenia się na leszczy w krzakach - ostatnio mnie tak udupili - jechałem całe 113 na 90, a droga prosta jak drut, półtora pasa, warunki znakomite - słońce i suchy asfalt. Niech za wypadki płacą Ci, którzy je powodują - dziennie średnio łamię prawie 100 przepisów - mimo to jeszcze wypadku nie spowodowałem, a już parę ładnych lat jeżdżę.
Pilsener / 2008-11-07 19:34 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Kwestia klasyfikacji - akurat mój punkt widzenia jest inny, ale nie wydaje mi się, żeby to stanowiło jakiś problem.
Pilsener / 2008-11-07 19:29 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
No to kretyni mieli silną władzę czy był liberalizm? Zdecyduj się - a deregulacja i owszem była - kto naobiecywał tanich mieszkań i kredytów, wymyślił subprime, powołał instytucje i legislację, napompował system tanim dolarem, żebrał o niskie stopy? Liberałowie pewnie? Balcerowicz? Kapitaliści, których biznesowy target to bezrobotny murzyn bez majątku?
Pilsener / 2008-11-07 15:16 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Ale być może, stracił twarz :)
Pilsener / 2008-11-07 15:14 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Czyli jakie akcje kisisz? Ja wolę marynowane :) Dobrze się czuję w spożywce :)
Pilsener / 2008-11-07 14:37 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Czyli NIE tragicznie, ale ŹLE - zatem nieźle :)
Pilsener / 2008-11-07 14:34 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Dlatego ja mam dwa komplety kół - w zimę używam mniejszych i stalowych felg, po co alusie jak i tak dziewczyny zakutane po szyję?
Pilsener / 2008-11-07 14:31 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Ładnie, coraz ładniej - jakby ktoś pytał, to nie ja :)
Pilsener / 2008-11-07 14:25 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Nie, chyba tylko jakiś lokalny Kurski "przyszarżował".
Pilsener / 2008-11-07 14:24 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Ja też tak do tego podchodzę - mam nawet zegar, który odmierza czas - z każdą sekundą jedna akcja więcej - jak się zacznie hossa, to będę miał więcej akcji niż Buffet i Gates do kwadratu :)
Pilsener / 2008-11-07 14:22 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Chyba, że osłabienie złotówki pójdzie w parze z osłabieniem związków - ale niby mamy wejść do ojro, to może być niezła przysługa dla co niektórych - ale nie ma co panikować, zobaczymy.
Pilsener / 2008-11-07 14:20 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Ktoś puścił tam chyba niedawno sporo farby - jak sztorm to sztorm, 10 w skali beauforta :) Kredyt umarł, kryzys żyje, kto nie spekuluje ten nie pije. Dziś sprzedałem jakieś resztki i idę na grzane piwko - u mnie 3 stopnie i wicher wieje na tych kresach, grzane piwko to świetny koniec tego tyogodnia - polecam.
Pilsener / 2008-11-07 14:16 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Dziwne, wyniki bardzo podobne do firmy, z której niedawno mnie zwolnili :)
Pilsener / 2008-11-07 14:13 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Mówiłem, że będę sprzedawał jeszcze dziś :) Wczoraj nikt nie chciał kupić, za dużo sprzedających :)
Pilsener / 2008-11-07 14:12 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Zbliża się sezon na karpie :)

Najnowsze wpisy