Forum

Komentarze użytkownika "Pilsener"

Komentarze użytkownika: Pilsener

Tak to jest w socjaliźmie

Pilsener / 2008-09-09 08:21 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Im więcej różnej maści świadczeń, tym więcej strajków - z bardzo prostej przyczyny: ludzie nie strajkują dlatego, że zarabiają za mało - strajkują dlatego, że CHCĄ zarabiać więcej. A ponieważ wszyscy chcą zarabiać więcej, powstaje błędne i samonapędzające się koło socjalizmu, które wkręca obywateli w biedę.

Re: Sawicki: Żywność mocno nie podrożeje

Pilsener / 2008-09-08 15:27 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
No bo przecież w polsce zboże jest zbyt tanie, co nie Panie Sawicki? Ale już niedługo rząd dopnie swego i polska będzie njadroższym krajem Europy.
Pilsener / 2008-09-08 13:30 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Zwolenników się nie boję, nawet Muktaby Al Sadra - a jakie ma znaczenie, z jakiej partii jest rząd? Więcej polaków mieszka poza polską niż w niej, ale polacy są elo-twardzi - "nie rzucim ziemi skąd nasz ród, nie damy pogrześć mowy?" - a co do mowy to "z ziemi Włoskiej do WOLSKI". Gdzie ta Wolska? Nie widzę jej w rankingu!

Więcej władzy = więcej kasy

Pilsener / 2008-09-08 13:14 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Cóż, polacy nigdy nie byli narodem kochającym wolność i suwerenność - uwielbiali obce panowanie, kiedy ktoś im mówił, co mają robić, jak robić i kiedy robić - najlepiej, żeby przy każdym stał policjant/urzędnik/dobry wujek i zmieniał obywatelowi pieluszki. Co jakiś czas polacy buntowali się przeciwko regulacjom - ale nie po to, aby walczyć o wolność, demokrację czy niezaleźność, lecz po to, aby zastąpić manifest powszechny katechizmem powszechnym. Ludzi, którzy naprawdę walczą o wolność ściga się bezlitośnie i lepiej już chyba mieć etykietkę agenta niż liberała.

Więcej władzy to więcej nadużyć, korupcji i ustaw pisanych na zamówienie - no ale widocznie tego ludzie w tym kraju chcą.

Re: Kamiński: Okręt Polska płynie po wzburzonym morzu

Pilsener / 2008-09-08 13:05 / Sofciarski Cyklinator Parkietów

akcja budowania patriotycznego nastawienia do Polski
- poprzez zmuszanie polaków do emigracji, ośmieszania kraju, poniżania, oszukiwania i okłamywania własnych obywateli? Wybierając polski patriotyzm wybierasz biedę, zaściankowość, homofobię, antysemityzm, złodziejstwo, głupotę i partyjną nomenklaturę. Oby los uchronił mnie przed polskimi patriotami - przed innymi oszołomami obronię się sam.

Co za bzdury

Pilsener / 2008-09-08 13:00 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Z samych stoczni wyprowadzono około miliarda złotych - ale znajdziemy jakiegoś "wieśmaka" jako kozła ofiarnego, bo kupił pizzę na rachunek ministerstwa. Prawie 2,5 miliona rolników żyje sobie z naszych podatków, górnicy na dodatkowe emerytury dostają 20 miliardów - ale kogo to obchodzi? By żyło się lepiej! Irlandia tuż tuż.

No i super

Pilsener / 2008-09-08 12:55 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Będa mogli efektywniej równać z ziemią wioski. Armia może też służyć jako źródło posad dla politruków czy być wykorzystana do innych, doraźnych celów politycznych - a w przyszłości może Toosck wyśle czołgi przeciwko pisiorom - albo ludziom odmawiającym płacenia podatków.

Re: PiS: Zabrać esbekom przywileje

Pilsener / 2008-09-08 12:50 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A kto obniży emeryturę Ziobrze a podwyższy doktorowi G?
Proponuję też zmniejszyć emerytury wszystkim liberałom i ateistom, a więcej dać poplecznikom bieżącej opcji politycznej. Nie zapomnijcie też odebrać emerytury Wałęsie.
Dlatego własnie nie płacę w polsce ZUS'u i podatków - nie życze sobie, żeby jakiś polski stary komuch decydował o tym, kto i jaką za moje składki ma dostawać emeryturę - albo gdzie ma powstać nowy peron i dlaczego we Włoszczowej.

A co planują?

Pilsener / 2008-09-08 12:43 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
To może ukochany rząd zaplanuje zwiększenie dopuszczalnej pojemności spłuczki klozetowej z 8 do 15 litrów? Albo chociaż tylko dla osób z zaburzeniami przemiany materii... I chciałbym jeszcze, żeby rząd przesunął "Fakty" w tefałenie na 19.30 - bo moje dziecko lubi wieczorynkę. Postuluję też, aby rząd zaplanował przesunięcie sklepiku Pani Krysi do innego okręgu, bo sprzedała mi zepsutego pomidora. Dziękuję za uwagę.

I siemasz

Pilsener / 2008-09-08 11:45 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A kiedy podniesie się wolność gospodarcza:
http://www.heritage.org/research/features/index/countries.cfm
?

Haha, polskę wyprzedziła Kenia, a Madagaskar to już dawno - zatem powiedzenie ".... na Madagaskar" straciło sens. Brawo polski rząd, brawo Toosck - nidługo w Burundi będzie lepiej, niż w polsce. Jeszcze więcej podatków, prikazów i regulacji - niech partia rośnie w siłę, oby żyło się lepiej!
Pilsener / 2008-09-08 11:42 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Zgadza się, jankes choć zarabia mniej niż szwab może kupić prawie dwa razy więcej dóbr - to dlatego, że USA są wysoko w rankingu wolności gospodarczej i mają bardziej liberalną gospodarkę.

O czym to świadczy?

Pilsener / 2008-09-08 11:37 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
O tym, że polska to bezhołowie, gdzie nie ma praktycznie ŻADNEJ odpowiedzialności. Nawet sprawiedliwość musi być w polsce regulowana i reglamentowana - a kto ureguluje samych regulatorów? Już ja widzę, jak szwagier teściowi dowala karę, haha.
W normalnym kraju to sądy orzekają zadośćuczynienia - jednak sprawne sądy nie leżą w interesie rządu, bo państwo mogłoby się ugiąć pod nawałem roszczeń i zmniejszyłaby się masa uwłaszczeniowa - dlatego sprawiedliwość będą sobie urzędnicy wymierzać sami. No i można zbić kapitał polityczny - co jakiś czas rzucimy plebsowi jakiegoś urzędasa-ofiarę, doktora G. czy kogoś tam innego.

No tak

Pilsener / 2008-09-08 08:22 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Bo handel to najdynamiczniej rozwijający się sektor gospodarki, co zagraża biedzie - a bogaty wyborca to zły wyborca, w dodatku bogaty obywatel to słabe państwo. Politycy już zajeli się rolnictwem - 2,5 miliona gospodarstw rolnych wytwarza 2,7% PKB - więc jest rewelacyjnie, a rolnicy to wierni wyborcy. Teraz czas na inne sektory gospodarki - by żyło się lepiej!

Przygadał kocioł garnkowi

Pilsener / 2008-09-07 23:10 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A Pan był poważny? Jak własny parlament Pan rozwiązywał? I wetował jak automat? Teraz będą się licytować, kto na jakich bywał obchodach i ile razy - a ja mam to wszystko GDZIEŚ. Komunę obalił Balcerowicz wdrażając reformy liberalno-demokratyczne, gdyby nie to bylibyśmy dalej w komunie, tyle że "Solidarność" by zadbała o swoich dając im liczniejsze przywileje. PZPR czy "Solidarność" to jeden pies. Mnie interesuje nie kto i co obala, ale jakie liberalne i demokratyczne reformy wdraża.

Haha, mówiłem że tak będzie

Pilsener / 2008-09-07 23:03 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Sojusz PIS i SLD stał się faktem. Nic tak nie jednoczy, jak wspólny wróg - w końcu rydzykowne hasło "zatopić platformę" nadal obowiązuje. Gdzie dwóch się bije tam 3-ci korzysta - następne wybory pewnie wygra SLD - i dopełni się socjalistyczny triumwirat.

Najnowsze wpisy