Forum

Komentarze użytkownika "Pilsener"

Komentarze użytkownika: Pilsener

Pilsener / 2008-09-01 01:03 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Ty za... na emerytury dla ubeków, a ja będę na górników i stoczniowców. Nie widzę ŻADNEJ różnicy pomiędzy górnikiem a ubekiem - jeden czerpał korzyści z jednej władzy, drugi czerpie z drugiej, a ja, zwykły człowiek nie mam żadnych korzyści z żadnej władzy. Tak samo jak zamieniono ten komuchów manifest na katechizm. I co? Jak zamiast do Moskwy premierzy i prezydenci jeżdżą do Watykanu czy Brukseli to już jest demokracja, tak?

Zlikwidować IPN

Pilsener / 2008-09-01 00:53 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Przecież to banda politruków służąca do doraźnych celów politycznych - niczym się nie różni od KRRiTv czy Agencji Rozkradania i Destabilizacji Rolnictwa. Jaki społeczeństwo ma pożytek z IPN'u? Różne lustrowania i badania historii to bzdury - to tylko pretekst, żeby doić podatników i obsadzić swoimi stołeczki. Ostatnio kładł mi glazurę kłamca lustracyjny, a meble wnosił jakiś ziom ze statusem pokrzywdzonego. Co mnie to k.. obchodzi? Glazurę ładnie położyli, meble wnieśli - ja mam niesamowicie wręcz głęboko polskie ipeeny, lustracje i kto kogo jakimi agentami inspirował poprzez prowokację. Niech sobie będzie nawet agentem Rydzyka i Putina - bylem nie przepłacał za metr.

Re: Rocznica Sierpnia 80. - wygwizdany marszałek Senatu

Pilsener / 2008-09-01 00:44 / Sofciarski Cyklinator Parkietów

nie odrobili lekcji z Jana Pawła II i nie słuchali słów księdza Józefa Tischnera
- kto by czytał takie bzdury? W kanonie lektur dziś jest Rydzyk! A ja gwiżdżę na sierpień 80, sierpień 90, a nawet lipiec i czerwiec 2000 przed naszą erą, haha - mam głęboko księży, papieży, premierów, prezydentów i innych przywódców (szczególnie polski, bo to ŻADNE autorytety). Olewam strajki i szwajcarskie zegarki związkowców.

Za 5 lat będą odsłaniali tablicę upamiętniającą dzisiejsze strajki. Historia tego kraju to jeden wielki strajk. Dlaczego nie obchodzimy rocznic np. wybudowania 10-tego kilometra autostrady czy osiągnięcia przez polaków dochodów na poziomie 10% średniej UE? Proponuję też rocznicę wysypania 1000 kwintala zboża na tory czy powstania 170-tego niezależnego związku zawodowego w górnictwie. Nie zapominajmy też o rocznicach wybudowania "gierkówki" czy realizacji planu 5-cioletniego. A wiecie, że za 53 dni wypada rocznica wytoczenia jednemu z premierów polski 20-tej sprawy karnej? Niedługo też rocznica wywalczenia przez górników prawa do wcześniejszych emerytur - tak zwane "porozumienia wrześniowe".
Pilsener / 2008-08-31 12:03 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Po co nam UE? Zapiszmy się do OPEC :)
Pilsener / 2008-08-30 17:47 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A liberalizm wg SLD, LID, PSL, AWS? Chcesz mieć liberalizm, to musisz wyjechać z polski.

Oczywista oczywistość

Pilsener / 2008-08-30 17:37 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
masażyści: Potrzebujemy przywilejów
polski rząd: Co My będziemy z tego mieli?
masażyści: Stanowiska i budżet na wprowadzenie regulacji
polski rząd: Mało!
masażyści: Dodatkowe stanowiska dla waszych politruków w Krajowej Centralno-Narodowo-Katolickiej Izbie Masażystów
polski rząd: Ok, na kiedy ustawa?
masażyści: Na październik
polski rząd: Dwa razy więcej stanowisk a będzie na wrzesień
masażyści: Umowa stoi, z bogiem

Tak w polsce wygląda tak zwany "dialog społeczny" - czyli rząd negocjuje z równiejszymi, jak się lepiej ustawić za kasę równych.
Pilsener / 2008-08-30 16:17 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Gorsze od przymusu jest centralne planowanie. Uczy się wszystkich wszystkiego, czyli każdego niczego.
Pilsener / 2008-08-30 16:14 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Haha, raz przyjechał mój znajomy, co wyjechał 10 lat temu do Niemiec. Udawał, że nie umie po polsku - bo on jest przecież Wielki Niemiec. To jest właśnie ta słynna polskość, narodowa cnota, o którą dbamy i pielęgnujemy ją od pokoleń.

Hahaha

Pilsener / 2008-08-30 11:53 / Sofciarski Cyklinator Parkietów

polskość jest zagrożona
- no tak, bo przecież tylko centralno-narodowo-katolickie planowanie zapewnia jedność narodu i dobrobyt, a na szczycie centrali dwóch braci dumnie i godnie realizujących plan 5-cioletni.

Ale to wszystko to polityczna nowo-mowa mająca ogłupić plebs. Tak naprawdę chodzi o stołki w kuratoriach, które są kuźnią politycznego zaplecza.

Ludzie stąd emigrują a w polsce jest najwięcej funkcjonalnych anaflabetów w UE - i to jest właśnie ta polskość, która jest zagrożona. Jak jeszcze nie daj boże polak się wzbogaci, zacznie uczciwie pracować i przestanie pić oraz kraść to stracimy polskość zupełnie, spadnie polskość do zera, stracimy naszą narodową chwałę, zaniknie nasza narodowa tożsamość, haha

A związków 170

Pilsener / 2008-08-29 21:25 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
W samym tylko górnictwie. Kto obroni polaków przed terrorem związkowców i lewaków?

I super

Pilsener / 2008-08-29 21:21 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Kilka jednostek aspołecznych próbuje sterroryzować cały naród, by na nich pracowali.
Pilsener / 2008-08-29 21:18 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Różnice w poziomach życia wynikają z nadmiaru socjalizmu, a nie jego niedoboru. Ktoś na forum napisał "im więcej milionerów, tym więcej biedoty" - tak, ale tylko w krajach socjalistycznych społeczeństwo dzieli się na frajerów (dawców) i pasożytów (biorców) a gdzieś między nimi powstaje świetnie sytuowana kasta politruków, wysokich urzędników i korporacji wspieranych przez państwo. Cwaniactwo jest zawsze - ale w kapitalizmie muszą żyć z własnej pracy, a w socjalizmie dorabiają się na cudzej - ot różnica.
P.S > Gdzie ja pisałem, że jestem za strzelaniem? Jestem za równością i wolnością dla wszystkich.
Pilsener / 2008-08-29 21:13 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
No to zadajmy pytanie inaczej - ile % idzie na infrastrukturę? a inwestycje? Same tylko dopłaty do ZUS'u wyniosą w ciągu najbliższych 5-ciu lat 160 miliardów złotych. Ile km autostrad można by za to zbudować? Przedsiębiorca musi wydać 7 tysięcy, żeby pracownik mógł dostać 2 do łapy - 5 zabiera chciwe państwo. Typowo sztywne wydatki socjalne to 74% budżetu!

Nie ulegać? Akurat!

Pilsener / 2008-08-29 20:40 / Sofciarski Cyklinator Parkietów

Naszą rolą jest nie ulegać
- teraz nasz socjalistyczny premier tak mówi, a w sprawie pomostówek rząd zajął nawet mniej liberalne stanowisko niż SLD.

Gdzie się podziała ta PLATFORMA, która głosowała przeciwko emeryturom górniczym kilka lat temu? Znikła racja stanu i chęć reform, pojawił się populizm i demagogia, partyjniactwo, korporacjonizm i układy.

Dlaczego ciągle wyborcy reprezentujący nurt liberalno-demokratyczny mają być skazani na SLD? Za najgłębszego Millera obniżano podatki przedsiębiorcom a socjalizmu było o wiele mniej niż za rządów AWS, PO czy PiS. Co to za kraj, gdzie post-komuchy z socjalizmem w nazwie wychodzą na największych liberałów? Kiedy będzie jakaś konstruktywna partia liberalno-demokratyczna?
Pilsener / 2008-08-29 20:27 / Sofciarski Cyklinator Parkietów

Im wiecej milionerów tym
więcej biedoty,
- tak, ale tylko w krajach socjalistycznych. Wysoka woda podnosi wszystkie jachty - mówił R. Reagan. W krajach liberalnych i demokratycznych (np. Hongkong, Singapur, Australia, USA) dochód jest dystrybuowany wg zasług i liczba milionerów jest proporcjonalna do zamożności całego społeczeństwa. Natomiast w krajach socjalistycznych (takich jak Chiny, Rosja, Indie czy polska) dochód jest redystrybuowany i bogactwo wynika w dużej mierze z układów partyjnych i korporacyjnych, a nie pracy i przedsiębiorczości. Porównaj sobie liczę milionerów i biedaków w tych krajach. Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy