Forum

Komentarze użytkownika "Pilsener"

Komentarze użytkownika: Pilsener

Takie polskie myślenie

Pilsener / 2008-08-03 01:26 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Podobnie jest w moim regionie - przychodzi inwestor i mówi "Zbuduje tu kino, basen i galerię handlową" - ale lokalny politruk - "hola hola, ja % inwestycji już mam, ale co dla miasta? Przebudowa skrzyżowania i parking na 500 miejsc, albo na Madagaskar" - w ten sposób patriotyzm wpędza ludzi w biedę, bo od kilku lat nie było żadnej dużej inwestycji. Patriotyzmem dzieci nakarmię? "Zastaw się, a postaw się" - pokażmy kapitalistom, gdzie ich miejsce, a sami jedzmy trawę. Co za różnica, czy budują tarczę, czy basen? Jest inwestycja, są miejsca pracy, będzie dochód.

Walczą w ten sposób:

Pilsener / 2008-08-03 01:12 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Rząd polski walczy z dyskryminacją mniej więcej wydając takiej treści ustawy:
"Zabrania się dyskryminacji czarnuchów za względy na ich niski iloraz inteligencji oraz względną pewność, że są zarażeni HIV"

"Nakazuje się zatrudniać ludzi niezdolnych do pracy" - przecież nie można dyskryminować pracownika tylko dlatego, że chce być grafikiem, a stracił wzrok. Jak takiego jako grafika nie zatrudnimy, to nas lewaki zjedzą.

Teraz chcą podnieść płacę minimalną do 40% średnich zarobków, co uderzy w najbiedniejszych i najgorzej sytuowanych - każdy przecież wie, że lepszy brak pracy za 10 zł za godzinę niż praca za 8 zł za godzinę. Przecież przez to opłacalność zatrudniania biedaków, niewykształconych etc. drastycznie spadnie, więc zmniejszy się liczba wakatów dla nich, czyli tak naprawdę wzrośnie w tej grupie bezrobocie. I o to rządowi chodzi - wpierać elity, wypiąć się d.. na biedaków.
Pilsener / 2008-08-02 12:28 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Ale nie będzie prywatyzacji, bo to przecież złodziejstwo - rozkradanie majątku narodowego.
Pilsener / 2008-08-02 12:09 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Masz rację - walka z dyskryminacją to szczyt hipokryzji, w czym celuje właśnie polski rząd. "Równouprawnienie" - bzdury, a nie równouprawnienie. Jedni pracują na drugich, rząd oszukuje i poniża własnych obywateli, polska zajmuje 1 miejsce pod względem łamania praw człowieka w Europie. Ale nikogo to nie drażni, ważne, że to takie ładne słowo to "równouprawnienie" i my je będziemy stosować.
Pilsener / 2008-08-01 14:00 / Sofciarski Cyklinator Parkietów

po co ustalać sobie samemu dziwne sztywne zasady
- przecież to jasne po co - potrzeba będzie więcej urzędników, będzie więcej stanowisk. Każdy partyjniak ma przyjaciół, rodzinę - Ci wszyscy ludzie muszą gdzieś pracować. Przecież Cendrowski nie może odgradzać się szybą od gejów np. w TVN'ie, bo zaraz by stację ukarali za ksenofobię :)
Pilsener / 2008-08-01 13:55 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
No to załóżcie fundacje i wspierajcie TV publiczną, która pomimo tak wspaniałych programów, rzesz słuchaczy, sponsorów i emisji reklam musi wyciągać łapska po pieniądze podatników - bagatela, raptem kilkaset milionów. Zobaczymy, na ile Wam starczy patriotyzmu. Rozumiem, że wszystko co publiczne jest patriotyczne? W takim razie Korea Pn. musi być najbardziej patriotycznym krajem na świecie, a polska w czasie stanu wojennego była wzorem patriotyzmu - wszak wszystko było publiczne, był patriotyzm, były czołgi a nie zachodnie skóry, fury i komóry :) W dodatku to były publiczne czołgi, czyli nasze, patriotyczne, hihi
Pilsener / 2008-08-01 13:46 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Nie oglądam TV prawie wcale - guzik mnie ochodzi w jakiej stacji co puszczają - czy to tak trudno zrozumieć? Skoro ten program tak bardzo interesuje tych ludzi, to niech Ci ludzie za to płacą - tak jak ja: chcę mieć kablówkę to płacę, nie chcę to nie płacę.

Bo za mało urzędników

Pilsener / 2008-08-01 13:26 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Trzeba natychmiast powołać Agencję Mienia Kolarskiego, Agencję Naprawy i Modernizacji Rowerów, Agencję Wspierania i Rozwoju Kolarstwa, Agencję Rynku Rowerowego,Centralne Biuro Prorowerowe, Narodowo-Katolicko-Centralny Urząd Regulacji Przerzutek i Hamulców. Wtedy uwłaszczanie się politruków za pieniądze podatników przejdzie do historii, korupcja ulegnie urzędniczej nawale.
Pilsener / 2008-08-01 13:20 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Konta tego typu są odpowiednio zabezpieczone - możesz dokonać przelewu TYLKO na swoje podstawowe konto i tylko raz w miesiącu, co jest możliwe tylko przy użyciu jednorazowego hasła. Podobnie jest z kartami płatniczymi - nie muszą być wcale powiązane z kontem, na koncie powiązanym z kartą trzymasz ile chcesz. Jeśli nie z Twojej winy stracisz pieniądze, bank je musi oddać. O wiele bardziej ufam bankom niż polskiemu rządowi - trzeba było kupić obligacje w latach 30-tych, przekonałbyś się, ile znaczą gwarancje polskiego rządu.
Pilsener / 2008-08-01 10:47 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Korekta statystycznie powinna dojść do 2900 - 20% z 2400 = 480, czyli 2400+480 = 2880, potem ostatnia fala spadków, gdzie być może przyjdzie bronić 2000 - wtedy będziemy mieli wzorową bessę, zgodną z teorią.

Ja własnie rozpaczam, bo dokupiłem akcji przy 2480, a nie przy 2400 :/

PKP zlikwidować

Pilsener / 2008-08-01 10:27 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
PKP już dawno powinno zostać zlikwidowane - ale to źródło ciepłych posad dla politruków, pretekst, aby doić podatników no i w spółkach kooperujących (które dziwnym trafem przynoszą zyski) także zasiadają politrucy i ich koledzy - PKP obrosła całą siecią takich spółek (podobnie jak stocznie czy spółki węglowe). Mamy najgorsze koleje w Europie, nawet W Czechach się śmieją, że takie ciuchcie to oni też mają, ale w muzeum kolejnictwa.

Pokój społeczny za wszelką cenę

Pilsener / 2008-08-01 10:18 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Nie rozumiem tego kraju - kiedy Niemcy ogłosili ultimatum, to "nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę". A kiedy banda smoluchów idzie z kilofami pod sejm, to zamiast im pokazać gdzie ich miejsce w społeczeństwie i że nie będą pasożytować na narodzie rząd robi w majty na sam ich widok - czy Ci ludzie nie mają za grosz honoru ani odwagi? Po co w ogóle z nimi rozmawiają? Związki zawodowe niech rozmawiają ze swoimi pracodawcami, tam jest ich miejsce.

Zlikwidować pojęcie "wcześniejsze emerytury" i wprowadzić prosty system - im wcześniejsza emerytura, tym niższa. Dlaczego ja mam się dzielić swoją emeryturą z górnikami i rolnikami oraz dopłacać jeszcze do tego z podatków? Górnik sobie pójdzie na emeryturę po 20 latach a ja w wieku 65 lat przejdę na emeryturę i g.. dostanę - statystycznie pożyje jeszcze 10 lat - a ile osób na rentach lub wcześniejszych emeryturach pracuje? Chory kraj.

A kto zablokuje w końcu rząd?

Pilsener / 2008-08-01 10:05 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Kolejne populistyczne zagranie - polacy boją się GMO (pewnie dlatego, że brzmi jak dno), to już politrucy sposobią ustawy, niby w trosce o nasze dobro - a jest pretekst, żeby dotrudnić politruków zajmujących się regulacją rynku żywności.

Gdyby w jakiś badaniach wyszło, że polacy boją się własnego cienia, rząd migusiem przygotowałby specjalny pakiet ustaw do walki z cieniami obywateli. Śmieszne to jest.

Jeszcze kilka takich ustaw a chleb będzie po 10 zł. Z powodu socjalistycznych barier w handlu żywnością (głównie za sprawą socjalistycznej UE) codziennie na świecie umiera 150 osób - ale oczywiście politrucy wiedzą lepiej i wmawiają naiwnym, że wolny rynek to zło, kapitalizm = imperializm a różne pseudo-ekologi i anty-cykliści głoszą, że to USA wyzyskuje biedaków.
Byłem w Afryce i pytali się mnie tam, dlaczego nie mogą sprzedawać w Europie swojej żywności i kupić za to np. lekarstwa. Jedźcie tam ekologiczne oszołomy i powiedzcie im, że to z winy USA! I przez wojnę o ropę! Może bambusy lewackie ideały zakumają.
Pilsener / 2008-08-01 09:54 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Tak samo jak z podatku drogowego finansuje się budowę dróg a z podatku Religi leczenie ofiar, haha - co za bezsensowne mielenie i przewalanie z pustego w próżne, byle tylko obywatela ogłupić i zrobić z niego mamrocącego idiotę bez odwagi i energii.

A co za różnica z czego?

Pilsener / 2008-08-01 09:50 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
G.. mnie ochodzi, czy media publiczne są finansowane z pierwszej, 4-tej, czy ostatniej złotówki moich podatków - jakie to ma znaczenie? Ważne jest to, że jest spółka publiczna, są stanowiska i nie brakuje politruków i komsomolców do ich obsadzenia. Jaki społeczeństwo ma pożytek ze sponsorowania mediów publicznych? Publiczne = złe i wrogie społeczeństwu. Publiczne służy dojeniu społeczeństwa, a nie zaspokajaniu jego potrzeb. Oddajcie mi pieniądze, bo ja sam chce decydować, co za nie oglądać.

Akcyzę na telewizory proponuję wprowadzić, na wszystko akcyzę - na oddychanie też - kto sapie ten płaci podwójnie, dowalić polaczkom taką akcyzę, żeby w końcu znikneli z tego kraju na amen.

Najnowsze wpisy