Forum

Komentarze użytkownika "plonker"

Komentarze użytkownika: plonker

plonker / 2008-04-18 17:50 / Bywalec forum
Ceny w Wwie są juz 10-15 % niższe niz rok temu... jeżeli mozna znalezc kupca. Szczyce sie tym że moje mieszkanie w blokowisku sprzedałem za 11250pln/m2 w listopadzie 2006. Cena do tej pory nie pobita. Dzisiaj za to mieszkanie mozna dostać góra 10000pln/m2. Przewiduje spadki w 2008 i 2009 roku a stabilizacje w 2010. Teraz jest dobry czas na inwestycje w UK gdzie własnie zmierzam.
plonker / 2008-04-18 17:38 / Bywalec forum
To jest początek końca. Złotówka już w dół i będzie napędzała inflacje. Stopy procentowe i pożyczki w góre a ceny nieruchomosci ostro w dół. No to macie Zachód. Ja kupuje z powrotem funta ktory dzis poszedł w góre 1.5%.
plonker / 2008-04-15 13:45 / Bywalec forum
Pisuarze, ceny w Warszawie juz spadły 10% w porownaniu z ubiegłym rokiem. Jest brak kupujacych z prostej przyczyny ze niewiele osób ma teraz zdolnosc kredytową. Sytuacja jeszcze bardziej sie pogorszy w 2008 i 2009 bo stopy procentowe oraz pozyczki pójdą jeszcze bardziej w góre. Twoje argumenty o emigracji do miast to bollocks. Jedziemy ostro w dół.
plonker / 2008-04-15 13:25 / Bywalec forum
W Polsce ceny spadaja od dawna tylko nikt o tym głosno nie mówi ale to jeszcze nic bo to dopiero poczatek i ta fala spadków z Europy i USA wkrótce w nas uderzy. Własciciele nieruchomosci bedą sie musieli nauczyc nowego ang. okreslenia... NEGATIVE EQUITY. Ceny u nas są chyba najdrozsze w Europie w porównaniu do zarobków. Zyczę miłej jazdy w dół.
plonker / 2008-04-11 14:45 / Bywalec forum
Zgadza sie, Bydgoszcz czy Wwa. Polska nie uniknie krachu na rynku nieruchomosci a niby dlaczego. Ceny juz spadaja praktycznie w kazdym kraju Europy + USA. Dlaczego w PL ma byc inaczej. W stosunku do zarobkow nasze ceny sa chyba najwyzsze w Europie. Mocna zlotowka odstraszyla juz inwestorow jak i emigrantow. Jak to jest mozliwe ze moje mieszkanie w Wwie w bloku jest po 11000zl/m2 a moje mieszkanie pod Londynem z pieknym ogrodkiem po 12000zl/m2. Cos mi tutaj nie gra.

Co z tym Lisem!

plonker / 2008-02-26 10:10 / Bywalec forum
Oglądałem nowy program Lisa na TVP2 ponoc to najlepszy dziennikarz w Polsce ale według mnie to on powinnien pracować gdzies w Gmine i stemplować koperty. Najpierw było 5 minut Marcinkewicza.. nic ciekawego, po tym Lis pytał się emerytów na Krakowsim co myslą o nowym rządzie.. yawn.. nic nie myslą. Kaczora J. nawet do muru nie przycsnął ale ja już nie czekałem bo mnie zmuliło. Nie bedę tego wiecej ogladał i nikomu nie polecam. Lis jest nudny i nie umie sklecić zdania a za 100tys./mies powinien sie nauczyc jak sie włacza mikrofon.
plonker / 2008-02-05 16:16 / Bywalec forum
Niestety PL to głupi i biurokratyczny kraj. Po cholere komuś meldunek? To jest pozostałosć z PRLu. Ja nigdzie nie jestem zameldowany a jak komus w urzedzie czy banku sie nie podoba to im mówie żeby mnie w d.... pocałowali.

Droga złotówka, to zaczyna byc śmieszne

plonker / 2008-02-05 11:56 / Bywalec forum
Wzrost PLN do Euro czy GBP powinien spowodować spadek cen w Polsce artykułow importowanych. Tak by sie zdarzyło w normalnym kraju ale nie w Polandzie. I z czego się cieszyć? Np. Mini One w UK kosztuje 11625 GBP czyli 55800 PLN a ile w Polsce? 68000PLN czyli 12000PLN wiecej... i tak jest ze wszystkim wiec ja wole mieszkac i pracowac w UK bo tam jest taniej.
plonker / 2008-02-02 09:29 / Bywalec forum
Okolice Trojan za Radzyminem

Sprzedaż działki, co się dzieje?

plonker / 2008-01-31 17:40 / Bywalec forum
Czy ten boom na kupno działek się skonczył? Tydzień temu wystawiłem na sprzedaz działke budowlaną 40 km od Wwy po rozsądnej cenie 100zł/m2 no i nikt nie zadzwonił.
OK, nie wszyscy mają 600 000 pln do wydania ale myslałem ze ktoś się zainteresuje.

Gwałt w Exeter

plonker / 2008-01-29 09:42 / Bywalec forum
Powinnismy pogratulować Brytyjskiej Policji za to że udało im się złapać polskiego bandziora Jakuba Tomczaka. Jestesmy po wyroku wiec mozna podac jego nazwisko. Facet jest psycho, najpierw walnął kobiete w głowę, zamroczył ją, rozebrał i zgwałcił. Kobieta jest od tej pory inwalidką. Znaleziono w niej jego DNA. Nie potrafił wyjasnić gdzie był przez 5 godzin.Obrona tego nawet nie podważła i w końcowym przemówieniu obronca mówił że Tomczak pochodzi z dobrej rodziny i był to "bewildering one off incident." więc to raczej przyznanie sie do winy.
plonker / 2008-01-21 10:54 / Bywalec forum
Złotówka poszła mocno w dół, czwartek, piątek a dzisiaj nawet 1-3%. To bylo do przewidzenia. Szczególnie powinni uważac ci którzy mają kredyty w CHF.
Z 2.16 jestesmy już na 2.27!
plonker / 2008-01-16 16:55 / Bywalec forum
Zgadza się, Polska juz jest grubo za droga.
W 2006 była spekulacja mieszkaniowa
w 2007 spekulacja działkowa
w 2008 złotówka
Wszyscy wiemy jak bańki spekulacyjne sie kończą.
Już mamy kompletny zastój w nieruchomosciach
Ludzie obkupili sie ziemią ale nikt się jakoś nie buduje.
Dzis PLN straciła 1%

Re: kiedy funt się odbije?

plonker / 2008-01-16 16:43 / Bywalec forum
Polska jest teraz piekielnie drogim krajem. Samochody, buty, jedzenie sa drozsze niz w UK. Nieruchomosci w porównaniu do zarobków sa w Polsce równiez drozsze. Lata 2008/09 beda dla polski złe, PKB w dół, ceny nieruchomosci w dół, Giełda juz w dołku a teraz czekamy na złotówke. Złotówka jest przeceniona wiec korzystajcie z okazji i kupujcie inne waluty. Ktoś mówił GBP= 3.5 PLN I dont think so! Czyli nowy Yaris kosztowałby w Angli 25000PLN a nie 40000PLN? Suma sumarum to jest jedna z najwiekszych ekonomii na swiecie.
plonker / 2008-01-16 15:31 / Bywalec forum
Zastój to jest zastój a nie +5%. Zresztą ceny w Wwie sa już na poziomie stycznia 2007. Teraz czeka nas zastój na rynku .pierwotnym jak i wtórnym. Zastój w kredytach hipotecznych juz jest z nami a jak stopy procentowe pojda w górę to bedzie koniec. Gadałem z facetem od kredytów z Nordea Bank. Potwierdza wszystko.

Najnowsze wpisy