Forum

Komentarze użytkownika "rasaka"

Komentarze użytkownika: rasaka

Książka Joanny Racewicz 12 rozmów o miłości. Rok po katastrofie

rasaka / 2011-04-28 12:35
ksiazka na pewno wzruszy czytelnika, bo nie bedzie dotyczyc bezposrednio katastrofy, a wspomnien o osobach ktore tam zginely, jakis wpsomnieniach z nimi zwiazanymi, milosci jaka dazyly te kobiety swoich mezow, ojcow...

pozyczka w providencie?

rasaka / 2011-04-29 09:40
witam, zastanawiam sie nad wzieciem pozyczki chodiz mi o takka w wysokosci 700zl, zatsanawiam sie nad providentem, ktos korzystal z ich uslug?jak wyglada splata peiniedzy u nich?

jak ustalic kwote ubezpieczenia?

rasaka / 2011-05-02 09:49
w jaki sposob radzicie mi ustalic najlepsza kwote za ubezpieczenia na zycie?i rowniej jesli chodzi o ubezpieczenie od nieszczesliwych wypadkow

czy firmy nie chcą karanych wczesniej pracowników?

rasaka / 2011-05-02 11:27
mysle, ze to mzoe byc gdzies taka ifnromacja w papierach, ze bylas karana, wiec lepiej sie przyznac, poza tym lepiej bedzie swiadczyc to o Tobie jesli Ty to powiesz...i moze ziwekszy twoje szanse na przyjecie..

41 ofiar długiego weekendu

rasaka / 2011-05-04 10:12
41 osób zginęło, 547 zostało rannych w 420 wypadkach.Policjanci zatrzymali też 2268 pijanych kierowców. To skandal jak ludzie potrafia byc tak nieodpowiedzialni, powinien byc zakaz prowadzenia pojazdow do konca zycia!

serial" gra o tron"

rasaka / 2011-05-04 11:14
witam, widzial ktos z Was serial, ktory leci na HBO? GRA O TRON? podobno jest genialny, jednka nie mam HBO, moze ktos z Was wie czy mozna go gdzies obejrzec w internecie?

śmierć zleceniobiorcy

rasaka / 2011-05-05 09:58
witam, zmarl zleceniobiorca z ktorym mielismy podpisac umowe. Mial zone i dzieci. Zona chce odebrac jego wyplate w wysokoci 400zl. Wiem, ze skladek zus i zdrowotnego nie potracam, ale co z podatkiem dochodowym?

dziś matura z matematyki

rasaka / 2011-05-05 11:37
uwazam, ze matematyka nie powinna byc obowiazkowa...nie kazdy z niej jest dobry, wogole zamet sieja, raz jest majca, potem usuwaja, znowu zmiany wprowadzaja i ja przywracaja.... sami nie wiedza co robia...

święta kościelne, a dni wolne od pracy

rasaka / 2011-05-10 09:45
widac czy uwazacie, ze swieta koscielne i nie chodzi mi to o wielkanoc cyz boze narodzenie, ale np swieto trzech kroli, ze powinnymy byc dniem wolnym od pracy?czy nie mamy za duzo wolnego w roku?

jak napisać poprawny biznesplan?pomocy

rasaka / 2011-05-11 09:47
witam, chce zalozyc maly lokal gastronomiczny, cos a'la fast food, jak napisac dobry biznes plan? macie jakies wzory?

pożyczka na dowód?

rasaka / 2011-05-12 10:50
witam, czy pozyczke moge wziac tylko na dowod?cyz musze przedstawic jakis papierek o swoich zarobkach>?

zatrzymanie prawa jazdy jak je odzyskać?

rasaka / 2011-05-12 11:43
raczej ie ma takiej opcji wczesniejszego otrzymania prawa jazdy....

jakie mieszkania są najchętniej kupowane w Krakowie

rasaka / 2011-05-16 09:47
moze ktos z Was orientuje sie na temat rynku nieruchomosci w Krakowie?jakie sa tan najczesciej kupowane mieszkania?w jakich okolicach?

nie splacanie kredytu, jakie konsekwencje?

rasaka / 2011-05-17 09:35
witam, zastanawiam sie nad wzieciem kredytu, mam tylko pytanie co sie dzieje w momencie kiedy go np nie bede wstanie splacac?

kredyt dla młodych ludzi

rasaka / 2011-05-18 09:54
witam, mam pytanie czy moge otrzymac kredyt. Mam 22 lata, pracuje na umowe o prace na czas nieokreslony od ponad roku. Moje wynagrodzenie to 3500 netto, kwota 20.000zl. Czy istnieje w takim razie mozliwosc otrzymania kredytu przez tak mloda osobe jak ja?

Najnowsze wpisy