Forum

Komentarze użytkownika "reave"

Komentarze użytkownika: reave

reave / 2008-11-30 22:19 / portfel / Bywalec forum
Banki to strategiczna część gospodarki i nie można pozwolić im zbankrutować , regulacje i jeszcze raz regulacje mogą doprowadzić do uzdrowienia sektora.
reave / 2008-11-30 22:47 / portfel / Bywalec forum
Chyba sama w to nie wierzysz... spróbuj sobie wyobrazić jakie byłyby konsekwencje upadku takich wielkich kolosów. Wymienie kilka.
1Niepokoje społeczne.
2 Spadek konsumpcji, efekt mnożnika, najbardziej napędza ją średnia klasa. USA konsumpcja 80% PKB
3 Masowe bankructwa kooperantów i nie tylko .
4 Wzrost bezrobocia.

Nie wystarczy??

Re: GPW: Prawie 10 proc. odrobione w tydzień

reave / 2008-11-30 23:02 / portfel / Bywalec forum
W tym tygodniu rajd świętego mikołaja...
Ciekawe czy i w tym roku bessy się sprawdzi...
reave / 2008-11-30 23:55 / portfel / Bywalec forum
Ja tez uważam ze lekarstwem na kryzys jest pobudzenie konsumpcji, która pociąga za sobą łańcuch dobrych rzeczy. Tylko nie w taki sposób jak to miało miejsce w USA. Co do powodu takich spadków na giełdach, to przyłożyły sie do tego w dużym stopniu inwestycje portfelowe, które były 3 krotnie większe od bezpośrednich inwestycji zagranicznych 1.3 bln USD.
reave / 2008-12-06 03:54 / portfel / Bywalec forum
Rosja to raczej gaz ziemny 30 % zasobów św. oraz 11% procent ogólnych zasobów światowych surowców.

Re: Otwiera się droga do nowych dołków

reave / 2009-01-21 12:41 / portfel / Bywalec forum
Wyczytałem kiedyś, ze bessa znosi średnio 2/3 poprzedzającej ja hossy.
Obecnie jesteśmy na dołkach internetowej bessy i końca spadków nie widać.
reave / 2009-02-03 18:10 / portfel / Bywalec forum
http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/bre;bank;miniony;kwartal;byl;bardzo;slaby,75,0,424267.html

odpowiedz na pytanie

Re: Bessa wykańcza GPW

reave / 2009-02-03 18:15 / portfel / Bywalec forum
Krew się leje na naszym parkiecie.
Przez tak wielkie spadki indeksów i bardzo mocną deprecjacje naszej waluty stajemy się bardzo tanim i atrakcyjnym rynkiem dla inwestorów zagranicznych. Oby to jak najszybciej zauważyli.
reave / 2009-02-03 18:57 / portfel / Bywalec forum
Umacniający złoty będzie wieszczył koniec recesji i powrót kapitału do Polski. Ciekawe czy stanie się to w środowisko rosnących czy malejących stop procentowych.

Re: Sądny dzień banków

reave / 2009-02-17 19:36 / portfel / Bywalec forum
Nie to ze bronie pana Pawła ale żebyście posiadali chociaż polowe tej wiedzy na temat rynków finansowych co on.
Dla Waszej informacji jest on maklerem papierów wartosciowych.

Re: Maniek___Eur/Usd___8,09

reave / 2009-09-08 14:53 / portfel / Bywalec forum
Takiego poziomu RSI na edku czyli 85,6 na H1 to jeszcze w życiu nie widziałem...
reave / 2008-01-04 22:41 / portfel / Bywalec forum
A co z rezerwami w dolarach jakie mają Chiny. USA nie może powiedzieć STOP importowi. Są od siebie bardzo mocno uzależnieni.
reave / 2008-01-14 17:04 / portfel / Bywalec forum
w PKOBP są zawsze kolejki. Po tym właśnie poznasz, że to Polski bank. Syf jak był tak jest. Wpadałem tam co miesiąc a to splacic karte kred. a to zaplacic rate kredytu i zawsze były kolejki. Niezaleznie od dnia i godziny.
PKO BP to najgorszy bank ...
reave / 2008-01-14 18:13 / portfel / Bywalec forum
Nie mówię tu o prawdziwych inwestorach, tylko o beretach które pędziły początkiem zeszłego roku jak głupie owce kupować jednostki, skuszone stopami zwrotu

Puszczają nerwy....

reave / 2008-01-14 19:06 / portfel / Bywalec forum
Przyznam się, że w akcie desperacji myślałem rano żeby sprzedać wszystko, pogodzić się ze stratą i mieć już wszystko gdzieś. Jednak zaczekam na korektę. Jeszcze dzisiaj za oceanem tak ładnie, że aż miło.
Na TV Biznes Marek Pokrywka też wieszczy korektę...

Najnowsze wpisy