Forum

Komentarze użytkownika "ryszard52"

Komentarze użytkownika: ryszard52

ryszard52 / 2010-08-03 14:45 / portfel / Bywalec forum
jestes zalosny

Re: Kaczyński: W Polsce nie można mówić o demokracji

ryszard52 / 2010-07-28 22:44 / portfel / Bywalec forum
byly sp prezydent zawsze chcial latac rzadowymi samolotami jego braciszek w roztragnieniu zapownial kupic dla jasnie wie pana nowego samolotu a wlasciwie dla kampani wyborczej chcial pokazac ze dba o finanse panstwa i niestety przez prypadek samolot sie rozbil i teraz nie wazne kto wszczesniej zrobil wszyscy sa winnin tylko nie ja maly zaklapklesniony jarek
ryszard52 / 2010-07-28 22:16 / portfel / Bywalec forum
nie wiem kto zgwalpcil twoja babcie ale jezelis jestes za twoim wodzem to lepiej niemcy niz sowieci
ryszard52 / 2010-07-27 00:45 / portfel / Bywalec forum
oborowy wiekszosc z tej listy sie nie sprawdzila a wielu ludziom wyrzadzil ogromna krzywde a tak na marginesie zapomnial calkowicie o rodzinie kaczynskich
ryszard52 / 2010-07-27 00:40 / portfel / Bywalec forum
11 usterek i glowa panstwa wraz ze swoja swita o tym nie wiedziala? jestem pewny ze gdybys ty wiedzial o 1 usterce to nie wsiadlbys do takiego samolotu poza tym brat blizniak mial dosyc czasu by kupic nowe samoloty biale moze byc czarne lub na odwrot w zaleznosci od humoru jarka

Re: MON: Oskarżając Klicha Macierewicz mija się z prawdą

ryszard52 / 2010-07-26 23:28 / portfel / Bywalec forum
nie jest istotne co mowi macierewicz on nie po raz pierwszy spodziewa sie wrogow za kazdym zakretem jarek wystawil go na pierwszy ogien bo wszyscy wiedza ze to nawiedzony czlowiek a pozniej jarek bedzie mogl sie sprytnie wycofac .Wiekszosc pisze tu o jkiejs komisji to jest towarzystwo wzajemnej adoracji a ich wnioski beda takie jakie wymysli jarek a gdy on postanowi ze biale jest czarne to znaczy ze jest to prawda oczywista a kto mysli inaczej jest wrogiem narodu a wiec zydem sowietem lub niemcem
ryszard52 / 2010-07-23 23:09 / portfel / Bywalec forum
oj nie ma oborowy oj nie ma gdyby byli to ty z jarkiem macierewiczem i ta cala reszta wam podobnych dawno byscie byli w izolatkach a tak powaznie idac tokiem myslenia macierewicza jarka i twoim ukrywajcie sie bo sowieci niemcy i zydzi czychaja na wasze zycie
ryszard52 / 2010-07-23 16:21 / portfel / Bywalec forum
to powodzenia i przyjemnosci
ryszard52 / 2010-07-23 11:41 / portfel / Bywalec forum
moze macierewicz nie jest tchorzem ale jak zwykle chce tak zagmatwac sprawe zeby juz nikt nie wiedzial o co chodzi ma do tego pomocnikow przyslanych przez jarka i nikt obcy {choc niby wszystkich zapraszal) nie moze slyszec jak sie robi nastepny przekret.Teraz niby samolot nie taki jak jarek byl premierem to jakos nie wpadl na pomysl zeby kupic nowy samolot a teraz wszyscy inni winni a najbardziej sowieci niemcy i zydzi no i oczywiscie przeciwnicy polityczni a jako ze przeciwnikami sa wrzystkie opcje polityczne to znaczy winni sa wszyscy ktorzy nie patrza zaslepieni w naczelnika jaroslawa
ryszard52 / 2010-07-23 11:20 / portfel / Bywalec forum
piszesz o macierewiczu to nic nowego zawsze byl wsiekly
ryszard52 / 2010-07-22 17:55 / portfel / Bywalec forum
ja tam nie ladowalem ale samolot tak o mgle jakos nie masz odwagi pisac i jak twoj naczelnik wszedzie widzisz sowieto zydow i niemcow tylko ty z nim i moze macierewiczem jestescie prawdziwymi polakami no moze jeszcze zaplakana klepa
ryszard52 / 2010-07-22 17:28 / portfel / Bywalec forum
Gdyby sp. prezydent wiedzial co to jest mgla i nie kazal ladowac to samolot by sie nie rozbil
ryszard52 / 2010-07-22 17:21 / portfel / Bywalec forum
malpko z tymi zydami i sowietami to nie moja teoria tylko twojego wodza ja im tylko wcisnolem proce a osmiesza sie jarek i antoni swoimi teoriami

Re: Zakażeni wirusem żłożyli pozew zbiorowy

ryszard52 / 2010-07-22 17:12 / portfel / Bywalec forum
a kto produkowal te leki ?

Re: PiS: Rząd tworzy budżet, by potem się chwalić

ryszard52 / 2010-07-22 16:22 / portfel / Bywalec forum

. Jak mówił, PiS-owi na tym zależy, ponieważ od roku 2012 to rząd PiS będzie musiał się z tym długiem zmierzyć,

o czym ty marzysz kowalczyk

Najnowsze wpisy