Forum

Komentarze użytkownika "sabinach"

Komentarze użytkownika: sabinach

Inwestowanie poza krajem

sabinach / 2008-06-05 10:11
Proszę o rade który fundusz inwestujący poza Polską jest godny uwagi i przyszłościowy interesują mnie głownie te z oferty mbanku z powodu prowizji,chyba że jeszcze gdzieś można też inwestować bez opłat wstępnych w tego rodzaju fundy.Z góry dziękuję!

Które fundy akcyjne byście dziś kupil?

sabinach / 2009-04-06 14:39
Proszę o rade bo mam troszkę gotówki do zainwestowania i nie wiem w który f.akcji je ulokować.Na razie środki ulokowane w "bezpiecznych" fundach nie konwertuje czekam na rozwój sytuacji.Który fundusz jest wg.Państwa przyszłościowy?Dziękuję!

Które TFI: Quercus,Noble Fund czy Legg Mason?

sabinach / 2011-04-11 17:41
Witam! Proszę o pomoc w wyborze TFI spośród ww. Interesują mnie z ich oferty fundusze akcji tj. Legg Mason Akcji FIO, Quercus agresywny i Noble Fund Akcji nie tyle opłaty za zarządzanie czy zakup co polityka inwestowania,stabilność i szanse na zysk oczywiście.Mogę co prawda czytać prospekty na stronach towarzystw ale ten cały język bankowy nie jest dla mnie zbyt jasny stąd pytanie do Państwa o Wasze doświadczenia w tej dziedzinie.
sabinach / 2011-04-12 09:21
W takim razie jakie fundusze polecasz "opiekunie inwestora_pl" konkretnie. Jestem klientem mBanku i Multifundu a w swoim portfelu mam już jednostki ok. 5 TFI a kolejne oszczędności chcę powierzyć innym TFI bo to zawsze bezpieczniej zważywszy na różne polityki inwestowania.

Co sądzicie o tych spółkach?

sabinach / 2009-05-13 10:41
Pytanie jak w temacie czy warto w nie zainwestować?
Cormay
Fasing
Forte
Lccorp
Armatura

Dzięki za sugestie!

Prośba opomoc -analiza techniczna spółek - interpretacja.

sabinach / 2008-07-17 10:25
Bardzo proszę o wyjasnienie działania analizy technicznej,na ktore czynniki warto zwracać uwagę jakie powinny byc ich wartosci aby najkorzystniej zainwestować.Podobnie rzecz wyglada w przypadku konkretnej spólki podawane sa przy jej opisie wskazniki np Cena / Zysk ,Cena / War.Księg.,ROA,Free Float itp.przy jakich wartościach warto kupować?Jestem początkująca w inwestycjach giełdowych i zupełnie nie kojarzę o co chodzi.Z gory dziękuję!

Obligacja BZ WBK Platinium+

sabinach / 2009-04-19 14:00
Bardzo proszę o Państwa opinie o ww.produkcie bo ostatnio znajomy mi go gorąco polecał jako korzystną lokatę kapitału co sądzicie?
http://dlaciebie.bzwbk.pl/72272

Szukam strony z analizą tech.spółek

sabinach / 2009-05-12 19:59
Witam!poszukuję strony jak w temacie ale takiej aby można podać załóżmy wartość wskaźnika RSI=31 i program pokazuje wszystkie spółki które odpowiadają tym kryteriom.Dzieki!

IKE- która ofetra najkorzystniejsza -poradźcie!

sabinach / 2009-01-30 16:53
Bardzo proszę o pomoc w wyborze IKE właściwie już zdecydowałam się na taka formę oszczędzania ale nie wiem którą ofertę wybrać.Gdzie Państwo macie założone i czy spełnia wasze oczekiwania, ile średnio na rok wypracowuje zysku,straty.Dziękuję.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy