Forum

Komentarze użytkownika "Stanley025"

Komentarze użytkownika: Stanley025

Re: Arłukowicz: Trzeba rozdzielić państwo i Kościół

Stanley025 / 2010-08-30 16:24
Jestem bezpartyjnym, wierzącym i praktykującym katolikiem. Ale jedno jest pewne, że należy rozdzielić państwo od kościoła, a także przywrócić religię do salek katechetycznych i kościołów. Będzie to lepsze tak dla państwa jak i dla kościoła.

Re: Obrońcy krzyża szturmowali kordon straży miejskiej

Stanley025 / 2010-08-10 10:10
Dziwię się władzom Warszawy, że nie zrobią z tym porządku. To jest zwykła anarchia i świadczy o słabości tego państwa.

Re: Kalita: Rozdzielmy państwo od kościoła

Stanley025 / 2010-08-10 10:05
Winę za to co dzieje się z krzyżem ponoszą hierarchowie kościoła katolickiego i J. Kaczyński. To im zależy na tym by poróżnić naród. Ten cyrk z krzyżem obróci się przeciw tym fanatykom. Jestem katolikiem praktykującym, ale chcę rozdziału państwa od kościoła, chcę wyprowadzenia religii ze szkół i chcę przerwania finansowania nauki religii przez państwo. Może już czas przywrócić normalność w tym kraju. Popieram SLD w tym względzie.

Re: SLD chce rozdziału Kościoła od państwa

Stanley025 / 2010-08-05 14:37
Jestem katolikiem, chodzę do kościoła, ale to co się w Polsce wyprawia z krzyżem to już przesada. Jestem za tym aby religia była w salkach katechetycznych a nie w szkole. Tak, państwo powinno być świeckie, oddzielić kościół od państwa, wtedy będzie porządek w tym bagnie polskim.
Ten cyrk z krzyżem pod Pałacem Prezydenckim to skandal i samowolka na skalę światową - wstyd.
Wyrzucić to towarzystwo siłą, bo to nie ma nic wspólnego z wiarą katolicką, to rozgrywki polityczne, a hierarchowie kościoła katolickiego patrzą na to i się cieszą jak się hołota przepycha.

Re: Cymański: Jeśli politycy się nie zmienią, ludzie nas przepędzą

Stanley025 / 2010-07-17 09:47
Jeżeli Cymański ma inną "maskę" to dlaczego tkwi w tym zwariowanym PiSie?. Ja tym PiSuarom nie wierzę.

Re: "Będzie wiadomo, po której stronie jest Komorowski"

Stanley025 / 2010-07-16 14:32
Kompletny idiotyzm. Niech sobie PiSiaki stawiają pomniki w swoich mieszkaniach. Pałac Prezydencki to nie jest prywatny folwark Kaczyńskiego.

Re: "Premier ściskał się z Putinem, a ciało leżało na ziemi"

Stanley025 / 2010-07-14 16:00
A gdzie miało leżeć?. Ziemia to właściwe miejsce dla zwłok. Jarosław Kaczyński w czasie kampanii wyborczej grał spolegliwego i układnego polityka - niestety TAKI się nie zmienia. U mnie ma krechę do końca życia mojego lub Jego.

Re: Okrągły stół w sprawie służby zdrowia trwał 30 minut

Stanley025 / 2010-06-24 09:58
Zlikwidować NFZ, gdyż to zbędna biurokracja w tym systemie. Obowiązki NFZ powinien przejąć Minister Zdrowia i nie będzie przepychanek.

Re: Po rozmowach z Kaczyńskim Komorowski powoła RBN

Stanley025 / 2010-05-17 20:30
Koniec przechowalni nowych towarzyszy.

Re: Niemcy: Więcej kradzieży aut przy wschodniej granicy

Stanley025 / 2010-04-21 12:46
Niemcy uczą się "zaradności" od Polaków.

Re: Sasin: Wawel nie był inicjatywą rodziny

Stanley025 / 2010-04-15 21:02
Czterdzieści tysięcy złotych dla rodzin to nie wszystko, podobno mają być jeszcze inne formy pomocy. Pytanie: dlaczego rząd nie jest taki hojny w stosunku do innych ofiar tragedii? Co do miejsca pochówku: uważam, że M i L. Kaczyńscy absolutnie nie powinni spocząć na Wawelu. Jeżeli nawet już tam zostaną pochowani, bo już trudno chyba odkręcić tę machinę, to trzeba koniecznie przenieść te ciała do Warszawy jak najszybciej. Ten pochówek na Wawelu to sprawka PiSo-biskupów. To nie był Prezydent wszystkich Polaków tylko Prezydent jednej partii, to dlaczego tak miałby być uhonorowany? Sprzeciw!

Re: Decyzja o pochowaniu pary prezydenckiej na Wawelu podzieliła Polaków

Stanley025 / 2010-04-14 19:58
Uważam, że decyzja o pochówku pary prezydenckiej na Wawelu jest decyzją nie trafioną. Maria i Lech Kaczyńscy powinni być pochowani w Warszawie, tam jest ich miejsce. A dlaczego na Wawelu nie ma miejsca dla byłego Prezydenta Kaczorowskiego, przecież ponoć bardzo zasłużony?. Jeżeli tak ma być, to Danuta i Lech Wałęsowie powinni już dziś zarezerwować sobie miejsce na Wawelu. No dobrze, a Wojciech Jaruzelski też był Prezydentem i co? Nie dziwię się, że ludzie protestują przeciw temu pochówkowi - czas się wycofać z tego chybionego pomysłu, jest jeszcze czas!

Re: Wyższe kary dla nieletnich, za atak na policjanta

Stanley025 / 2010-03-26 09:26
Uważam, że za umyślne zagrożenie życia należy się 25 lat, a za pozbawienie życia drugiego człowieka należy się stryczek i to bez względu czy to jest policjant czy osoba cywilna. Generalnie w Polsce są za niskie kary a powinno być tak jak w USA lub chociaż w Niemczech. A dlaczego niby więzień ma lokal, wikt i opierunek za pieniądze podatników? Pytam, dlaczego?

Re: Pijany kierowca na zawsze straci prawo jazdy

Stanley025 / 2010-02-18 08:59
Zgadzam się, że będą wyjątki dla "swojaków". Parlamentarzyści i wszelkiej maści kolesie tj. adwokaci, lekarze, policjanci itp. będą pić i jeździć dalej. W tym kraju nie da się zrobić czegokolwiek porządnie, wszędzie są układy.
Stanley025 / 2010-02-16 15:46
Dyskryminowanie mniejszości polskiej na Białorusi powinno być bardzo mocno poskromione i to szybko na wszystkich możliwych frontach. W parlamencie UE mamy przecież J. Buzka. To uderzenie w Łukaszenkę powinno być tak mocne jak kopniecie konia. Władze Polski powinny dać sobie spokój z demokratyzacją Białorusi. Kwaśniewski i Kaczyński, ale i nasze kolejne rządy naciskały na demokratyzację Ukrainy i co wyszło?
A wyszło to, że dla Ukraińców największym bohaterem jest
Bandera, ten co wymordował tysiące Polaków. I wcale nie jest takie pewne, że historia się nie powtórzy.

Najnowsze wpisy