Forum

Komentarze użytkownika "sylwo2"

Komentarze użytkownika: sylwo2

sylwo2 / 2009-06-22 15:40 / "Góral niskopienny"
nie jest zle. vistula +12.80%
innych akcji nie mam :)
sylwo2 / 2009-06-22 10:26 / "Góral niskopienny"
ja jestem gruby z za oceanu i pracuje w zydowskiej firmie :)))
sylwo2 / 2009-03-03 13:41 / "Góral niskopienny"
:)

Re: Ciężki sprawdzian przed GPW

sylwo2 / 2009-03-03 13:21 / "Góral niskopienny"
Pieknie IMMOEAST

ta spoleczka to skarb prawdziwy skarb.

Re: Ciężki sprawdzian przed GPW

sylwo2 / 2009-03-03 12:57 / "Góral niskopienny"
jezeli ktos jeszcze tu ma watpliwosci czy w Ameryce jest kryzys na rynku pracy i w ogole w szerokim biznesie to juz na pewno nie ja..

wczoraj dowiedzialem sie ze stracilem prace bo wielki szu z New Jorku postanowil za zamyka swoj oddzial w Chicago a bynajmniej troche zmienia profil biznesowy. z powodu spadajacych drastycznie cen na rynku na uslugi i rosnacych kosztow dzialalnosc stala sie nieoplacalna. tak wiec wiekszosc ludzi niestety idzie do zwolnienia. jeszcze walcze moze uda mi sie przeniesc na troche do NY w ramach nowych doswiadczen ale jak na razie zostalem bez pracy..

wkolo widze jak znajomym Amerykanom i Polakom padaja biznesy bo klienci po prostu nie maja pieniedzy, kazdy oszczedza na czym sie da i gdzie sie da. pogorszenie w biznesie widac juz przynajmniej od czterech miesiecy. dodam tylko ze moje zarobki w tym czasie spadly o 40%! tak o tyle! to prawda!

Panie i Panowie! po prostu kryzys pelna geba :(((
chyba pora wracac do kraju zreszta juz i tak powoli o tym mysle od jakiegos czasu..

pozdrawiam serdecznie wszsytkich w Polsce!
sylwo2 / 2009-03-02 13:33 / "Góral niskopienny"
w ktorym banku? mozesz jasniej? :)))
sylwo2 / 2009-02-19 12:38 / "Góral niskopienny"
kolega to ze srodmiejskiego nadaje? ;)

Re: W gospodarce USA nie tak źle, na giełdach gorzej

sylwo2 / 2009-02-02 00:45 / "Góral niskopienny"
dobry wieczor wszystkim

u mnie dopiero obiadokolacja bo i strefa czasowa inna
schab z warzywami + australijskie czerwone 08 polwytrawne z kangurkiem na etykietce
a jaka radoche mam z samodzielnego pichcenia
sylwo2 / 2009-01-28 11:44 / "Góral niskopienny"
w przypadku lufthansy to nie jest dobry deal kupowac na ich stronie

Re: Będą dziś rozstrzygnięcia na GPW?

sylwo2 / 2009-01-28 11:42 / "Góral niskopienny"
z zainteresowania porusze temat zabezpieczenia walutowego w kopeksie.
wiadomo kontrakt w terminie nie wypali wiec famur wolal zamknac swoje pozycje na walutach. kopek bedzie w banku negocjowac przedluzenie terminu. a co w wypadku jezeli bank nie zgodzi sie i zazada zamkniecia pozycji? pisac to oni sobie moga ze nie beda zamykac tylko przedluza termin zabezpieczenia do czasu zrealizowania kontraktu..

meczy mnie to. ktos to rozwinie kto bardziej kumaty?
sylwo2 / 2009-01-28 11:39 / "Góral niskopienny"
dodam tylko ze Northwest bije na glowe United jakoscia serwisu i nowoczesnoscia samolotow. tyle ze oni lataja glownie do Detroit wiec lecac gdzies dalej do USA musisz sie tam u nich przesiasc bo tam maja swoja baze i stamtad lataja do wszystkich wiekszych miast USA
sylwo2 / 2009-01-28 11:19 / "Góral niskopienny"
kilka razy tez stosowalem taki myk iz rezerwujac bilet z katowic na lot obslugiwany luftnahsa do usa (katowice-frankfurt-NY lub Chicago) bralem bilet na United bo srednio kilkaset zlotych bywal tanszy. Lufthansa ma laczone rejsy z United. trzeba patrzec kto wykonuje lot. Jesli leci o danej godzinie LH (numery lotow trzycyfrowe) to mozna zarezerwowac bilet na ten lot w amerykanskich liniach (numery lotow UA czterocyfrowe) i placisz jak za UA a lecisz Luftwaffe po amerykanskiej promocyjnej cenie. srednio wychodzilo kilka stowek taniej. Rezerwacja mogla byc robiona w polskim Orbisie
sylwo2 / 2009-01-28 11:08 / "Góral niskopienny"
cos sobie tam licza ale i tak wychodzilo zawsze taniej. nie wiem jak teraz bo ostatnio nie lecialem nigdzie
sylwo2 / 2009-01-28 11:05 / "Góral niskopienny"
bilety do stanow i kanady zawsze kupowalem na amerykanskiej stronie www.orbitz.com nigdzie na zadnej polskiej nie znalazlem lepszych cen dodatkowo u nas biora 100zl niby za jakas rezerwacje za te same miejsca. wolnoc tomku
sylwo2 / 2009-01-28 10:48 / "Góral niskopienny"
a ja niedawno widzialem jakies ciastka z jutrzenki na 7eleven wiec nie maja chyba zle

Najnowsze wpisy