Forum

Komentarze użytkownika "szyg"

Komentarze użytkownika: szyg

szyg / 2009-06-24 09:57 / Bywalec forum
Najlepiej żeby znalazł się trzeci gracz. We dwuch łatwo sie dogadać, trzech to nie takie proste. Tym trzecim obecnie jestesmy my, drobni inwestorzy ale musimy być uparci i zorganizowani. Jeśli powiodły by się plany małego banku to nastepnym jego posunięciem jest sprzedaż inwestorowi z braży. Tak czy owak w dłuższym okresie czasu będzie duży wzrost--ja poczekam .

Re: BEEFSAN

szyg / 2009-06-23 21:46 / Bywalec forum
Zamiast biadolić każdy kto ma akcje BEEFSANA niech namówi swojego przyjaciela, koleżankę na kupno - ja to zrobiłem dzisiaj -kupiłem dla kolegi 70 0000,00 po 0,28. Nie jest to duży inwestor ale dobry i taki. Pokazałem mu ile sam posiadam to go przekonało ostatecznie-- będzie trzymał 6 m-cy. Polska jest duża, wystarczy że połowie z nas uda sie namówić i akcje pójdą w górę

Re: BEEFSAN

szyg / 2009-06-23 14:41 / Bywalec forum
Czy jest tu ktoś? Ta cisza- to że wakacje czy ze strachu.
Zaczynają kupowac do ataku.

Re: BEEFSAN

szyg / 2009-06-22 19:56 / Bywalec forum
Jeśli wszystko leci , to trzeba znależ coś małego z przyszłością na czy się da zarobić. to coś to BEEFSAN - tym rozumowaniem przyjdą do nas inwestorzy.

Re: DUDA

szyg / 2009-06-22 19:35 / Bywalec forum
Pod przykrywką spadków. wcisną leczczom akcje.
Tym co się uda wyjść z zyskiem zapraszam do BEEFSANU . Potrzeba 10mil. i cena leci do góry.

Re: BEEFSAN

szyg / 2009-06-22 09:49 / Bywalec forum
Tarło na DUDZIE trwa. Przyszedł czas na BEEFSANA

Re: BEEFSAN

szyg / 2009-06-21 19:26 / Bywalec forum
http://www.parkiet.com/artykul/7,822502_Beef_San__Pilsniak_kontra_Biel.html

Po przeczytaniu artykułu nasuwa się --GDZIE DWÓCH SIĘ BIJE TAM TRZECI KORZYSTA- tym trzecim to my posiadacze akcji. To prawda cena jest wschodnia, ale spólka może mieć właścicieli zachodnich. Lokalizacja jej jest dobra do przerzutu wyrobów na wschód i południe. Mam doświadczenie w tej branży. Przecież Jarosław jest własnością Z.M. SOKOŁÓW, czemu nie zechciał by mieć przyczółek na południu np. ANIMEKS. Pozdrawiam szyg4@wp.pl , Proszę o kontakt posiadaczy akcji BEEFSAN

Re: BEEFSAN

szyg / 2009-06-19 11:08 / Bywalec forum
DUDA rośnie bo tam jest stowarzyszenie i zapewne jedni od drugich skupują akcje po odpowiedniej cenie. W BEEFSANIE też musimy się zorganizować żeby nie sądzili że odkupią od nas za grosze
szyg / 2009-06-19 11:01 / Bywalec forum
Myśle że jak ustabilizuje sie z DUDĄ gorące pieniądze przejdą do nas bez żdnego namawiania

Re: BEEFSAN

szyg / 2009-06-19 09:57 / Bywalec forum
Dziś szaleje DUDA JUTRO będzie szaleć BEEFSAN

Re: BEEFSAN

szyg / 2009-06-19 09:45 / Bywalec forum
Dziękuję wszyskim za kontakt z moją skromną osobą. Jeśli się dogadamy na WALNYM reprezęntować będziemy 10% to już jest coś. Apeluje o cierpliwość i odczytywania kolejnych wezwań. Sprzedaz mażecie rozpoczynać zaczynając od 1zł. Ja czekam na 2 zł Pozdrawiam
szyg / 2009-06-18 21:39 / Bywalec forum
Wezwanie należy potraktować jako dobra reklamę na przyszłość . Poniewaz odpowiedż będzie zerowa, inni zaczna pomaleńku skupowac i dawać lepsze oferty. Sądze że jest to sądowanie rynku.

Re: Jest wezwanie na akcje Beef-Sanu

szyg / 2009-06-18 21:31 / Bywalec forum
1 kwietnia już dawno miną, nie sądzę żeby coś kupił za taką cenę. Robi takim posunięciem reklamę firmie. Przyjdą inni dadzą dużo więcej.

Re: BEEFSAN

szyg / 2009-06-17 23:47 / Bywalec forum
Mam kilkaset tys.akcji BEEFSAN . Chciełbym się z kontaktować z tymi co maj od 100.000szt do 1 000 0000 szt . akcji, Wymienilibyśmy wiadomości-- jakie macie plany , mój adres szyg4@wp.pl . Może byśmy się skrzyknęli. Razem można więcej.

Re: BEEFSAN

szyg / 2009-06-17 23:01 / Bywalec forum
Czy ma ktoś wiedzę o kierunku wędrówki akcji. Kto najwiecej zgromadził.----- Banki zapewne zabezpieczają nasz majątek.

Najnowsze wpisy