Forum

Komentarze użytkownika "teves"

Komentarze użytkownika: teves

teves / 2010-04-12 23:28 / Bywalec forum
Własnie tacy jak Ty będą na sybirze z siekierką tajge wycinali.
teves / 2010-04-12 22:10 / Bywalec forum
Tak jest myslipiotr1.
Zgadzam się z Tobą jak najbardziej, oficerowie w Katyniu też wierzyli,że po wojnie wrócą do swoich rodzin...wiemy jak fałszywy okazał się wtedy ten kraj.Miejmy swój rozum i patrzmy na to z dystansem,sprawa katastrofy się wyjaśni będzie można coś więcej powiedzieć, chociaż czemu Rosjanie tylko przy czarnych skrzynkach grzebią, powinni je udostępnić Polsce,a nie sami się tym zająć.Mam nadzieję,że nasi politycy nie będą klepali wazeliny tylko pokażą charakter.
teves / 2010-04-12 21:53 / Bywalec forum
Rosjanom się nie ufa!To brednie i piękna gra co robią.
Putin jak obejmował rządy po Jelcynie pierwsze co powiedział że za swojego życia chce przywrócić wielkie ZSRR. Ukrainę ma już w garści, z czeczenami wiemy co robią, Łukaszenko w Białorusi też jest ich, teraz próbuje wschodniego sąsiada zagarnąć. To pięknie wygląda,ale poukładajcie sobie wszystko w głowach, co zrobił z Hodorkowskim, sprawiedliwymi dziennikarzami. Nie bądźmy naiwni.Chodzi mi o to aby nie popadać w hura optymizm jaka to Rosja wspaniała, biedni ludzie tam mieszkający zapewne tak,ale nie władza,a ludzie są pod ich pręgieżem.
Pamietajcie co zrobili nam w Katyniu jak Pan Wajda to przedstawił.
Politycy Platformy jak obejmą teraz wszystkie urzędy sprzedadzą Polskę, bo to politycy piękni tylko zewnętrznie i teraz jak ich obserwuję też im nie ufam,bo to sztuczne co robią.

Pozdrawiam rodaków,patriotów!Nie bądź naiwny chłopie!

Re: CHEMOS

teves / 2010-04-12 21:50 / Bywalec forum
Rosjanom się nie ufa!To brednie i piękna gra co robią.
Putin jak obejmował rządy po Jelcynie pierwsze co powiedział że za swojego życia chce przywrócić wielkie ZSRR. Ukrainę ma już w garści, z czeczenami wiemy co robią, Łukaszenko w Białorusi też jest ich, teraz próbuje wschodniego sąsiada zagarnąć. To pięknie wygląda,ale poukładajcie sobie wszystko w głowach, co zrobił z Hodorkowskim, sprawiedliwymi dziennikarzami. Nie bądźmy naiwni.Chodzi mi o to aby nie popadać w hura optymizm jaka to Rosja wspaniała, biedni ludzie tam mieszkający zapewne tak,ale nie władza,a ludzie są pod ich pręgieżem.
Pamietajcie co zrobili nam w Katyniu jak Pan Wajda to przedstawił.
Politycy Platformy jak obejmą teraz wszystkie urzędy sprzedadzą Polskę, bo to politycy piękni tylko zewnętrznie i teraz jak ich obserwuję też im nie ufam,bo to sztuczne co robią.

Pozdrawiam rodaków,patriotów!
teves / 2010-04-12 21:48 / Bywalec forum
Zgadza się Rosjanom się nie ufa!To brednie i piękna gra co robią.
Putin jak obejmował rządy po Jelcynie pierwsze co powiedział że za swojego życia chce przywrócić wielkie ZSRR. Ukrainę ma już w garści, z czeczenami wiemy co robią, Łukaszenko w Białorusi też jest ich, teraz próbuje wschodniego sąsiada zagarnąć. To pięknie wygląda,ale poukładajcie sobie wszystko w głowach, co zrobił z Hodorkowskim, sprawiedliwymi dziennikarzami. Nie bądźmy naiwni.Chodzi mi o to aby nie popadać w hura optymizm jaka to Rosja wspaniała, biedni ludzie tam mieszkający zapewne tak,ale nie władza,a ludzie są pod ich pręgieżem.
Pamietajcie co zrobili nam w Katyniu jak Pan Wajda to przedstawił.
Politycy Platformy jak obejmą teraz wszystkie urzędy sprzedadzą Polskę, bo to politycy piękni tylko zewnętrznie i teraz jak ich obserwuję też im nie ufam,bo to sztuczne co robią.

Pozdrawiam rodaków,patriotów!
teves / 2010-04-12 09:59 / Bywalec forum
Pamiętaj debilu,że nie jesteś aż tak anonimowy jak ci się wydaje.
Zaraz zgłoszę gdzieś Twój post.
Wiesz co piszesz?Zastanów się!!!
teves / 2010-04-06 21:57 / Bywalec forum
ja bym jeszcze poczekał panowie do 0,44 , 045...
teves / 2010-04-06 21:50 / Bywalec forum
Golfistaka jest ok,Kazik zniżył się do bardzo niskiego poziomu, z przykroscią się to czyta.
teves / 2010-04-06 21:49 / Bywalec forum
święta racja EMPAC!!! niektórzy zachowują się jakby z księżyca się urwali kupią akcji i na drugi dzień będzie 100%zysk a jak spadnie to srają w pampersa i sprzedają, a petrol właśnie na takich zarabia.

Pozdr
teves / 2010-04-01 15:19 / Bywalec forum
Spokojnie po raporcie za I kw.jeszcze będzie kilka groszy nizej.
teves / 2010-04-01 09:25 / Bywalec forum
była dobra gra z rana,wracamy do wzrostów...

Re: TECHMEX

teves / 2010-03-31 12:23 / Bywalec forum
Powiem tylko tyle kupować!!!

Re: PETROLINV

teves / 2010-03-27 21:56 / Bywalec forum
Panowie z całym szacunkiem dla was i waszej AT,
ale uważam, że to wam nic nie powie, tu jest ostra gra
funduszy zagranicznych i analizę można włożyć między bajki bo ma się
nijak do tej spółki.Gra na pewno potrwa jeszcze trochę,
więc trzeba cierpliwi czekać, bo jak widzicie my zrobić nic nie
mozemy.

Pozdrawiam
teves / 2010-03-26 09:41 / Bywalec forum
babsztyl nie miły był...mówi,że nie uzyskam żadnych info bez podania i rozpatrzenia tego pisma bez sędziego...więc nic sie nie dowiedzialem
teves / 2010-03-25 23:09 / Bywalec forum
wiatam'
też dzwoniłem babka mi powiedziała,że jak chcę coś sie dowiedzieć czy zobaczyć to powiedziałą,że muszę podanie złożyć, wylegitymują mnie i sędzia to rozpatrzy wtedy...
wówczas bede mógł sie coś dowiedzieć, wiec odpusciłem...
qrwa tam jak sie z kimś rozmawia to jakby za kare pracował

Najnowsze wpisy