Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2011-01-21 11:10 / portfel / Tysiącznik na forum
a miedz tez w gore idzie ?
TrentX / 2011-01-21 10:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie :)
wszystko zalezy od ceny miediz jak ta idzie w gore to miedziak pewnie tez odbije :) , jesli dzis idzie w dol to miedziak skonczy w dole :)
TrentX / 2011-01-20 22:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Orlen siorbniety niedawno po spojrzeniu na wykresik uznalem ze powinien rosnac , stad bralem , no ale w Chinach zaciesniaja sie , ropa tanieje to i paliwowe ida w dol , zreszta surowcowe to samo .
Raczej mysle nad tym czy nie wywalic Lotosu rowniez i odebrac nizej :)
TrentX / 2011-01-20 22:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Przegrali bo nie wykorzystali ani jednej swojej przewagi liczebnej , a dodatkowo tracili w tym czasie glupio pilke ...Jesli nie bedzie dokladnosci i dogrywania na lapu capu to mozemy nie dojsc do polfinalow .Mecz moze zaciety , ale Szwedzi byli lepsi zdecydowanie...
TrentX / 2011-01-20 17:11 / portfel / Tysiącznik na forum
o 16,45 nie bylo zadnych info a WIG20 pomknal w dol az milo :)
TrentX / 2011-01-20 17:03 / portfel / Tysiącznik na forum
heh tylko wg tej prawidlowosci mozna umoczyc sie :)
TrentX / 2011-01-20 16:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja mam ale nie dobieralem po taniosci :) z racji braku funduszy :) , no ale moge powiedziec ze po czesci jestem w pociagu :) tyle ze z iloscia ktora pozwala mi zasiasc nawet nie w II klasie ale na zaczepie ;]


PS Piotrek odpisalem w sprawie brzuszkow nizej :O
TrentX / 2011-01-20 15:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Gdzies tam wyczytalem - Pozwol zyskom rosnac :) , ustaw sobie stopa odrobine nizej niz wszyscy zeby Cie nei wywalilo z rynku i przesuwaj w miare wzrostow jak nie mozesz na biezaco sledzic notowan .
TrentX / 2011-01-20 15:21 / portfel / Tysiącznik na forum
Z marszu wydusze z bolem 45 brzuszkow mimo tego ze troche w tym miejscu jestem zaokraglony ,gdybym pocwiczyl ze 2-3 tygodnie to bez problemu,
jedynie przed 3000 wskazane jest dla mnie pobiegac z 2 miesiace wczesniej interwaly po 2-3 razy w tygodniu na wytrzymalosc zeby wykrecic czas na 4 czasem na 5, drazek wysoki odpuszczam z zasady - jestem za duzy i za ciezki mam 196 cm a waga waha sie miedzy 115-125 zalezy od pory roku, najwiekszym problemem dla takiego duzego goscia jak ja jest bieg wahadlowy - duzo hamowania i przyspieszania ,ale jakos na 3 a czasem na 4 bez problemu zaliczam
TrentX / 2011-01-20 15:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja zenilem sie pozno wyhasalem sie do woli, wiec zakladam ze po 40 mi nie walnie na glowe jak w przyslowiowym "Czterdziestolatku " ;]
TrentX / 2011-01-20 14:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Dodatkowo musicie wiedziec ze do brzuszkow przystepuje sie juz po 2 cwiczeniach , podciaganie sie na drazku wysokim , i bieg wahadlowy 10x10 m co nie pozostaje bez wplywu szczegolnie na ramiona i nogi :)
TrentX / 2011-01-20 14:06 / portfel / Tysiącznik na forum
To jestes w tej samej grupie wiekowej co ja (mam 39 lat) dla naszej grupy wiekowej
zolnierze maja w pododzialach desantowych 55/50/45 na oceny 5/4/3
pozostali maja odpowiednio 45/40/35.
Wydaje sie to niewiele dla systematycznie cos robiacych w sporcie , jednak dla kladaccyh sie na materac z marszu to dosc duzy problem , bo puchnie sie w okolicy 1.00 - 1.20 a potem to juz walka z niemoca :)
TrentX / 2011-01-20 11:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Podczas wykonywania cwiczenia obowiazuja 4 zasady :
- nogi ugiete w kolanach nie wiecej jednak jak do kata prostego, w druga strone pelna dowolnosc,
-rece splecione na karku , rozerwanie rak wiaze sie z niezaliczeniem ruchu
- lokcie dotykaja kolan przy kazdym sklonie, a lopatki przy kazdym dotknieciu materaca- niedotkniecie powoduje niezaliczenie ruchu,
- zakaz odrywania bioder i tylka do wybicia sie do ruchu w gore , op prostu ich uniesienia przed ruchem w gore.
To chyba tyle :)
TrentX / 2011-01-20 11:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Piotrek robiles brzuszki w ciagu 2 minut ?? jak tak to ja Ci poszlo :P
Zeby Ci poweidziec Twoj limit musze znac wiek :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-01-20 11:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam w poludnie :)
na dworze zero stopni i zaczyna proszyc snieg , wiec na rozgrzewke dwa ciekawe covery :)

http://www.youtube.com/watch?v=xKwQKqQ8MMY
http://www.youtube.com/watch?v=WtxXfFWawQU&feature=related

Najnowsze wpisy