Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2011-01-10 21:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Ale jak juz ogladalem dzis te notowania to zauwazylem ze ladne mloty wyrysowaly sie na KGHM i na PEKAO i nalezaloby poczekac na jutrzejsza sesje na ich potwierdzenie wzrostowe ...
TrentX / 2011-01-10 21:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Spoko loko , moja jeszcze zielonosc i zaczytanie teorii mowi mi ze to nie ten mlot co widuje podczas siorbania teorii AT, stad oczekiwalem z nadzieja zeby ktos bardziej kumaty potwierdzil lub zaprzeczyl temu co napisalem o nim :) - moze jeszcze ktos to dojrzy :) bo juz nisko spadl temacik ;]
TrentX / 2011-01-10 18:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Na moje zoltodziobowe OKO to co sie dzis wygenerowalo na EKO to nie jest mlot prowzrostowy .
Mlot prowzrostowy powinien miec korpus na gorze z dlugim dolnym cieniem , bez knota na wierzchu co sugerowaloby ze zamkniecie nastapilo na maksymalnym kursie dnia .
Jesli by sie wygenrowal to mialby znaczenie po dluzszych spadkach jako zapowiedz optymistyczna.

Jak sie myle to prosze mnie wyprowadzic bledu ???
TrentX / 2011-01-10 16:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Cierpliwy nie bedzie tak zle :) po prostu cierpliwosci ;]

Re: Komentarze do portfela "TrentX"

TrentX / 2011-01-10 14:35 / portfel / Tysiącznik na forum
A parkiecik dalej czerwony , tak sobie mysle ze jak WIG20 podjedzie pod 2600 to sie przekonamy w ktora strone pojedziemy, jak przebije sie w dol to bedzie nadal nedznie i trzeba bedzie szukac kasiorki na dokupienie w promocji :)
Jesli zas oprze sie to ma szanse na odbicie i zakonczenie tej korekty , wtedy nie trzeba bedzie szukac kasiorki na promocje bo zarobie na zwyzkach :)
Pozostanie czekac z dokupieniem na kolejna korekte ...
Hmmm napisalem to jako post nieoptymistyczny a brzmi jakby optymistycznie ;]

To chyba dobrze... rokuje :}
TrentX / 2011-01-10 14:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Cierpliwy ja zaraz na poczatku jak tylko zaczalem pracowac na etacie w 90 latach wybralem jego wloskiego brata o polsko brzmiacej nazwie i tak jakos jestem mu wierny do dzis :)
TrentX / 2011-01-10 14:18 / portfel / Tysiącznik na forum
a swoja droga to dosc smutne i duzo mowiace o sile naszej gospodarki w swiecie, ze na informacje ministra finansow jakby nie bylo dosc duzego kraju europejskiego narodowa gielda reaguje lekkim p*********** w gore, po czym wraca na poludnie, zas jak odezwie sie pozytywnie ktos zza oceanu z kraju drukowania pieniadza to optymizm panuje tak wielki ze wszystko swieci zielonoscia , choc wszyscy wiedza czym zwykle konczy sie dodruk pustego pieniadza... no chyba ze ekonomia sie przewartosciowala na inne priorytety przez ostatnie kilkanascie lat ....
TrentX / 2011-01-10 14:12 / portfel / Tysiącznik na forum
dziekuje za blyskawiczna reakcje :) dzis zabijam nude radosnym paplaniem na forum :)
aczkolwiek testowanie 2600 obstawiam w tym tygodniu na powaznie :>
TrentX / 2011-01-10 14:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Czy to chodzi o PKO BP ?

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-01-10 14:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Objasni mnie ktos jakaz to spolke zwa "komuszek " ??
TrentX / 2011-01-10 14:04 / portfel / Tysiącznik na forum
A jesli mowisz i idzie Ci o informacje ktore zatrzesa finansami swiata to wcale ich nie oczekuje w komunikatach , zrozumialem Twoja wypowiedz o informacjach z zewnatrz :) jako o informacjach ktorych zwykle w ciagu tygodnia cyklicznie rynek oczekuje :)
TrentX / 2011-01-10 13:34 / portfel / Tysiącznik na forum
drugi bank tez jakby odbil ida w zasadzie reka w reke jesli idzie o kurs , wczoraj nawet wrzucilem sobie porownanie wykresikow obu :)
TrentX / 2011-01-10 13:32 / portfel / Tysiącznik na forum
a ja tak sobie mysle i patrze ze juz nizej moze nie byc przynajmniej na razie :) no ale jeszcze jest caly tydzien i rozne dziwne informacje moga spowodowac obsuwke :)
TrentX / 2011-01-10 13:19 / portfel / Tysiącznik na forum
zdaje mi sie ze PKO jakby troche sie pobujalo w okolicy 40 i teraz powoli troszke odbija..
TrentX / 2011-01-10 13:13 / portfel / Tysiącznik na forum
no i jakby WIG20 po informacji zaczal kierowac sie ku gorze :) ciekawe jak dlugo :P

Najnowsze wpisy