Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

Re: Komentarze do portfela "kloszard"

TrentX / 2011-01-06 20:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie :)
Co do swieta III kroli :) pracodawcy alarmuja :

http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/trzech;kroli;kosztuje;ponad;5;mld;zl;a;moze;byc;wiecej,216,0,748760.html

Cos cyba sciemniaja bo w zamian nie beda musieli oddawac zwykle przynajmniej 2 dni rocznie za swieta wypadajace w soboty , a czasem nawet tych dni wypada wiecej .

Ktos wiec jak zawsze plecie bzdury,w zasadzie mozna to dostrzec od razu na poczatku artykulu :) Pracodawcy straca 5mln za jedno swieto, a zwiazkowcy boja sie ze beda pracowac kilka dni w roku wiecej .
TrentX / 2011-01-06 20:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Eee tam ja wybiore Misia albo Zielona Mile :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-01-06 20:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :) to ja do dodge'a propozycji dorzuce dzisiejsze wieczorne filmy :

kultowego "Misia"
kultowa "Zielona mile"
oraz nie mniej interesujaca "Filadelfie "
Jest tylko jeden problem wszystkie ida rownolegle wiec trzeba wybrac :)
TrentX / 2011-01-05 16:12 / portfel / Tysiącznik na forum
http://gddkia.gov.pl/dane/standia.pdf

to link do zestawienia wszystkich drog budowanych w polsce lacznie z podanymi terminami
prac przygotowawczych , decyzji srodowiskowych uzgodnien wplywu na srodowisko itp,
nie widac tam jakos ze wszystko bylo gotowe z papierami za rzadow PIS , a Grabarczykowi pozostalo tylko budowac :)
TrentX / 2011-01-05 15:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Poczytalem i zapewniam ze znalazlbym w necie artykul dowodzacy czegos zupelnie odwrotnego , ale zamiast opowiesci nie do konca neutralnych dziennikarzy o tym kto zaczal kto skonczyl i kto zrobil wiecej , wole poczytac fakty na stronie GDDKiA tam informuja na biezaco na co ogloszono przetargi i co oddano do uzytku ;]

Dodge zerknij prosze na to kto napisal artykul :

http://interia360.pl/uzytkownik/filip-stankiewicz,75354

oraz o czym zwykle pisze :

http://interia360.pl/uzytkownik/artykuly/filip-stankiewicz,75354

jak na moje to bezstronnoscia ten pan nie grzeszy :)a szczegolnie przychylnie pisze o partyjce z ktorej sie wywodzi Polaczek :)
TrentX / 2011-01-05 14:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Chlopaki plany planami , takowe plany na niektore drogi istnieja juz od czasow Gierka , tyle ze nie po planach sie jezdzi a po drogach i liczy sie kto te drogi buduje .
Wiadomo ze powstaja glownie za kase unijna , ale poprzedni PISowski rzad takze mial dostep do unijnej kasy a jakos budowy na taka skale nie bylo .... Ba nawet przetargow na budowe drog za PISu bylo niewiele co mogloby skutkowac budowami w dlaszym okresie czasu. Nie wspomne juz o tym ze takze kiepsko szlo z wykupem gruntow pod drogi choc ustawa o wykupach juz dawno obowiazywala i nie pozwala wlascicielom ziemii blokowac inwestycji pod grozba wywlaszczenia...
Zreszta glupi bylby ten kto majac dostac dajmy na to dofinansowanie 50 % unijne , nie chcialby nawet kosztem wlasnego zadluzania sie dolozyc drugie 50 % do inwestycji bo w ostatecznym rozrachunku wyjdzie to taniej , a byc moye 100 % kasy na inwestycje nigdy by nie znalazl.
TrentX / 2011-01-05 13:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Sluchalem sobie Boniego w Sejmie w sprawie OFE , wydaje sie ze w sprawie zmian wypowiadal sie sensownie,
zastanawiam sie czy wywody sa sluszne czy tez to tylko kosmetyka i zapobieganie dotkliwym dzialaniom przed wyborami ktore moglyby popsuc PR ...

Co do Grabarczyka wydaje mi sie ze Donek mial w jednym wczoraj slusznosc :
Skoro opozycja zacytowala liste drog i obwodnic ktorych nie bedzie, niech zacytuje tez liste drog i obwodnic ktore powstaly za poprzednich rzadow .
Zapytal sie wprost : czy one zniknely ?? ktos je zaoral ???

Moim osobistym zdaniem jezdzacego przez caly kraj czlowieka od Koszalina do Jasla , widze ze sie buduje drogi i nie ulega to watpliwosci , czasem to wkurza i utrudnia . ale jestem sklonny teraz sie pomeczyc zeby za 2 lata pojechac np A1 od Swiecia poprzez Strykow do Katowic , a nie np pchac sie przez Zgierz i Lodz srodkiem miasta.
Mimo wiec ze nie popieram Tuskowego rzadu , jestem sklonny przyznac ze drogi sie buduje bo to widac golym okiem .
Inna sprawa pozostaje to czyja to zasluga , ale mysle ze w wiekszosci juz tegoz panujacego rzadu , bo wczesniej bylo z tym duzo gorzej.
TrentX / 2011-01-05 13:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Hmm cos tam jakby drgnelo w redukcji minusow w gore ...
haha mam nadzieje ze to nie obrona Grabarczyka dziala :P

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-01-05 12:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Moze sie rynek po poludniu lekko ogarnie ...
TrentX / 2011-01-05 12:28 / portfel / Tysiącznik na forum
w moim grajdole to sa roznice paru stowek zaledwie ale jak uciekaja i panuje czerwonosc to zawsze jest nieswojo :> oraz pytania sprzedac nie sprzedac , a moze 3mac , ewentualnie dobrac .
Ja jednak w miare skromnych swoich srodkow stawiam na dokupowanie nizej, jesli tylko wolne srodki oczywiscie sie pojawia i bedzie nadal jakas korekta :)
TrentX / 2011-01-05 12:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Hah no wlasnie , wyczytalem swego czasu ze efekt stycznia to calkiem cos odwrotnego :P ,
TrentX / 2011-01-05 11:53 / portfel / Tysiącznik na forum
niepieknie niepieknie :>

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-01-05 10:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Moze to jest troche tak ze , wyprzedaja sie "wielcy" przed aukcja naszych papierow skarbowych , stad taki radykalny spadek .. Dobrze kombinuje ? Czy to nie ma znaczenia ?
TrentX / 2011-01-05 10:49 / portfel / Tysiącznik na forum
ale tylko chwilowo
TrentX / 2011-01-05 10:18 / portfel / Tysiącznik na forum
7.00 PLN

Najnowsze wpisy