Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2010-12-29 23:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Owszem bedzie taka sama jesli wartosc zainwestowanego kapitalu bedzie rowna i wtedy zysk bedzie obiektywny i porownywalny do spolek z rozna wycena akcji,
jesli zas odnosimy sie tylko do jednej akcji i % z jej zwrotu to generalnie drogie walory juz 1 stycznia sa w gorszej sytuacji gdyz mozna zalozyc w ciemno ze nie uzyska sie na nich parusetprocentowych zwrotow.

Co do portfela i antyportfela o ktorych pisales wyzej , to byly to normalnie zalozone portfele na moneyu, ???
TrentX / 2010-12-29 23:33 / portfel / Tysiącznik na forum
A zgadza sie nie kupie bo to spekula i zgadzam sie ze to nie takie proste :) ale zapodac typ moge bo nie mocze w tym kasiory i mam wieksze teoretycznie szanse niznp Bigu ktory zapodal PGE do konkursu, albo ktos kto podalby Zywca za 500 zeta ;] .

Jednak przejrzysciej byloby gdyby przyjac nie zwrot % na akcje ale zwrot % od rownego kapitalu zainwestowanego w podana przez siebie spolke :) , w kazdym razie pogdybac mozna :}
TrentX / 2010-12-29 23:25 / portfel / Tysiącznik na forum
owszem ale prawdopodobienstwo tego ze np GPF wzrosnie z 4 groszy na 8 czyli o 100 % jest duzo wieksze anizeli to ze PZU podrozeje z 400 na 800 :)
TrentX / 2010-12-29 23:23 / portfel / Tysiącznik na forum
swoje watpliwosci co do % przedstawilem wyzej ,co wiec byloby sprawiedliwsze ?
moze rowna kwota tak jak prawi jacquesmayol ?
TrentX / 2010-12-29 23:21 / portfel / Tysiącznik na forum
50 % z 2 groszy wyglada inaczej niz 50 % np z 50 czy 100 PLN wiec nie ma sie co dziwic ze z WIG 20 spolek nikt nie podaje, albo malo kto bo niebardzo jest co liczyc na duze procentowo zwroty jak np na New Connect ;]
TrentX / 2010-12-29 22:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Zwrot % czy w PLN na jedna akcje ?
TrentX / 2010-12-29 22:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja to sie zastanawiam jak noworocznie bede podrozowal przez kraj :>
TrentX / 2010-12-29 22:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam ponownie , Thai gdzie jest lista zglosoznych spolek oraz zasady nabycia TOSTERA :)

Prosze o wskazanie :)
TrentX / 2010-12-29 19:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Obejrzalem sobie Twoje miasto wg linku ktory zapodales :), mozesz wierzyc lub nie ale podobnie sie dzialo ze 2 tygodnie temu w Koszalinie :), obecnie jak jest nie wiem bo swietuje u tesciowej w Jasle , ale jak to napisala Amelka ( w Rzeszowie zimno jak fiks) w Jasle tez tak jest i tesciowa tez tak fiksuje bo to tylko 2 godziny drogi :)stad slownictwo dosc podobne :P

No a jesli w Koszalinie jest lub bedzie za pare dni tak jak na nie az tak bardzo odleglym Bornholmie :) to ja wysiadam :P choc zime lubie szczegolnie jak pada snieg ;] wiec wg mnie niech sie dzieje wola METEO ;]

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2010-12-29 18:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam kacik i gospodarza :)
Co tam prognozujecie jesli wolno spytac na ten poczatek Nowego Roku ?:)
TrentX / 2010-12-29 14:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie :) nawet dosc zielono dzis w kabzie :) poki co ;]
TrentX / 2010-12-29 14:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie

EKO samo nie przeskoczy z NC na glowny , trzeba go dodac recznie do portfela glownego , a potem usunac z NC i bedzie wszystko w rachunkach sie zgadzac :D
TrentX / 2010-12-28 16:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Ozenic sie z bogatym facetem :)
TrentX / 2010-12-28 13:50 / portfel / Tysiącznik na forum
No to tak uczynilem :) ,

Re: Komentarze do portfela "TrentX"

TrentX / 2010-12-28 13:19 / portfel / Tysiącznik na forum
W kabzie przemeblowania na koniec roku , pozbylem sie pozycji stratnych PKOBP, BRS,PGNIG, ELZAB pomniejsza one dochod i obniza zdziebko danine do US.
Nastepnie odkupilem te pozycje ktore chcialbym zachowac na dluzej np PKO BP i BRS.
Pojawily sie tez ponownie Azoty w sakiewce :)i

Czy dobrze zrobilem czas pokaze , w kazdym razie operacja jest jak najbardziej na zywym organizmie :)

Najnowsze wpisy