Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2010-12-28 13:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Poza tym u mnie na rachunku w CDM EEX ma od wczoraj cene zamkniecia 10 groszy :0 , nie wiem czemu tak sie dzieje moze wlasnie z racji przeniesienia go na glowny rynek i nowe notowania , a realna cena moze pojawi sie po zakonczniu sesji...

Zawsze jakas zagwozdka i dziwo dla nowicjusza sie znajdzie =]

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2010-12-28 12:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie :) wypada zyczyc wszystkim zwolennikom EEX (u mnie jego niewiele w kabzie ale jest) stokrotnosci zyskow na glownym :)

Poza tym pomieszalem w swojej kabzie wywalilem to co ze strata , to co chcialbym miec dalej odkupilem po nizszej cenie, np PKOBP i BRS
Zdaje sie ze zdaza te strate zaksiegowac jeszcze w tym roku i odlicze sobie od dochodu , czy moze sie myle ?

A tak wogole to dobrego dnia :)
TrentX / 2010-12-27 22:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Powiedzcie mi jeszcze jedno jak ktorys z was czuwa :0

Sprzedaz ktorejkolwiek z pozycji np na jutrzejszej sesji ktore mam w portfelu a przynoszacych strate , a nastepnie odkupienie za chwile powoduje to ze mam ksiegowana strate ze zbycia tychze papierow , a dochod do opodatkowania ktory uzyskalem ze zbycia innych papierow pomniejsza sie, czy tak ???
Dobrze rozumuje ?
TrentX / 2010-12-27 22:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzieki :) , a miales isc spac zdaje sie :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2010-12-27 22:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Co to znow za cudo o ktorym wszyscy mowia a nikt go nie widzial ???
Nazywa sie "efekt stycznia " =]

Oswieci mnie ktos ?

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2010-12-27 15:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemka siemka po swietach :) widze jakos czerwonawo na targu :) a to peszek ;]

Re: Komentarze do portfela "TrentX"

TrentX / 2010-12-26 12:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Dziekuje za zyczenia swiateczne wszystkim ktorzy odwiedzili moj portfelik i takowe wpisy pozostawili :)
TrentX / 2010-12-26 12:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Najgorszy gatunek trolla , to wsciekle ujadajacy i odreagowujacy niepowowdzenia sfrustrowany slabeusz dodatkowo sprowadzany do parteru obserwacja tego ze innym sie udalo :)
Jakiez to polskie ... nie zyczyc innym powodzenia nie cieszyc sie ze komus powiodlo sie lepiej, przede wszystkim troll musi sie postarac o to zeby wiodlo sie gorzej...
TrentX / 2010-12-26 12:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj :) Najwazniejsze sie nimi nie przejmowac .... troll zawsze bedzie trollem .

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2010-12-23 13:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Piotrze :) , jak widzisz marazm i nudy wszyscy juz swietuja , a jak nie swietuja to zapewne sprzataja gotuja robia ostatnie zakupy :)

Jako ze moze nie byc mi dane w najblizszym czasie zajrzec na neta gdyz planuje podrozowac z Koszalina do Jasla autem , a pogoda nader wredna , pozwole sobie w tym miejscu wrzucic akapit z zyczeniami :)

Zycze wszystkim pojawiajacym sie tu dobrym ludziom sluzacych dobra rada i wlasnym doswiadczeniem, zdrowych wesolych i pogodnych Swiat , goracego chrupiacego karpia prosto z patelni :) a na Nowy Rok samych trafnych decyzji parkietowych i pomnozenia wlasnych bajtlikow :)

PS . Jak ktos wie jak wygladaja drogi na trasie Koszalin - Bydgoszcz - Wloclawek- Lodz - Piotrkow- Kielce- Tarnow - Jaslo to niech skresli choc slowo :)

Pozdrawiam i nie objadajcie sie za wiele :P
TrentX / 2010-12-23 13:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Kacik Biga oraz zagladajacych tu regularnie pozostalych towarzyszy:) podlacze sie do akapitu z zyczeniami, a wiedzac ze moze nie byc mi dane zajrzec na neta przez te pare dni zycze juz dzis Wesolych Swiat , chrupiacego goracego karpia prosto z patelni , spelnienia marzen , a na Nowy Rok samych trafnych decyzji na parkiecie :)

PS. Zgadzam sie na parkiecie marazm, gielda tez juz chyba na kolacji wigilijnej :P

Pozdrawiam :)

Re: Komentarze do portfela "TrentX"

TrentX / 2010-12-22 23:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Zdaje sie ze ida swieta , na GPW chyba tez :)
TrentX / 2010-12-22 17:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie :) , ja znow pod wozem :/ Borek w dol Elzab w dole , chyba ida swieta ... :/
TrentX / 2010-12-21 22:01 / portfel / Tysiącznik na forum
A i jeszcze jedno naiwne pytanie : ile czasu uplywa od notowania PDA do asymilacji ? Czy jest to jakis sztywny termin , a jesli nie to od czego zalezy ?
TrentX / 2010-12-21 21:30 / portfel / Tysiącznik na forum
PDA nie kupowalem , pytam raczej w kontekscie tych akcji ktore mam :) i ich kursu ktory spada.
W jakiej cenie beda notowane PDA od jutra na rozpoczeciu ??? I jak powinien ksztaltowac sie ich kurs ?

Najnowsze wpisy