Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2010-12-21 21:23 / portfel / Tysiącznik na forum
hmmm moja srednia niestety nie jest tak wyczesana :/ i zdaje sie ze nic nie zapowiada jej usrednienia w dol : >

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2010-12-21 21:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Kacik :) i gospodarza :)

Piekna zima , lekki mroz , pelen optymizm a na jak dlugo to zalezy od psyche kazdego z gieldowych grajkow :), choc ponizej widzialem takze wpisy jakby lekko watpiacych w swoje kabzy ...
TrentX / 2010-12-21 17:52 / portfel / Tysiącznik na forum
A jeszcze mam pytanie jutro zaczynaja byc notowane PDA na Borku , co potem ??? kiedy asymilacja akcji ??? i jak to sie objawia najczesciej w kursie do akcji wczesniej notowanych ?

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2010-12-21 17:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie a ja sie tak kisze troche w gore troche w dol :) , poki co funduszy nie ma inwestycji nie bedzie :P ,chyba ze mnie w koncu cos zdenerwuje i wywale ze strata :)

Szkoda ze Azotki odpalily jak juz nie mialem w portfelu :)
TrentX / 2010-12-19 16:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :), w zasadzie sie obrobilem jednak zostal najwiekszy gifcik do zrobienia dla malzonki ;] a on sie niebardzo moze zdecydowac co by chciala :)
TrentX / 2010-12-18 10:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac :) w Koszalinie -10 , duzo sniegu wiec jest pieknie :]

Re: Komentarze do portfela "TrentX"

TrentX / 2010-12-17 23:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Po dzisiejszych harcach na parkiecie i dosc duzych plusach glownych papierkow w kabzie udalo mi sie poraz pierwszy przewazyc bilans portfela ze wskazanim na zysk :).Mala sprawa ale cieszy :)
Nie bylo by to mozliwe bez wielu ciekawych opinii kilku graczy duzo bardziej doswiadczonych w tej robocie :)
Dla nich oczywiscie podziekowania za wyrozumialosc i zyczliwosc w mojej u************ ;]
TrentX / 2010-12-17 22:45 / portfel / Tysiącznik na forum
drzwi przymarzly ?:)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2010-12-17 21:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam , jakos pozno z podrozy zagladam :) i musze powiedziec ze dzis nastapil pierwszy raz w ktorym zbilansowalem sie na plus w portfeliku :), co mnie ogromnie ucieszylo :)

Oby tak dalej :) co oczywiscie nie jest mozliwe :)
TrentX / 2010-12-16 17:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzieki :)
TrentX / 2010-12-16 17:21 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja jestem posiadaczem i tez im zazdroszcze :)
TrentX / 2010-12-16 17:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Zdaje sie ze obciecie bylo po notowaniach w dniu 19 X czyli 20 X
TrentX / 2010-12-16 17:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Masz racje Axima faktycznie dzien dywidendy przypada na 23 X , a co z obcieciem kursu w takim razie kiedy odbywa sie ta operacja ?
TrentX / 2010-12-16 17:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Hmm 23 X nie bylo notowan, a czy to czasem nie 19 X byl data ustalenia praw do dywidendy i na nastepnych notowaniach kurs odcieto ???
TrentX / 2010-12-16 16:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Czy to z wyplata dywidendy jest zawsze taki mechanizm ? Logocznie myslac to nalezaloby sprzedac i potem odkupic , czy sie myle ?

Najnowsze wpisy