Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2010-12-13 14:50 / portfel / Tysiącznik na forum
EKO nadal w korekcie jak tak bedzie dalej moze zakupie jakis nedzny pakiecik :P
TrentX / 2010-12-13 11:16 / portfel / Tysiącznik na forum
NIekoniecznie faceci lepiej gotuja ale jesli juz to robia na powaznie to raczej zawsze , taka jest opinia a wynika ona z tego ze cykl kobiety i zwiazane z nim zmieniajace sie smaki nie pozwalaja kobiecie np tak samo przyrzadzac potraqwy w roznym czasie ( popularne raz jalowe a raz slone , albo pieprzu za duzo albo za malo). Stad tez widac ze najczesciej renomowane restauracje zatrudniaja jako szefow kuchni mezczyzn :)
TrentX / 2010-12-13 11:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam serdecznie wszystkich, a wiec juz wiem skad tam jeszcze u Ciebie Amelio pozostalosci PGE :), co do surowcowych wybralem poki co LOTOS :) zamiast PKN , mysle jeszcze o czyms z surowcow ale to za jakis czas jak finanse pozwola :)

Co do gotowania obiadow , po latach tulaczki internatowej :) uwazam ze gotuje lepiej od zony :) stad jak tylko moge to cos tam pitrasze :) . Jednak podzial zadan istnieje :) kto gotuje nie zmywa jak u Piotrka :), a ze nie cierpie zmywac i jak to facet zostawiam po gotowaniu zgliszcza w kuchni to staram sie gotowac jak najczesciej :P

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2010-12-12 17:12 / portfel / Tysiącznik na forum

Witam Gosopdarza i kacik :)

Zapytuje od razu praktyczno-teoretycznie czy 2 papierki energetyczne w moim portfelu nie
sa wg Ciebie przerostem formy nad trescia co do calosci ??


jak wyzej napisano, z nadzieja na dostrzezenei zapytania ...
TrentX / 2010-12-12 13:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Szkoda ze nie bylo takiej zapowiedzi po wizycie wschodniego sasiada odnosnie naszej gieldy ,wtedy byloby u nas jeszcze ciekawiej :)
TrentX / 2010-12-12 13:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Tiaaa :> i juz ponizej 0 deszcz zamienil sie w snieg , bedzie niezla jazda na drogach ... a przedemna wieczorna podroz do Gdyni ...
TrentX / 2010-12-12 12:51 / portfel / Tysiącznik na forum
W takim razie i ja zajrzalem i zadam pytanie Amelci , bo widze ze ma tez 2 spoleczki energetyczne podobnie jak ja, tylko z odwrotnym udzialem w portfeliku .
Jest sens 3mac 2 spolki energetyczne w portfelu Twoim zdaniem ???
TrentX / 2010-12-12 12:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj :) Amelio ,

Kam,
co do NC zerkam w tamta strone od czasu do czasu jak sobie tutaj piszecie o roznych spoleczkach przy okazji samemu analizujac to o czym mowicie.
Poki co staram sie byc na glownym i na WiG20 , choc nie wykluczam wskoczyc np w EEX jakby cos mu sie skorekcilo niebawem :) w co pewnie nie wierzycie .. :).
Poza tym jako zaczynajacy przygode z parkietem stosuje sie do zlotych mysli niektorych bardziej doswiadczonych stalych bywalcow zeby poza plynne spolki z WIG20 nie wychodzic poki sie nie polapie o co w tym wszystkim chodzi :)bo owszem mozna szukac perelek i liczyc na krociowe zyski ale mozna tez poniesc krociowe straty :)
Czego oczywiscie nikomu tutaj nie zycze ...a wrecz odwrotnie duzych zyskow , bo wtedy bede wiedzial ze mieliscie racje w analizie wyszukujac taki papier posrod setek innych wygladajacych podobnie .


W Koszalinie przykra pogoda po sniegach, deszcz deszcz ze sniegiem i temperatura blisko 0 :/
TrentX / 2010-12-12 12:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Adamie ?? :P
TrentX / 2010-12-12 11:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :) o tej luznej bance no moze troche mniejszej to i ja sobie pomyslalem :P
wlasnie jestem w trakcie jej wyrabiania , zeby potem moc zrobic jak mowisz :)

Grunt to optymizm :)
TrentX / 2010-12-11 13:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Czuje sie zaproszony :) , moze z czasem w miare pobieranej nauki cos wygeneruje ekonomicznego na forum , bo pytac pytam od poczatku pewnie nie zawsze madrze dla starych wyjadaczy .
Poki co pozostaja mi przemyslenia w temacie wlasnego portfelika :)

Pozdrawiam :)

Re: Komentarze do portfela "TrentX"

TrentX / 2010-12-11 13:26 / portfel / Tysiącznik na forum
No coz przesiadka portfelowa odbyla sie w miare bezbolesnie wskoczylem na LOTOS , usrednilem w dol tez nieco Borka , w przyszlym tygodniu moze go jeszcze dobiore o ile spadnie, a jak nie to moze PGNiG ???
TrentX / 2010-12-11 13:24 / portfel / Tysiącznik na forum
JA w sumie tez z ulicy na podstawie reklamy na papiery GPW :) , mam nadzieje ze na dluzej :)
TrentX / 2010-12-11 12:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Witamy panne Joanne :) , niezle niezle :) poludnie ;]
TrentX / 2010-12-11 12:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Mnie oni irytuja z racji tego ze :

1.Boni mowi ze kazdy bedzie mial emeryture taka jakie sobie skladki odlozyw OFE , czym jest zainteresowana moja zona :)

zas w praktyce chca aby podwyzki dla emerytow byly kwotowe ( tyle samo) a nie % (czyli od tego co sobie emeryt wypracowal jako pensje , a do tego chca polozyc lape na kasie z OFE przynajmniej w czesci dajac im w zamian zywej kasiory rzadowe papiery ....

2. Wieczne grzebanie w emeryturach mundurowych i innych ustawach mudurowych , czym zywo zainteresowany jestem ja jako zolnierz. Zero stabilizacji , zero przemyslanych zmian , za to w mediach nierzetelne informacje co do faktycznych przywilejow tak aby w zwyklych obywatelach nie majacych pojecia o specyfice sluzby wzbudzic niechec do mundorowki a co za tym idzie miec akceptacje do zmian zyskujac przy niepopularnych decyzjach poklask spoleczenstwa....
Taka sytuacja doprowadza do tego ze jak nie ma stabilizacji to ludzie uciekaja jak tylko moga najpredzej , bo a noz znowu cos zmienia ....

3. Klamia w TV ze wojsko odchodzi po 15 latach do cywila i nie chce dluzej pracowac, a prawda jest taka ze od lat dziewiecdziesiatych z nasileniem w latach 2000-2001 roku armia byla ciagle z 300 tys do terazniejszych 100 tys zmniejszana , czyli rozwalano jednostki przenoszono i likwidowano .
Jesli wiec ktos nie znalazl miejsca w innej jednostce, ktos nie chcial sie przeniesc na drugi koniec Polski z roznych przyczyn czesto rowniez osobistych, to sila rzaczy wysylali go na emeryture chocby z najmniejsza wysluga chocby nawet chcial pracowac jak najdluzej.
Jednak w TV o tym nie uslyszycie :)


A Polak niestety tak ma ze jak ktos ma "lepiej" to nie dazy do tego zeby miec samemu lepiej tylko uwalic tego co ma lepiej zeby mial tak samo jak ten co ma gorzej :):)
Zawile tak troche to opisalem :) ale mysle ze zrozumiecie jakos sens tego :)

Generalnie rzad jest do kitu i nic juz nie zrobi bo w przyszlym roku wybory .

Najnowsze wpisy