Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2010-12-07 00:22 / portfel / Tysiącznik na forum
dzieki za uwagi :) pewnie jeszcze nieraz sie bede naprzykrzal bo jakos sie juz tu zadomowilem :P, a co do stop loss chyba sie nie myle , wlasnie sprawdzilem u mnie w CDM Pekao jak ustawie Stop loss to szarzeje pole do wpisu limitu ceny pozostaje tylko limit aktywacji :) stad wnioskuje ze pojawi sie na sprzedaz po osiagnieciu aktywacji jako PKC
TrentX / 2010-12-06 23:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Zastanawiam sie przy wyznaczaniu stopa powinienem brac pod uwage linie wsparcia i wyznaczona przez nia cene waloru ??
TrentX / 2010-12-06 23:49 / portfel / Tysiącznik na forum
No wlasnie gdzies to wyczytalem ze jesli stop loss uaktywni sie po danej cenie to w arkuszu wystepuje jako zlecenie PKC na sprzedaz, zas jesli to bylby stop limit to po uaktywnieniu pojawi sie jako normalne zlecenie sprzedazy z limitem ceny , Dobrze rozumuje ?


Rozumiem ze z interwalem odnosisz sie do day tradingu ???
TrentX / 2010-12-06 23:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobranoc :)
TrentX / 2010-12-06 23:08 / portfel / Tysiącznik na forum
generalnie technicznie w zleceniu wiem co i jak ustawic mam tylko pytanie czy ustawiona cena uaktywnienia musi byc dokladnie taka sama na karnecie notowan . Czy jesli nastpi np otwarcie notowania waloru ponizej tej ceny to SL sie nie uaktywni jako PKC ??? ,
Bardziej mnie tez interesuje ile ponizej ustawic SL od ceny waloru , czym sie sugerowac , zapewne cena , zapewne tez zmiennoscia (duza ,mala) , ale np jakimi wskaznikami z analizy
TrentX / 2010-12-06 22:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Amelio , to ja jeszcze o SL bo nizej wygasl temat :) bo pewnie juz tak nisko na stronke nikt nie looka :)moze jakies linki do poczytania albo cus innego :P, u********* jestem wiem ale chcialbym jakos zabezpieczyc sie gdy nie ma mnie :) przy kompie .
TrentX / 2010-12-06 18:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :)
nie chodzi o to ze akurat chce gotowy przepis ze mam ustawic jakas kwote i tyle nie w tym rzecz i nie oczekuje takiej informacji oraz ponoszenia odpowiedzialnosci przez kogokolwiek Amelio , jednak chetnie zaczerpnalbym wiedzy w sprawie tychze poziomow i AT wykresu tej spolki lub tez innej , czyli na zasadzie jak to sie ogolnie czyni , czy ustawia sie pod linia wsparcia , lub czy procentowo ponizej kursu zamkniecia etc etc .
Takie to praktyczne wskazowki z wlasnego doswiadczenia bardziej zorientowanych w tym ludzi :)
TrentX / 2010-12-06 17:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Prosze tez o rade bo chcialbym ustawic jakiegos stopa na azotach i niebardzo wiem jak sie do tego zabrac w sensie jaki poziom powinienem ustawic ponizej kursu , nie chcialbym aby mi wywalilo papier przy byle pierwszej obnizce ale jakies zabezpieczenie wolalbym wstawic
kupowalem srednio po 21.75 na dzis kurs jest 24.60. Czym sie wiec kierowac wybierajac poziom lub jak sobie go wyznaczyc korzystajac z analizy ?
Podziekowal z gory za sugestie co do techniki wyboru stopa.
TrentX / 2010-12-06 16:52 / portfel / Tysiącznik na forum
dla mnie tez pieknie wyzerowalem sie ze strata :) a to wszystko w sumie dzieki azotom
TrentX / 2010-12-06 15:05 / portfel / Tysiącznik na forum
CDM Pekao SA poki co bez zadnych problemow ....
TrentX / 2010-12-06 15:03 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam witam :) u mnie jakos Mikolajkowo Azoty odpalily w gore :) oby tak do konca :)
TrentX / 2010-12-06 14:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Dziekuje za dobre rady , zawsze chetnie poslucham co masz do powiedzenia , oczywiscie czytam kacik Biga czytam Ciulacza , wzialem sie tez za ksiazki :) zeby przynajmniej nie zadawac pytan na ktore powinienem obowiazkowo znac odpowiedzi :).

A swoja droga musze pomyslec nad jakas spolka paliwowa zeby sie zdywersyfikowac troszke na moje azoty :), no i jeszcze warto by miec cos ze spozywczaka :)
No ale to pozniej jak beda jakies okazje :)
TrentX / 2010-12-06 14:21 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Cierpliwy czytalem Biga :) znam jego opinie :) chcialem zasiegnac slowa z tego kacika po prostu :) , jak zerkniesz w mojego portfela to zobaczysz , ze niebardzo jest za co wchodzic w niego i tak raczej zostanie na razie :)
TrentX / 2010-12-06 11:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak myslicie warto jeszcze wskakiwac na Syntka, czy raczej poczekac na jakas korekte ?

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2010-12-06 10:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam tymczasem jak na Mikolaja przystalo czerwien :) surduta przebija z parkietu :/, mam nadzieje ze do zamkniecie sie opamieta i znow bedzie smigal pod gorke :)

Zycze zielonosci :)

Najnowsze wpisy