Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2010-12-04 19:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Tym bardziej wiec uwagi ludzi w tym siedzacych dluzej np jak Ty , sa bardzo cenne choc wiadomo ze kazdy caly czasi sie uczy nawet Ci najbardziej doswiadczeni :)
TrentX / 2010-12-04 19:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Dlatego tez pilnie czytam i staram sie uczyc wyciagajac wnioski z cudzych bledow , choc swoje tez juz mam na koncie , tyle ze raczej poki co malodotkliwe i na takie si zapowiadaja :)
TrentX / 2010-12-04 19:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :)

pewnie tez miala impreze :) ale bardziej huczna niz Ty ;)
TrentX / 2010-12-04 02:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Jesli o mnie chodzi to bardzo lubie kazde niszowe piwo ktore niesie ze soba cos wiecej nizli tylko etykiete :> , chetnie bym tez widzial lokalne browary np na NC. Przypuszczam ze ugralyby wiecej niz w kompaniach...
TrentX / 2010-12-03 16:31 / portfel / Tysiącznik na forum
W sumie na PGE tez MACD wygenerowal sygnal sprzedazy ,a na PKOBP kupna..
TrentX / 2010-12-03 16:23 / portfel / Tysiącznik na forum
pietroo powiedz skad sie bierze cena fixingowa ? na Elzabie caly dzien notowania staly w miejscu , a tu naraz fixing pokazal ponad 4 % w gore ? Wiem ze to niby cena z 10 minut przed dogrywka, ale z czego ona wynika ?
TrentX / 2010-12-03 16:19 / portfel / Tysiącznik na forum
nie wiem czy kktos pisal ale na EKO wczoraj wygenerowal sie sygnal sprzedazy ...
TrentX / 2010-12-03 16:14 / portfel / Tysiącznik na forum
polowa odrobiona :)
TrentX / 2010-12-03 15:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Na WIG 20 :) od razu 40 pkt w dol :>

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2010-12-03 15:06 / portfel / Tysiącznik na forum
No to u Jankesow w gospodarce nie za wesolo , ciekawe czy nas tez wystopuja ???


USA

Liczba etatów w sektorze pozarolniczym zmieniła się o... +39 k, a oczekiwano +160k.
Liczba etatów w sektorze prywatnym zmieniła się o... +50 k, a oczekiwano +180k.

Stopa bezrobocia wyniosła... 9,8 proc., a oczekiwano 9,6 proc.
TrentX / 2010-12-03 12:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja swego czasu jezdzilem pociagami regularnie przez 15 lat :) na dalekich trasach , generalnie zawsze bylo tak jak jest teraz :) smrod brud ubostwo i zdezelowane wagony .
Jak przyszla zima spoznienia bo snieznie i zimno tory pekaja, jak przyszlo lato to spoznienia bo za goraco i tory sie krzywia.

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2010-12-03 12:34 / portfel / Tysiącznik na forum
A w Sejmie nadal to samo :>

Zabierzmy wszystkim dookola a naszych pieniedzy nie ruszac :> Choc uwazam ze PO specjalnie forsuje pomysla zawieszenia pieniedzy dla partii z budzetu , bo doskonale wie ze on nie przejdzie :) . Potem zawsze moze powiedziec , "my chcielismy zabrac " .

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/burza-w-sejmie-kaczynski-zagrozil-tuskowi-procesem,1,4015341,wiadomosc.html
TrentX / 2010-12-03 12:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Akurat o nich mozna byc spokojnym , jak tylko koniunktura na rope bedzie nadal sie utrzymywac :) zreszta to samo mozna powiedziec o Rosji jako gospodarzu :) .
jak beda petrodolary to zorganizuja wszystko czego tylko FIFA bedzie chciala :)
TrentX / 2010-12-03 11:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie boli pod warunkiem ze poprzedniego dnia nie bylo np popularnych imienin :)
TrentX / 2010-12-03 11:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Amelio :) jedna z zasad , kieruj sie wlasnym wyborem :) , przynajmniej gdzies na tym portalu mi tak mowili , albo wyczytalem :P

Dzien dobry w poludnie :)

Najnowsze wpisy