Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2010-11-19 23:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Ech..... szkoda tylko ze bez Ryska i bez Bergera :/ jak tego slucham to jednak Balcar z ekipa nie nadaza za tym co juz bylo ....
TrentX / 2010-11-19 23:19 / portfel / Tysiącznik na forum
ktos sie czegos napil albo napalil :) za" Chiny " nie wiem kto :)
TrentX / 2010-11-19 22:39 / portfel / Tysiącznik na forum
a ja raczej zartobliwie :
http://www.youtube.com/watch?v=C3h85dz4X88
TrentX / 2010-11-19 17:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak zas mam papierki na dluzszy czas na razie to mysle ze przeczekam te znizke :) i cos zarobie , a na nastepnych korektach bede juz kupowal a nie siedzial jak myszka pod miotla :)
TrentX / 2010-11-19 17:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Tak daje rade :) , wiem ze korekta bywa i jest raczej nieunikniona , poki co papierki mam na dluzszy czas , a jak okrzepne popatrze poczytam, poucze sie i poslucham madrzejszych, pogadam z ludzmi to niewykluczone ze bede nimi mieszal i robil zakupy nie popleniajac bledow ktore juz popelnilem :)
W tej chwili moim jedynym bolem jest Elzab , bo w zasadzie Novitus jest konkurencyjna fiirma i zdobyl wiekszosciowy pakiet Elzabu . Pytanie czy Novitus pozwoli sie dobrze rozwijac Elzabowi a co za tym idzie papierki pojda w gore ....
To w zasadzie moja zgryzota terazniejsza :). Dwa razy pytalem na forum , ale jakos nikt sie nie ustosunkowaldo tematu :/

Pozdrawiam :)
TrentX / 2010-11-19 13:56 / portfel / Tysiącznik na forum
dzien sie jeszcze nie skonczyl :)
TrentX / 2010-11-19 10:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam ,
rowniez w sloneczne przedpoludnie :)
TrentX / 2010-11-19 00:58 / portfel / Tysiącznik na forum
tiaaa , moj bielas po rajdzie przez Polske przedwczorajszej nicy wyglada jak matka - ziemia ... :/
TrentX / 2010-11-19 00:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Panowie z providenta pozycza :) odebrac przyjda z nawiazka i bejsbolem :) ... oczywiscie tez zartuje :)
TrentX / 2010-11-19 00:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Tiaaa :) stary nudziarz w dobrej formie , aczkolwiek jak dla mnie nie do pobicia jest pierwszy podwojny album Dire Straits 'Alchemy' ach... ten saksofon ;)
TrentX / 2010-11-19 00:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Gdyby chlopcy nie mieli kapelusikow , to smialo mozna by ich wrzucic w rockowe ballady zamiast country :), generalnie fajna gitarka .:)
TrentX / 2010-11-18 17:45 / portfel / Tysiącznik na forum
ups zdaje mi sie ze nie wbilem sie w ten watek co trzeba i bajam tu o Boryszewie :P
, przepraszam serdecznie :)
TrentX / 2010-11-18 17:43 / portfel / Tysiącznik na forum
no niestety kupilem bez wiedzy ktora mam juz teraz w temacie Boryszewa , spraw zwiazanych z PP oraz tym ile co powinno kosztowac , wiec kupilem troche drogo akcje zamiast tyche wlasnie PP :)
TrentX / 2010-11-18 17:19 / portfel / Tysiącznik na forum
na long to i ja jako pocztkujacy sie zasadzilem , jak zmadrzeje to moze zaczne mieszac papierkami :)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2010-11-18 17:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam serdecznie :) , czy ktos z fachowcow moze ogarnac Elzab , czy istnieja jakies niebezpieczenstwa na ich papierach biorac pod uwage ze Novitusowi odpowiedzialo Exorigo na wezwanie do sprzedazy akcji i ten pierwszy bedzie mial wiekszosciowy pakiet w Elzabie >?? Czy raczej mozna spac spokojnie ?

Najnowsze wpisy