Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2011-05-05 20:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzieki :)
TrentX / 2011-05-05 20:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Kazumi :)
Skoro 9 ustalenie praw to wydaje mi sie ze odciecie jesli juz to powinno byc po dzisiejszej sesji i jutro start nizej ...wszak to bedzie do 9 akurat 3 dni czasu dla KDPW...tak przynajmniej myslalem..
TrentX / 2011-05-05 20:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Data ustalenia praw jest niby na 9.05 a wczoraj nastapil zjazd o kilka zlociszy wiec to chyba zdziebko za wczesnie co ?

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-05-05 20:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Hmm nie wiecie czasem co to sie stalo na BZ WBK ze nastapil taki spadek z dnia na dzien ?? Odciecia dywidendy chyba jeszcze nie bylo ....
TrentX / 2011-05-05 19:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie wiem co mam o tym myslec , ale przychodzi mi do glowy tylko jedno - kibole pilkarscy w Polsce sa nieokrzesana banda chuliganow , szczegolnie wszelkiego rodxaju fan kluby , ultras itp.
Kazdy z Was przeciez wie ze Ci co dymili najbardziej to nie zadni piknikowcy wsrod kibicow tylko bojowki fanklubow mieniace sie kibicami....Ustalenie ich personaliow powinno zajac komu trzeba najwyzej 24 godziny.
Poza tym prawo powinno zabraniac zakrywania twarzy na stadionach wszelkmi kominiarkami maskami itp. Jesli gosc jest zamaskowany to zostaje zatrzymany i po ptokach

Dlaczego w Bydgoszczy kilkanascie przecznic dalej na zawody zuzlowe potrafi przyjsc 20 tysiecy kibicow , na koronie sprzedaje sie piwo w duzych ilosciach a nikt nikogo nie napie.r. krzeselkiem na ktorym siedzi....????To inni kibice inaczej wychowani , od zawsze taki mecz to bylo niedzielne swieto dla calej rodziny , szczegolnie dla dzieciakow. A wyjdz z dzieciakiem na pilke.... jesli przyjezdza niezbyt lubiana druzyna .... Niewykonalne , bo strach przed tym co moze czlowieka czekac jeszcze przed wejsciem ...
TrentX / 2011-05-05 10:11 / portfel / Tysiącznik na forum
O co chodzi z kghm, bo nie sledze na biezaco informacji ???

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-05-05 10:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Amelko w Jasle pogoda pod psem , zimno popaduje deszcz przed dwoma dniami nawet deszcz ze sniegiem :)
czas spedzam na zlozeniu 2 lawek i stolu z przeznaczeniem na grillowanie :) w bardziej sprzyjajacych warunkach ;]

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-05-04 23:02 / portfel / Tysiącznik na forum

2011-05-04 19:34:45 dodge [ [JAGA/1920-2010/] ]

Znam żołnierza z 18. Batalionu Desantowo-Szturmowego z Bielska-Białej z doświadczeniem w Kosowie, dwukrotnie w Iraku i
Afganistanie i kilku znajomych w SKW. Wielkim szacunkiem darzę szczególnie tego z Bielska i jego kolegów z oddziału,


Rowniez mam tam bardzo dobrego kolege :)

@Amelian, Kam

Niestety musze Was zmartwic :), w tym roku w okolicach Koszalina zima byla jak na te okolice okrutna i bardziej sroga niz na Podkarpaciu , a po zeszloweekendowej lesnej wycieczce w odleglym o 100 m lesie 2 wedrujace kleszcze odkryla moja malzonka, a ja ktorego to w zasadzie malo obchodzi co po mnie stąpa pod warunkiem ze to nie slon znalazlem przed wieczornym kimankiem jednego :).
Optymizm Wasz wiec proponuje odlozyc na polke ;]
TrentX / 2011-05-04 18:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Co z tego ze Cie nie interesuje skoro jednakowo dla wszystkich , to dostajesz rozkaz i jedziesz, a ze Cie nie interesuje to malo to kogo obchodzi ... :>
TrentX / 2011-05-04 18:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Wyjasnij jak mozna sobie podwyzszyc pensje ktora sklada sie z 2 czesci , I za stanowisko zas II za wysluge lat w sluzbie , ani jednego ani drugiego nie da sie naciagnac w pare ostatnich miesiecy sluzby .
Z takiej pensji oblicza sie przyszla emeryture.
15 lat sluzby = 40 % tejze pensji za kazdy przepracowany rok wiecej to 2,6 % , max 75 % .
Jak wiec sobie podwyzszaja ???? Sprawdz informacje zanim cos napiszesz ...
TrentX / 2011-05-04 18:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj :) , tak tez sobie pomyslalem , a wiec linki do poprawki :)
TrentX / 2011-05-04 18:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja przysiegalem za Walesy nie widze wiec potrzeby aby zwracas sie ku wschodniemu sasiadowi , ale nie zamierzam tez bic poklonow wielkiemu sojusznikowi zza Oceanu i generalnie jestem przeciw stacjonowaniu jakichkolwiek wojsk obcych w naszym kraju .... .

A co do goscia ktory przez czas wydarzen o ktorych wyzej napisalem byl generalem , a takze pierwszym Prezydentem wolnej Polski ( co prawda kontraktowym. Mowa oczywiscie o gen Jaruzelskim.
Uwazam ze ma on honor , ktorego wielu dzisiejszym politykom kompletnie brak i nigdy takiego honoru miec nie beda, szkoda tylko ze jest postacia tragiczna , urodzona w zlym czasie oraz taka ktora znalazla sie w zlym czasie i miejscu, bo niewiele brakowalo a zdazylby do Andersa ...
TrentX / 2011-05-04 18:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Zgadzam sie ze wielu pracuje za mniejsze pieniadze i dostanie mniejsze pieniadze w przyszlosci, tylko czemu kazdy Polak jak widzi ze drugi ma wiecej to nie chce miec tyle co on , tylko chce zeby ten drugi mial mniej za wszelka cene musi go sciagnac za nogawke do dolu ???
Jakiez to polskie nie rownac w gore tylko w dol .... :)
TrentX / 2011-05-04 18:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Wszystkim cywilom konczacym szkoly wyzsze takze proponuje nie wliczac tego do stazu pracy , bo przeciez sie wlicza a oni sie wtedy tylko uczyli :)... :>
Jedna Ty pewnie skonczylesz przyzakladowke i masz liczone skladkowe okresy od 15 roku zycia no nie ??? :>Stawiales na lopate a nie na rozum i teraz czujesz sie zawiedziony ????
TrentX / 2011-05-04 18:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie musisz zgadywac :)
czynnie sluzacy w armii zolnierz ....i jak kazdy rozumny czlowiek , pragne rzucic choc cien wiedzy dla takich ignorantow i dyletantow w tej materii jak Ty .

Najnowsze wpisy